Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka'] Ludziom sie mozgi topia to i zachowuja sie nieracjonalnie. [/quote] no właśnie :placz: proszę, niech się uda, niech się dwa razy uda...
  2. Właśnie zrobiłam kawusię, też bym chciała ciasteczko :roll: i fotki :loveu:
  3. tak sobie siedzę sama... bu a dziś większość ludzi to chodzi i warczy, aż strach brrr
  4. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Super michy ma Fidlaczek :Cool!:
  5. [quote name='Monia70']Mniej więcej za 7/10 dni Dżekuś bedzie już miał wózeczek. Jestem ciekawa czy będzie w nim chodził???? Uparcich mój kochany:loveu: [SIZE=2]wspaniała wiadomość Melcia pewnie też jest zadowolona, że w końcu będzie wózeczek i mocno trzyma kciuki za Dżekusia
  6. Dziń dybry i zdrówko za upały, niech trwają wiecznie :drink1: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR][/SIZE]
  7. Dużo zdrówka życzymy :Rose:
  8. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Biedny Fidlaczek, on chyba jest prześladowany :megagrin: Dzień dobry Kasiu, pozdrawiam orzeźwiająco :loveu:
  9. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Na dzień dobry trochę widoczków, pięknych mazurskich...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/27/3092a6b3785a3a1c.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/27/f822bbbd1b21c25e.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/77b9a45f516f7482.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1][U][COLOR=#000000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/8a59b62a453c672e.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/27/dd36894ae5ad8033.jpg[/IMG][/URL]
  10. Wierzę na słowo i naprawdę dobrze to słyszeć.
  11. Rozumiemy i będziemy czekać. Dobrze, że Maksi sobie radzi.
  12. [quote name='Magda_Miki'] Pozdrawiamy nasze drogie panie![/quote] To do mnie, to do mnie !!! :evil_lol:
  13. [quote name='Anusia & Alutka']I co z lodówki przyniosła hęęęę?? Mój skromny, niski, zmysłowy, namiętny... ups... znaczy się mój głos na Maję oddany :oops:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise] przyniosła odrobinkę chłodu...[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG] [quote name='Pegaza']Witam upalnie zmęczona, spocona ble ale zadowolona:lol: aa bym zapomniała jutro ide testować nowy "badykostium"na basenik będe się pluskać, wygrzewać,pocić....[/quote] ale będziesz mieć suuuper [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3148.gif[/IMG] Nasza Daria jutro oczaruje wszystkich!
  14. [quote name='fidelek2']Władza pewnie wszystko czyta i obserwuje z ukrycia...:p To pewnie taka modowa sztuczka :p[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Madźka wyłaź z ukrycia! Cioteczki czekają :loveu:
  15. [quote name='Anusia & Alutka']I co zniknelas jak sie pojawilam ja??? Wyszlysmy z Alicja na chwilke na ogrod, ale nie da sie wytrzymac. Upal niesamowity, a Panna zamiast susiac obwachiwala wszystko dookola.[/quote] wstąpiłam na chwilę do lodóweczki... [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Tym razem musi się udać, Fundacja Maja prosi o głos,[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]jedzonko dla psiaków jest na miarę złota, [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]nie bądźcie obojętni, pomóżcie[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=33878#33878"][B][COLOR=navy]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=33878#33878[/COLOR][/B][/URL]
  16. Jeśli się przyda to mogę podrzucić do Zielonki w tym tygodniu.
  17. [quote name='wishnu7']mojee, nie wiem kiedy Łatek ma ;P[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/82F.gif[/IMG] [quote name='Diegula']Łatek chował się dzisiaj przed słońcem pod samochodem:-(:-([/quote] Łatek ma dostęp do świeżej wody?
  18. Czy sucha karma Pedigree (kilkanaście kg) się przyda? (data ważności kwiecień 2007)
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Ech, jak to w zyciu. Miejmy nadzieje ze niebawem nastapi wzrost formy.[/quote] bardzo byłoby to wskazane, bo tak jak teraz to się nie da, normalnie się nie da :shake: buu
  20. Oby to tylko przejściowe zwisanie było...
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaaa dgm szwankuje buuu :comp26:[/quote] mi też, wisi....(dogo) :evil_lol:
  22. Dzień dobry Kasiu :buzi: jak milutko, że już jesteś - mam nadzieję, że maraton imprezowy był udany i bawiłaś się wyśmienicie. Pozdrawiam słonecznie.
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Dobdzie tylko ostrzegam. Jezyczek to on ma szorstki hi hi.[/quote] :talker: kce kotka kce kotka kce kotka...
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Och jak pieknie mdlejesz Agus :loveu: Powinnas zglosic sie na jakis kasting do teatru conajmniej.[/quote] :oops: niemalże jak dama :roll:
  25. [quote name='Anusia & Alutka']Hi hi, czy reanimacja nie bedzie aby potrzebna?[/quote] ale kce kota Borysa :evil_lol:
×
×
  • Create New...