-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Zostawiam pozdrowienia, dogo mi nie chce łazic jak należy(wkurzona)[/quote] Biedna Daria :glaszcze: ech, siedzę tu dziś sama... nóżką sobie pomacham i pośpiewam do gwiazd... lalala
-
[quote name='madziasto4']A więc żegnam się, będę za Wami tęsknić, chłopców będę pilnować na pewno, i wracam pod koniec lipca, chyyyba, że się jakimś sposobem dorwę gdzieś do netu :razz: Paaaaa :loveu: Idę się pakować...[/quote] Madzia nie idź, mówię ci nie idź :shake: z nami będzie ci też dobrze :evil_lol: i wesoło... A na poważnie, wypoczywajcie zdrowo, bezpiecznie i z uśmiechem, czekamy na Wasz powrót i piękne fotograficzne relacje z wakacji :loveu:
-
Może jutro będzie relacja ze schroniska...
-
[quote name='Olga132']najdzielniejsz ze WSZYSTKICH to była nasza MYCHA która po zebraniu podeszła do członków Rady i każdemu z osobna mówiła o słuszności pozostawienia Łatka na osiedlu i przy okazji dała im wykład o znecaniu się nad zwierzetami MYCHA BRAVO !!!!:multi:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG]
-
Alicja tak pięknie patrzy, te jej oczęta... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpclove.gif[/IMG]
-
[quote name='wishnu7']Chciałam tylko dodać, że nie skończyło się na tym, że od jutra będą odstraszać od klatki. Udało mi się zabrać głos i powiedziałam, że najpierw musi być nowa buda w nowym miejscu i zachęcanie, a dopiero później odstraszanie od klatki, a nie odstraszanie od jutra. Przewodniczący przyznał, że nie usłyszał i powtórzyłam to ponownie aż potwierdził, że dotarło do niego.[/quote] [B]i bardzo dobrze[/B], najpierw musi być gotowe nowe bezpieczne miejsce, a nie rozpoczęcie działań od (...) strony i znów męczenia Łatka, który nie będzie wiedział gdzie się schować
-
[quote name='mycha101']Z programu na TVP3 dowiedzieliśmy się, że na sprawę Łatka przeznaczono 1000zł. PAMIĘTAJMY, ŻE SPRAWA ŁATKA SIĘ NIE ZAKOŃCZYŁA, ŻE NIE MOŻNA TERAZ O NIM ZAPOMNIEĆ. I WSZYSTKIE OBIETNICE MUSZĄ ZOSTAĆ ZREALIZOWANE, BO MY PRZECIEŻ NIE ODPUŚCIMY, PRAWDA????[/quote] nie można odpuścić... i nie odpuścimy
-
Wciąż mocno trzymamy kciuki za Maksi i Mrówę
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dwa ciała niepokorne witają w piątek.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/2950e3a2f3a036ab.jpg[/IMG][/URL]
-
Pozdrawiamy cieplutko rodzinkę biało - czarnych :loveu: I na fotki czekamy.
-
Cze dziołchy :razz:
-
Pozdrawiamy piątkowo :p
-
Zostawiam poranne pozdrowienia :loveu: i zmykam.
-
Dzień dobry :loveu: ale słodki piaskowy pycholek, prawdziwy odkrywca...
-
Pamiętasz kochanie, jaki to był smutny dzień, piątek trzynastego... ja nie zapomnę go nigdy, wtedy skończył się mój świat bez wad. Wiem, że masz w niebie wspaniałego opiekuna. Tak bardzo Was kocham, tak bardzo...
-
[quote name='madziasto4']Boooze kluski kochane :loveu: Widać, że Fionka przyjmuje jeszcze szczenięce pozy do spania :loveu:[/quote] :smilecol: jeszcze taka troszkę nieporadna i śmieszna
-
[quote name='madziasto4']Otrzepał się, posiedział moment ze spuszczoną głową i za chwilę znowu zaczął szaleć[/quote] prawdziwy twardziel :cool1:
-
[quote name='madziasto4'] Toro przed chwilą dostał głupawki, latał w kółko za Masterem, aż w końcu rąbnął w nogę od stolika. Głupota minęła momentalnie jak ręką odjął. :razz:[/quote] Toruś bidulek maleńki :glaszcze:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Spiskujemy :knuje:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20face/zorro.gif[/IMG] ciachu machu
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Rozkoszna leniwa pościelówka w wydaniu kobiecym[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/5da1607b33e3a4b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/25/fc1a990d19876862.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/5878c21c11f6ccfa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/25/891924b2ec3fd294.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/25/67ca484b47eb2b00.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']spokojnie, nikomu nie powiem.[/quote] uff to dobrze, niech to będzie nasza tajemnica i nikt inny się nie dowie...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Heee? :hmmmm:[/quote] a nic, nie wiedziałam jak zagaić :cool1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wiedzialam...[/quote] ale mi wstyd, bu :oops:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Zjadlysmy budyn i jestesma![/quote] buburubu :evil_lol:
-
wiem... :oops: i się wydało, to te chipsy chowane w szafie...