Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Tak tez zrobilam...[/quote] jestem pod ciągłym wielkim wrażeniem [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
  2. z wrażenia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]booska sesyja dla dorosłych hihihi
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Oj ogniście, tak tak. Nawet nie wiem czy jedna z ognistych fotek wypada stawiac :oops:[/quote] :loveu: należy wstawić - obowiązkowo :loveu:
  4. tak mi pisz :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Znaczy... milują się ogniście :evil_lol:
  6. Witaj Karinko, dziękujemy za buziaka :calus:
  7. Cześć Anusia :Rose: moje oczy kcą oglądać kota Borysa :grins:
  8. Cleosia to prawdziwa melomanka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG]Pozdrawiamy słonecznie.
  9. Piękna ogrodowa sesja, dzień dobry Marto [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG]
  10. [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ponownie zakwitł mój kaktusik[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobit/dance.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/e42bcb5256aa9da3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/27/c98eeab6688922a5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/27/d57ece0c0aa3e126.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/36f0c68cc24ffbb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/d2f425eb62e1926c.jpg[/IMG][/URL]
  11. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG] Avi - dużo dużo zdrówka, smaczności i dobrej pańci !
  12. Aresiku zejdź po tęczy i otrzyj łzy...
  13. Tyle tajemnic kryje niebo, tyle miłości - słońce wysusza moje łzy, a ja wciąż wpatruje się z nadzieją...
  14. Witamy i pozdrawiamy nowych Dogomaniaków :loveu:
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/27/0c2dd382af28a530.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/27/2045c8e19a9c96cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/55309a08dcf7cc4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/4d7486aea0ea6377.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Idziemy spać :sleep:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  16. Czekamy na wieści od Mrówy
  17. [quote name='Megula']Dziekujemy :) Ten biedaczek do gory nogami to jej ukochany bobrek :lol: Niestety slepy na jedno oko i juz nie mówi (byl kiedys na baterie) :razz:[/quote] Fajny pan bobrek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Various/M91.gif[/IMG]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B][COLOR=Green]Ciała dwa[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Various/A5.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/27/99ee8f3b112a1409.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/27/53bbfa574de3e549.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/7bbf348dde851561.jpg[/IMG][/URL]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Upalna piękna niedziela... tylko wypoczywać [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Various/M14.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/27/c1d5bde73c9757a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/27/c2289951a0a3d6e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/463a80c211dc7c36.jpg[/IMG][/URL]
  20. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F4.gif[/IMG] miłego dnia dla całej rodzinki. Pozdrawiamy słonecznie.
  21. [quote name='Yorkie']Cześć Agusiu! Fionka mała kluska :lol: A gdzie Caprysia :scream_3:[/quote] Dzień dobry Saro :loveu: ale masz fajny nowy bannerek, taki orzeźwiający :Cool!:
  22. Maksi się przypomina
  23. Witaj Kasiu :buzi: baw się dobrze, u ciebie w pełni trwa prawdziwy maraton imprezowy :megagrin:
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B][COLOR=DarkOrange]Kolorowych snów i równie wygodnych pozycji życzymy w czasie odpoczynku [/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/27/c264c4c3036810e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/d10cf2ef392a6da6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...