-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Agata_B']Śliczne panny! ;) Pozdrawiam :):)[/quote] Cześć Agatko, również pozdrawiamy cieplutko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfiori.gif[/IMG]
-
Fifi pięknie się prezentuje :loveu:
-
Piękna sesja w zieleni [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG] A cóż to za futrzak leży sobie do góry brzusiem?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='fidelek2']a Daga wśród tych kamyczków i morskich fal jeszcze bardziej cudna :lol::lol:[/quote] To prawda :loveu: Daga wygląda oszałamiająco :loveu: -
[quote name='fidelek2']ma ma...a ja mu jeszcze do tego co chwile donosiłam zimnej świeżej wody do picia :roll:[/quote] nieee, no wczasowicz non stop... hotel z obsługą, wiedział chłopak jak się ustawić w życiu :cool1:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
kamyczki na piasku obmyte wodą - cudne zdjęcia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG] -
[quote name='fidelek2']w malinach, w jeżynach i pod paprotkami :lol:[/quote] chłopak ma raj na ziemi :loveu:
-
[quote name='fidelek2']czyli pierwsze z wielu :lol: a chociaż Ty pokażesz swoją kreacje...? :cool3:[/quote] :oops::oops::oops: oj nie obiecuję, że się odważę, ale to takie zwykłe spokojne będzie
-
[quote name='fidelek2']po przeciwnych ale jak symetrycznie :p[/quote] może mają jakiś nadzwyczajny zmysł matematyczny, w przeciwieństwie do mnie :roll:
-
[quote name='fidelek2'][B][COLOR=RoyalBlue]czyli oba kiatuski są dla Ciebie Aguś[/COLOR][/B] :loveu: wiedz, że zanim wstawiłam tego różowego :oops: to długo mu sie przyglądałam...z jednej i z drugiej strony, z góry i od dołu...zaciekawił mnie bardzo :roll:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Various/M7.gif[/IMG] [COLOR=RoyalBlue] natura ma wyobraźnię nieograniczoną...[/COLOR] Fidlaczek to chyba w malinach sobie drzemał?
-
[quote name='fidelek2']Dario uprzedziłaś mnie bo właśnie miałam pisać, że to specjalnie dla Agi ten kwiatek :evil_lol: Mnie też sie podoba bardzo...:diabloti:[/quote] :oops::oops::oops: oj, podoba mi się kwiatek, jak go tylko zobaczyłam już mi się micha nieprzyzwoicie zaczęła cieszyć [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]ciekawe ma zakończenie, taki mechaty czubek, ciekawe co za odmiana, czy to się często zdarza? :hmmmm: ile pytań zrodziło się w moje głowie :roll: Kasiu robisz rewelacyjne zdjęcia, Fidelek i Łukaszek normalnie jak żywi, to przyjemność przychodzić tu i podziwiać foty. A lilie uwielbiam, jestem w nich zakochana i także w tym duszącym zapachu, który wiele osób drażni - ja bardzo lubię :loveu: pozdrawiam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Various/M8.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']haha a one dalej po przeciwnych stronach:evil_lol: [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/109209.gif[/IMG]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/f125e1abb4e5016a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/25/2ebef91be0b24183.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/8f2ba9df23a19e7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/25/93e8328712162d89.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/556d35482d17fd53.jpg[/IMG][/URL]
-
Świetne fotencje [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Hi dziewczyny:multi: jestem dzis działa Agosia na weselu, Atka na weselu a reszta gdzie się podziewa ?[/quote] ja też będę na weselu, najwcześniejsze będzie 28 lipca [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScheer.gif[/IMG]
-
mam nadzieję, że u Maksi dobrze się dzieje
-
Cześć Saro :multi: bardzo podobają mi się te kombinezony, są taaakie męskie :mdleje:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Cześć Daguś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36316.gif[/IMG] o rany, odważna z ciebie kobieta, ja to mogę popatrzeć i w zupełności wystarcza mi wrażeń... -
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Foteczki beda pozniej. Mialam Agus specjalnie dla Ciebie pstryknac "malucha" o poranku, ale mam na aparacie milion fotek Oliwki wiec zrzucaloby sie to to trzy dni. Teraz nadworny szofer jedzie z siostra na zakupy wiec wyczekuje z utesknieniem mojego powrotu hi hi. Buzka pieknosci :buzi:[/quote] Anusia brum brum [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/12_7_27.gif[/IMG] a ja znów sama, aj aj aj mam malinowe karmi :grins:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Buuuu dzien dobry ;)[/quote] Dziń dybry :loveu: [quote name='Yorkie']Cześć Agniesiu! Jak tak śpią, to Capri wydaje się mniejsza. Kto wie, może mała Fionka jeszcze przerośnie swoją współlokatorkę :hmmmm:[/quote] Cześć Saro :loveu: Istnieje taka możliwość, że Fionka będzie większa. Zdjęcia pewnie fałszują trochę obraz, Fionka ma zupełnie inną budowę ciałka niż Kapryśka, jest od niej o wiele krótsza w kłębie.
-
Madzia masz rybkę, może się skusisz i zostaniesz? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20animal/36333.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dobry wieczor :loveu: Nie bylo mnie dzisiaj, bo bylam u malej Oliwii. Fotek nie bedzie, ale mam za to niespodziewajke hi hi. Przyjechal Kot Borys, zostanie na cale 3 tygodnie, wiec spodziewajcie sie fotek ekhm... uczuciowych :grins: Tomorrow ;)[/quote] hihi pamiętam jak mówiłaś o maleństwie swego czasu na offie :p Moje oczęta kcą zobaczyć kota Boryska kici kici... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20animal/362215.gif[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Przyszłam osobiście pożegnać się z dziewczątkami :loveu: Całuję w same czubeczki nosków :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36144.gif[/IMG] Maaaadzia buuu