Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [B][SIZE=3][COLOR=Magenta]Anusiak[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/bigarmhug.gif[/IMG]
  2. Pozdrawiamy zimowo-weeknedowo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/gruenweiss.gif[/IMG]
  3. Noszę w sercu wasze wspomnienie
  4. Ja chcę fotki Ariska i Holly !!! [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] Duuużo !!!
  5. Cześć Asiu :loveu: pozdrawiamy słonecznie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSroleyes.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpiango.gif[/IMG]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Dajcie mi wszyscy święty spokój![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSroleyes.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz156-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz157-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz158-1.jpg[/IMG]
  7. Dziś mam jeszcze filmiki z porannej zabawy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif[/IMG] [URL="http://tomik78.wrzuta.pl/film/3tTiImiFJG/"][U]Fiona i Ptasiek 1[/U][/URL] [URL="http://tomik78.wrzuta.pl/film/t0eYosoe8G/"]Fiona i Ptasiek 2[/URL]
  8. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Może w weekend będzie więcej czasu... oj buu
  9. Dzień dobry Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG] Na którą białą piękność się zdecydowałaś? Już się szyje gdzieś daleko w świecie?
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Dzień dobry[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/747.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz145-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz146-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz147-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz148.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz149-1.jpg[/IMG]
  11. Aga76

    Aksa i Tofi

    [url]http://img231.imageshack.us/img231/8273/obraz087si9.jpg[/url] :megagrin: Jak zawsze razem :loveu: Ewuś, piłeczki są świetne :thumbs:
  12. [quote name='Pegaza']Aga a nie widzialas gdzies tam Be na tym stoku:evil_lol: jak męski fajny odwlok to moze i Be sie zakrecila obok niego:evil_lol: Ciekawa jestem jak to zrobi?:evil_lol:zamrozic idzie szybko gorzej z odmrozeniem:evil_lol:[/quote] Widziałam :evil_lol: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/314B.gif[/IMG] Hihihi, 2Be wracaj już, koniec tego dobrego, czas na najlepsze :wink:
  13. Tęczowo słoneczko pewnie na zimowym spacerze
  14. [quote name='Mała Rita']apropo ud... mnie chyba sie rozrastaja bo tak mnie bolą, że chodzić nie moge :shake: dwa dni pochodzilam do pracy a dzis znow obudzilam sie z bolącym gardłem i gorączką :angryy: Cze Dziewczynki piątkowo :loveu:[/quote] Cześć :loveu: Chorowitku :shake:
  15. Widziałaś ciekawe męskie odwłoki na stoku? :evil_lol: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/2122.gif[/IMG]
  16. [quote name='Pegaza']JEE Aga juz sprząta:evil_lol: a ja chodze i sie platam znaczy teraz przysiadlam na doopie:evil_lol:[/quote] Doopie też się należy :evil_lol:
  17. [quote name='Pegaza']Myslisz ze ma tam swiatlo?:evil_lol: ni ma wody ni ma swiatla prad w kabelkach tez zamarzl:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/28snowyhouse.gif[/IMG] Nie ma już nic :shake:
  18. [quote name='Pegaza']hihi to powodzenia przeciez trzeba w cos wierzyc nie:cool3: gdzie Wy jestescie noo ja tu sama na placu zostalam..:mad:[/quote] No właśnie, trzeba w coś wierzyć i ciągle myślę, że w końcu mi się uda zmniejszyć uda :evil_lol: Żem jestem, czuwam i kurze zamiatam :roll: Dzień dobry, alleluja mamy piatek :grins:
  19. Aga76

    Aksa i Tofi

    Śniegowe stworki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/28.gif[/IMG] Cześć Ewo, pozdrawiamy ciepło.
  20. Ooo Dario... [COLOR=paleturquoise]hihihi, dyć to mój sposób na powabność, już trzeci rok sexy dżinsy kwitną w szafie i czekają, aż mi się rozporek zamknie, a guzik zobaczy dziurkę[/COLOR] :roll: Wciąż wierzę, że sposób zadziała...
  21. [quote name='Pegaza'] sama mowila ze u siebie w lodowce:evil_lol:[/quote] Aaa no tak... a w lodówce tylko światło mieszka :evil_lol:
  22. Przewrotna rzeczywistość :roll: :evil_lol:
  23. Chcemy Matiego Śniegowego :loveu:
  24. [quote name='Pegaza'] ale znam miejsce gdzie jej bedzie cieplo:evil_lol:[/quote] Gdzie ????
  25. [quote name='Pegaza']No Aga a wiesz wena moze byc ulotna i sie juz nie zjawic tak szybko...:lol: [/quote] Delikatny i wrażliwy stwór to jest, najgorzej jak się obrazi i w ogóle przyjść nie chce :roll:
×
×
  • Create New...