Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Zostawiam pozdrowienia, dogo mi nie chce łazic jak należy(wkurzona)[/quote] Biedna Daria :glaszcze: ech, siedzę tu dziś sama... nóżką sobie pomacham i pośpiewam do gwiazd... lalala
  2. [quote name='madziasto4']A więc żegnam się, będę za Wami tęsknić, chłopców będę pilnować na pewno, i wracam pod koniec lipca, chyyyba, że się jakimś sposobem dorwę gdzieś do netu :razz: Paaaaa :loveu: Idę się pakować...[/quote] Madzia nie idź, mówię ci nie idź :shake: z nami będzie ci też dobrze :evil_lol: i wesoło... A na poważnie, wypoczywajcie zdrowo, bezpiecznie i z uśmiechem, czekamy na Wasz powrót i piękne fotograficzne relacje z wakacji :loveu:
  3. Może jutro będzie relacja ze schroniska...
  4. [quote name='Olga132']najdzielniejsz ze WSZYSTKICH to była nasza MYCHA która po zebraniu podeszła do członków Rady i każdemu z osobna mówiła o słuszności pozostawienia Łatka na osiedlu i przy okazji dała im wykład o znecaniu się nad zwierzetami MYCHA BRAVO !!!!:multi:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG]
  5. Alicja tak pięknie patrzy, te jej oczęta... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpclove.gif[/IMG]
  6. [quote name='wishnu7']Chciałam tylko dodać, że nie skończyło się na tym, że od jutra będą odstraszać od klatki. Udało mi się zabrać głos i powiedziałam, że najpierw musi być nowa buda w nowym miejscu i zachęcanie, a dopiero później odstraszanie od klatki, a nie odstraszanie od jutra. Przewodniczący przyznał, że nie usłyszał i powtórzyłam to ponownie aż potwierdził, że dotarło do niego.[/quote] [B]i bardzo dobrze[/B], najpierw musi być gotowe nowe bezpieczne miejsce, a nie rozpoczęcie działań od (...) strony i znów męczenia Łatka, który nie będzie wiedział gdzie się schować
  7. [quote name='mycha101']Z programu na TVP3 dowiedzieliśmy się, że na sprawę Łatka przeznaczono 1000zł. PAMIĘTAJMY, ŻE SPRAWA ŁATKA SIĘ NIE ZAKOŃCZYŁA, ŻE NIE MOŻNA TERAZ O NIM ZAPOMNIEĆ. I WSZYSTKIE OBIETNICE MUSZĄ ZOSTAĆ ZREALIZOWANE, BO MY PRZECIEŻ NIE ODPUŚCIMY, PRAWDA????[/quote] nie można odpuścić... i nie odpuścimy
  8. Wciąż mocno trzymamy kciuki za Maksi i Mrówę
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dwa ciała niepokorne witają w piątek.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/2950e3a2f3a036ab.jpg[/IMG][/URL]
  10. Pozdrawiamy cieplutko rodzinkę biało - czarnych :loveu: I na fotki czekamy.
  11. Cze dziołchy :razz:
  12. Pozdrawiamy piątkowo :p
  13. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Zostawiam poranne pozdrowienia :loveu: i zmykam.
  14. Dzień dobry :loveu: ale słodki piaskowy pycholek, prawdziwy odkrywca...
  15. Pamiętasz kochanie, jaki to był smutny dzień, piątek trzynastego... ja nie zapomnę go nigdy, wtedy skończył się mój świat bez wad. Wiem, że masz w niebie wspaniałego opiekuna. Tak bardzo Was kocham, tak bardzo...
  16. [quote name='madziasto4']Boooze kluski kochane :loveu: Widać, że Fionka przyjmuje jeszcze szczenięce pozy do spania :loveu:[/quote] :smilecol: jeszcze taka troszkę nieporadna i śmieszna
  17. [quote name='madziasto4']Otrzepał się, posiedział moment ze spuszczoną głową i za chwilę znowu zaczął szaleć[/quote] prawdziwy twardziel :cool1:
  18. [quote name='madziasto4'] Toro przed chwilą dostał głupawki, latał w kółko za Masterem, aż w końcu rąbnął w nogę od stolika. Głupota minęła momentalnie jak ręką odjął. :razz:[/quote] Toruś bidulek maleńki :glaszcze:
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Spiskujemy :knuje:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20face/zorro.gif[/IMG] ciachu machu
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Rozkoszna leniwa pościelówka w wydaniu kobiecym[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/5da1607b33e3a4b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/fc1a990d19876862.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/5878c21c11f6ccfa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/891924b2ec3fd294.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/25/67ca484b47eb2b00.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']spokojnie, nikomu nie powiem.[/quote] uff to dobrze, niech to będzie nasza tajemnica i nikt inny się nie dowie...
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Heee? :hmmmm:[/quote] a nic, nie wiedziałam jak zagaić :cool1:
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Wiedzialam...[/quote] ale mi wstyd, bu :oops:
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Zjadlysmy budyn i jestesma![/quote] buburubu :evil_lol:
  25. wiem... :oops: i się wydało, to te chipsy chowane w szafie...
×
×
  • Create New...