-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']nie boj sie soma ich powstrzymie..:evil_lol: musowo w mlecznej bo nie lubie gorzkiej..:evil_lol:[/quote] Soma :loveu: obrończyni A może w białej polewie?
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: A nie ślizgają sie na tych dywanikach???? :evil_lol:[/quote] Cze Asiu :p Jak dobrze stanie to się przejedzie przez cały korytarz, ale jak źle pokieruje to zatrzymuje się na ścianie.
-
[quote name='Pegaza']a TK niebieskie...:lol: zara spadam do kuchni obiad konczyc..[/quote] Dokładnie, bo on blondyn :cool1: Ale wróć jeszcze z czeluści kuchennych!
-
Fakt, kolęd mało :roll: Jest szansa na zdjęcie udekorowanego świątecznie balkonu? Ja chcę zobaczyć kulę!
-
[quote name='Pegaza']mowisz to moze pojde sprawdzic....:lol: taa taki oblany w czekoladzie smakowity:lol::evil_lol:[/quote] Uważaj, bo później to już drzwi nie zamkniesz :razz: :roflt: do tego chyba w mlecznej, no nie?
-
[quote name='Pegaza']dobry pomysl a ich panci proponuje czerwone abo roziowe:evil_lol:[/quote] Wiesz co lubię :cool3: róziowe tak tak tak będą miała róziowe !!!
-
[quote name='Pegaza']Taa tylko chetnego brak? Aga trzeba isc z postepem:lol: sama widzialas ze Wladka jako jedyna w szkole... :evil_lol:[/quote] Aaaa tam, pewnie jakbyś tylko chciała to kolejka, by się ustawiła pod twoimi drzwiami :p Władka to taki nasz rodzynek :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Nie no zostaw jej wyglada w nich bardzo fajnie:loveu: jeszcze Caprysce tez zrob dla rownowagi ciemne:evil_lol:[/quote] Kapryśce to może w kolorze czekolady zrobię? Ładnie będą wyglądały pod choinką :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Nie ma sniegu zimna nic jakby jesien...[/quote] Mi w tym roku nawet nie za bardzo po oczach rzucają się świąteczne dekoracje i reklamy.
-
[quote name='Pegaza']no chyba tak i rece i w nocy dretwialy..:roll::evil_lol: po zrobieniu swiezej dziurki zakladaja takie zeby ucho sie w nich dobrze goilo dopiero po jakims czasie moze zmienic na inne[/quote] Trzeba cię rozmasować :loveu: Za moich czasów :roflt:to nie było takich wynalazków...
-
[quote name='Pegaza']Powaznie to skad on sie wzial? od olejkow jakis?[/quote] Pasemka świąteczne :evil_lol: Mam nadzieję zmywalne.
-
[quote name='Pegaza']Ja tez ale jak mus to mus bedzie czysto pachnaco swiatecznie bo narazie nie czuje klimatu swiat:roll:[/quote] Atmosfera świąt jest magiczna... jak na razie też jej nie czuję :shake:
-
[quote name='Pegaza']Apropo ucha boli mnie cosik zle na nim spalam...:roll: koniecznie chce widziec te kolczyki pewno ma teraz zdrowotne:p[/quote] Noo żeś je musiała mocno splaskać skoro boli :evil_lol: Jakie to są zdrowotne?
-
[quote name='Pegaza']Skad wiedzialas?:evil_lol: taa te nasze fryzury sa orginalne:evil_lol: Fionka dziwnych kolorow dostaje:lol: a jakie juz zarosniete obie...u nas tez zawsze chodniczki znajduje w roznych stronach przedpokoju:lol:[/quote] A tak sobie zgadłam :evil_lol: Chodniczki nigdy nie leżą tak jak powinny :roll: Najgorsza wersja jak zablokują wyjście z łazienki :megagrin: [COLOR=LightBlue] [COLOR=Black]Ten dziwny kolor jest do zmycia może w następnym tygodniu.[/COLOR][/COLOR]
-
Cześć Ewo :loveu: Tofi spał z całą zebraną wędzonką na posłaniu?
-
[quote name='Pegaza']Aga chce sukienke a ja chce widziec te uszka:evil_lol:[/quote] Jak tak dalej pomarudzimy to Madzia znów zaglądnie na chwilkę :roll: Madzia pokaż uszka :cool1: i sukienkę
-
[quote name='Pegaza']Jesli mowa o sprzataniu to ja od jutra zaczynam:roll: porzadki w domu... [/quote] Bry niedzielne :loveu: Nie lubię porządków! Fee
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz042.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz043.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz044.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz045.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz046.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Dzień dobry [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz038.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz037.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz039.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz040.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz034.jpg[/URL] Misia pysia :loveu: :loveu: strasznie do Dusia podobna, strasznie!!! Agusiuniu :calus:[/quote] Chodź to i ja cię przytulę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG] Faktycznie mina taka bardzo dusiowa wyszła!
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Post za postem i takie zmiany... czytam i aż płakać się chce, jak Noreczka musi się bać i jak bardzo chce wierzyć i ufać człowiekowi. Myślę, że lepiej się stać nie mogło. -
[quote name='Mała Rita']:evil_lol: trzymam Cię za słowo[/quote] Ok :grins:
-
[quote name='Zuza96']A my tu fryzjer itp :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobra, spróbuję :loveu:[/quote] [B]Obiecałaś, obiecałaś !!![/B]
-
[quote name='Mała Rita']i niestety przypuszczam, że to bedzie dawid... :cool1:[/quote] Będę cię wspierać duchowo przy sprzątaniu...
-
[quote name='Mała Rita']:cunao: nie wyjasnilo sie :shake: kazdy porusza temat i co robimy w sylwestra no i cisza.... :roll:[/quote] :laola: Ładnie tańczysz :loveu: Aaa, się rozumie... kto się pierwszy złamie - ten organizuje :roll: