-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Zmysł']Byłaś tam kiedyś? :shake: 10 znaków
-
[quote name='Zmysł']Tak, a kiedy się wybierasz?[/quote] czwartek albo piątek
-
Jaki wpatrzony :loveu: :loveu: :loveu: ciekawe co tam mówił? :crazyeye: super trampek :multi: świetny i ta różowa podeszwa - rewelacja
-
czasem właścicieli powinni szczepić :evil_lol: ale chyba nie ma jeszcze tak inteligentnych szczepionek :roll:
-
Przed przyjazdem z karmą wystarczy zadzwonić i uprzedzić o małym transporcie?
-
:evil_lol: poczuł w sobie męską siłę :evil_lol:
-
[quote name='maartucha'] [CENTER][I]Hejka Aguś :*[/I] [I]Mój mały mężczyzna dojrzewa pełna parą:D[/I] [I]Kolorki się wybarwiają, zęby ruszają i przy tym ma wahania humor :evil_lol:[/I] [I]Co Ja mam się z Tymi moimi facetami :evil_lol:[/I][/CENTER] [/quote] Ooo trudny okres w pełnym rozkwicie :roll:
-
Cześć Martuś, Tofficzek wygląda świetnie, włos coraz dłuższy... będzie z niego uroczy szczerbuś :cool1:
-
[quote name='fidelek2']Groźny i jakiś taki mocno owłosiony :p[/quote] Pan Ciem potrzebuje depilatora :evil_lol: Dzień dobry, pozdrawiam.
-
Żałuję, ale ja idę już lulu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSofftobed.gif[/IMG] i życzę orzeźwiających snów [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSballoons.gif[/IMG] [SIZE=1]hihihi, wiedziałam, że to będzie bardzo, ale to bardzo trudna zagadka, no dobra - pizza była z grillowanym kurczakiem, bekonem i kukurydzą.[/SIZE]
-
moja kolacja :loveu: na imię miała p ... z... :loveu:
-
bo to bardzo trudna zagadka, bardzo - poważnie :razz:
-
[quote name='Pegaza']powiedz powiedz bo ja mysle a wiesz mózg przegrzany wolniej pracuje:evil_lol: znaczy coś podeejrzewam:evil_lol: ale daj srodkową by się upewnić:evil_lol:[/quote] np. niech to będzie [COLOR=Magenta][B]z[/B][/COLOR] :roll: prawda, że trudne? [quote name='agoosia']a ja mam ogromna porcje lodów na kolacje własnej roboty!!:D[/quote] Agoosia ubijała pianę... nie wstawię emotka, bo każdy byłby dwuznaczny co najmniej...
-
[quote name='Pegaza']:evil_lol: :evil_lol: mów mi jeszcze....normalnie Aga zostaniesz moją prywatną terapeutką:evil_lol: kurcze jeśc mi się chce chyba ide coś wszamać...[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG]proszę bardzo nie powiem co jadłam na kolację :shake: bu - pierwsza litera imienia to p :roll::oops:
-
[quote name='Pegaza']taa sexi:eviltong: widziałam te spojrzenia małolatów, które chętnie by go sobie przywłaszczyły:evil_lol: :cool1: aaaa wieża[/quote] sio sio :mad: małolaty sio sio, Daria dziś królowała i karty rozdawała :evil_lol: [SIZE=1]wieża oczywiście nie moja, a szkoda [/SIZE]
-
[quote name='agoosia']ehhh Aga jak ja bym chciała zobaczyc te piekne widoczki na własne oczka :( tak bym chciala mazury w tym roku zobaczyc.. kiedy jest najlepiej na nie sie wybrac??[/quote] Cze Agoosia :loveu: Mazury praktycznie są już całoroczne, zależy co się lubi i co chce się robić :loveu: mówię ci, w końcu się tam wybierzesz :thumbs:
-
Takie rozgrzane jesteśmy przez upał, że ciężko powstrzymać emocje :roll: Kostium jest bardzo sexy :loveu: [SIZE=1]Taras widokowy na ostatnim piętrze Wieży Ciśnień.[/SIZE]
-
Gagatek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale słodziuchny :loveu::loveu::loveu:
-
Może się w nim kochają? I nic poważnego mu się nie stało do tej pory?
-
Anusia musisz być dzielna, w obecnym momencie jako matka zastępcza musisz być silna, nooo nie chlipaj już :glaszcze:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Taaaa pan dzik. Tyle ze on taki troche... nieruchawy :roll: Bawic sie nie chce.[/quote] :roflt:ciźby z lekka zesztywniał? Ale T już duże :crazyeye:
-
Aaaaaa Melcia i jej spojrzenie z białeczkiem, padłam pod wrażniem tego spojrzenia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
-
I chyba pan dzik pojawia się chwilami? Wyborowe towarzystwo :evil_lol:
-
Pan Ciem groźny - oj oj a kwiatuszek to najpiękniejsze różowe miodzio [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Przepraszam. To "buuu" bylo nie ma mniejscu...[/quote] Anusia skonam ze śmiechu, jeszcze chwila i będzie po mnie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG]