-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']Chyba najlepszy widok z ławeczki będzie :evil_lol:[/quote] Może być ławeczka, ewentulanie wdrap się na latarnię albo Łuki niech cię podrzuca :cool1:
-
[quote name='tigrunia']Sie przeniosę bo skoczyłam :razz:[/quote] Załapałam :evil_lol: Obiecałaś pomachać :loveu: Tylko wysoko zadzieraj, co bym mogła szczegóły zobaczyć...
-
[quote name='tigrunia']:roflt: Nie wiem czy dojrzysz :evil_lol:[/quote] Machaj nóżką!
-
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=purple]Tosiaczku, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=purple]przesyłam moc buziaczków i życzę spełnienia wszystkich psich marzeń![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG] -
[quote name='tigrunia']Ano :loveu:[/quote] To buty sobie zobaczę :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Oglądajcie mnie w kamerce.. będę machać :evil_lol:[/quote] Obiecujesz? :evil_lol:
-
[url]http://images28.fotosik.pl/309/05cfb2c85f7a2ebfmed.jpg[/url] Nieprzeciętny z niego słodziak :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Też w to wierzę :loveu: Mam nadzieję. że temperatura nie podejdzie powyżej zera :cool1:[/quote] Myślę, że utrzyma się jednak poniżej zera :p może w innych rejonach kraju będzie na plusie, ale tam na pewno będzie piękna biała zima.
-
[url]http://images24.fotosik.pl/310/28e3ae8af81c1325.jpg[/url] Ale ładniuchne :loveu: Ooo Kasiu chyba powoli się zaczęło ;) załatwianie-potwierdzanie... i zakupy... Ubierz go w mikołajowa pelerynkę i puść na księdza :evil_lol: Najwyżej się okaże, że ksiądz nie był grzeczny w ubiegłym roku.
-
Na pewno będzie świetnie :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Dzien dobry Agniesiu :loveu:[/quote] :grins: Jak tam humorek?
-
Leniuszki są najbardziej zgodne gdy się zmęczą albo są zaspane :evil_lol:
-
Dobry w czwartek :loveu:
-
Dzień dobry. Powrót do pracy po dłuższej przerwie to masakra psychiczna :evil_lol: To już chyba i po mrozie. O tyle było dobrze, że w końcu spacery były krótsze :wink: bo szwendaczom poduszki marzły. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz040-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz039-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz038-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz036-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz035-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']:loveu::loveu::loveu: jestem Aga jestem ale zle sie czuje chyba:roll: nie wiem odczuwam jakies dziwne dygotki od srodka i czuje ssacy glod jakos mi slabo.. sama niew eim czasem mnie tak dopada moze mam spadek cukru czy co... fotki cudne aa mam takie same zaslony wprawdzie teraz nie zawieszone ale mam:lol: apropo zaslon mam w planie szycie nowych firanek:loveu: tylko material na allegro poszukam..ostatnio poczulam milosc do maszyny :lol: kucyki widze sa na miejscu heh ciekawe na jak dlugo...:lol: moja Pipi tez wczoraj w salonie byla dzis idzie Livka:p sniegu faktycznie macie duzo u nas tez jest ale ja mam balkon zadaszony wiec na tarasie tyle go nie mam co innego na dworze...:lol: strazy tez dawno nie widzialam ale dzielnicowy przystojniak:p lepi mandaty za zle parkowanie... [/quote] Normalnie: mówisz i masz :sweetCyb: Cześć Dario w nowym roku :calus: zdrówka życzę! Bardzo lubię te zasłony, u nas robią za zimowe, mają ciepłe i świąteczne kolorki (bynajmniej dla nas). Mnie też kusi szycie... ale na razie się powstrzymuję. Jak znajdziesz godny materiał to obowiązkowo pokaż - będziemy się wspólnie zachwycać. Ja już nie pamiętam jak wyglądają twoje damy :roll: Zobaczymy ile czasu potrwa zima :evil_lol: W klatce na tablicy wisi numer telefonu do dzielnicowego, ale zdjęcia brak :evil_lol:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz072-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz073-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz074-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz075.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz076.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Dziewczyny po wizycie w salonie piękności[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]Ps. Dario Ewo ileż godzin można balować? Wróć już![/I][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz067-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz068-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz069.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz070-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz071-2.jpg[/IMG]
-
Pozdrawiamy gorąco :Rose: Duecik w świątecznym wydaniu rewelacyjny i rozkoszny!
-
[quote name='ewa2909']Aksa t\jak była z mężem na spacerku to tylko patrzyła czy ulepi jej jakąś kulke i będzie bieganie za nia.Skubana jeszcze pamięta z zeszłej zimy jak śmigała za śnieżkami:evil_lol:[/quote] :loveu: rozrywkowa spryciara :loveu:
-
[quote name='ewa2909']My również witamy sie zimowo:loveu::loveu::loveu: Tosiek zrobił sobie siusiu na chodniczku,a co se będzie łapki w śniegu moczył:oops::oops::shake:[/quote] Cześć Ewo :loveu: U nas pod klatką tak zawiało, żeby są zaspy po kolana, a niuńki jak dwa zające kicały... ale szybko się zmęczyły i zniechęciły :evil_lol:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][COLOR=navy]U Nas też całą noc padało a wiekszośc już stopniała...[/COLOR] [COLOR=navy]Jejku dopiero teraz widze jakie Fionka ma niesamowite kolorki na grzbiecie fajniusie :loveu:[/COLOR] [/CENTER] [/quote] :Rose: Tutaj nie chce jeszcze topnieć, jest świetna pogoda na lepienie bałwana :evil_lol:
-
[url]http://images44.fotosik.pl/45/e6abde7d77945d4emed.jpg[/url] Mati wygląda fantastycznie i ma taką słodką minkę :cool3: Najlepszy Mikołaj !!!
-
Jaka solidarność ogonów :thumbs:
-
[quote name='Kasia']Jeny, ale u was śniegowo! :loveu: U nas cały czas pada ale zanim będzie tyle co u Was to już zdąży stopnieć...[/quote] Chętnie się podzielę :loveu: