Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Mała Rita']Szalejące dziewczyny o poranku :loveu: Bry Aguś :loveu:[/quote] Dobry Asiu :p
  2. [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Dzis w nich spali co prawda tylko nad ranem ale zawsze :evil_lol:[/quote] Chciałoby się powiedzieć, że posłanka zostały ... :evil_lol:
  3. Bry Asiu, Fajny męski zestaw :loveu: rozmiary są najlepsze :evil_lol:
  4. Cześć Kasiu :buzi: pozdrawiamy Pan Milusiński :calus:
  5. Dobry :loveu: Mała ma słodki uśmiech :cool3:
  6. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry :Cool!:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz064.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz054.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Aguś:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Przyszlam nacieszyć oko fotami panienek...śliczne mają te fiteczki..pysiole słodziutkie :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]A Kaprysienka ma fajniusiego tygryska....Niunki nie walczą o niego? Czy tygrysków jest dwóch?[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Tulasie dla Was mocne:calus:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasieńko :buzi: tygrysek jest jeden, dla drugiej jest słonik, ale nie wzbudział takich emocji, czeka na swój dobry czas. Jak Kapryśka się mocno zakocha, to Fiona odpuszcza... pozdrawiamy cieplutko
  8. [quote name='ewa2909']A bo ja zawsze se zapomne która to ma ryjoka jasnego a która ciemnego:eviltong: Musze se chyba gdzieś to zapisac:evil_lol:[/quote] :megagrin: ....
  9. Cześć Asiu :loveu: Oj Ewuś :evil_lol: hihihi, no ja nie wiem toż one zupełnie inne są :megagrin: 2Be będę to miała na uwadze już jutro rano :cool3:
  10. [quote name='Kasia'] cze Aga w najfajniejszy dzień tydnia :p[/quote] Dobry :loveu: Ooo tak, poniedziałkowy poranek jest naj naj naj [COLOR=lightblue]tfu tfu tfu[/COLOR]
  11. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']W doooopie u pani Malinowskiej :evil_lol: TV pewnie Fidlasta ogląda, albo...strzyże Fidlaka :eek2: :evil_lol:[/quote] Jakie cudne możliwości :cool1:
  12. Aga76

    Aksa i Tofi

    Hihihi, super razem wyglądają :evil_lol: Dzień dobry Ewo :loveu:
  13. [quote name='tigrunia']Tez nic nie mam udekorowane jeszcze .. :-( Dziś chciałam kupić wieniec na drzwi taki superancki był na giełdzie :loveu: to Łukki powiedział, że kicz robie, że lampki na balustradzie wystarczą :cool1: Wkurzył mnie :angryy: I tak sobie kupie :mad:[/quote] Jaki nastrój buntowniczy :megagrin: Bry Asiu :loveu:
  14. [quote name='tigrunia'] [COLOR=black]Zapłaciłam dziś z Łukiego konta za tą pościel :megagrin: Naiwniak myśli, że mu oddam :diabloti:[/COLOR] :turn-l: Madźka jak możesz ?? nie poznajesz ?? :turn-l:[/quote] :roflt: Rozbawiłaś mnie o poranku...
  15. [quote name='Kasia']jak już to w [COLOR=Magenta]róziowej [/COLOR] :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: najsmaczniejsza pod słońcem
  16. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz065-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz066-1.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Pegaza']Wracajac do sprzetu budowlanego to nie uwierzycie ile m-a tego ma i ciagle dokupuje.. a taka wkretarka sie przyda szybciej meble i nie tylko zmontuje sie przy jej uzyciu.. Czesio jest boski wczoraj lecialy na Mtv 4 odcinki sie ubawilam znow hihi tez mam na plytce Czeska ino czasu brak je obejrzec... ja tak w polowie pokupowane jeszcze pare drobiazgow i koniec.. Capryska zgubila oczy:lol: Fionisko zlocieje:loveu:[/quote] Oglądałam dziś Czesia na wakacjach :evil_lol: Pewnie jakby TK zobaczył co ma M-A to by dopiero zaczął marudzić :megagrin:
  18. [quote name='madziasto4'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz061.jpg[/URL] królewna Fijona :loveu: jak to mówił ten knypek w koronie ze Shreka :evil_lol:[/quote] :megagrin: czasem sama na nią tak mówię
  19. [quote name='ewa2909']Nie lubie takiej bieganiny,wzędzie tyle ludzi że nie gdzie nosa wcisnąc. W sieci REAL była dzisiaj obniżka 50% na wszystkie zabawki,to co się dziło to szok:shake:[/quote] To musiało się dziać :evil_lol: potop normalnie albo jak szarańcza... takie masy ludzkie są wyczerpujące :shake:
  20. [quote name='ewa2909']My też od 2 dni nic innego nie robimy tylko za prezentami jeżdzimy. Chiba juz wszystko pokupowane.UF nareszcie,bo z tym najwięcej problemó.[/quote] Bywa to męczące, a czas jak przy tym szybko leci :roll:
  21. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz050.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Mała Rita']nio, ale niesamowity film, jakos nie moglam sie przekonac a teraz ogladam dzien w dzien :evil_lol:[/quote] Hi, rozumiem ciebie :loveu: mnie teraz na Czesia wzięło, a wcześniej nijak siostra nie mogła mnie przekonać.
  23. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Pewnie tak bo nie lubi być czyściutki,pachnący i uczesany:mad:[/quote] No cóż, Tofi ma swój własny styl, indywidualista :loveu:
  24. [quote name='Mała Rita']A ja ostatnio ogłupiałam na punkcie "Seks w wielkim mieście", ogladam po 5 odcinków na Comedy Central [COLOR=PaleTurquoise]od poniedziałku do czwartku do 01:30 :evil_lol:[/COLOR][/quote] Oooo :mdleje:zabójcza godzina... Nieźle cię wzięło :razz:
  25. Aga76

    Aksa i Tofi

    [url]http://img293.imageshack.us/img293/9853/obraz202nq5.jpg[/url] :roflt: Przemawia przez niego głos wewnętrzny.
×
×
  • Create New...