Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Ostatnio tak malawo nas jest:roll: wiec doszlam do Was... aa i chcialabym zmienic podpis znaczy nick ale to juz nie wiem jak..[/quote] Zmiana nicku to na administarcji.
  2. [quote name='Pegaza']Juz znacznie jest lepiej u mnie...z dogo... odsyla Was czy nie..?ten baner?:roll:[/quote] U mnie tylko na pw odsyła...
  3. [quote name='Pegaza']Hej no teraz cos zaczelo szybciej sie ruszac... dzieki:loveu: ale nie wiem czy dziala..moze cos zle zrobilam...:roll:[/quote] Nie działa, sprawdź ten na pw co wysłałam czy odsyła.
  4. [quote name='tigrunia']U fiu fiu cze laska :razz:[/quote] No cze [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/girl.gif[/IMG] hihihi
  5. Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/nail.gif[/IMG]
  6. [quote name='Pegaza']Witam po ciezkim wczorajszym dniu i dzisiejszym poranku:) niestety zelazko juz w koszu jutro jedziemy po następne:evil_lol: az mi go zal bo nie wie ile bedzie pracowalo:evil_lol: pranie juz czeka:evil_lol: Moje to sie wyleguja na poscieli niz w swoim poslanku:roll:[/quote] Z tego wszystkiego to dogo zaczęło mulić, chyba się przegrzało :megagrin: Poka jak coś kupisz.
  7. Chyba film mi się urwał na troszkę :roll:
  8. [quote name='Pegaza']Witam kawa :kaffee_2: czy herbata?:lol: Aga wyprzedzila Cie kolezanka:eviltong:[/quote] :bigcry:no no no właśnie... buu Ja chcę drinka powitalnego, niech ukoi mój ból [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/martini.gif[/IMG] Bardzo ładne zdjęcia niuniek wybrałaś.
  9. Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG]
  10. Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/mornincoffee.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz256.jpg[/IMG]
  11. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Tia.Ostatnio nawet Koksa gw....ł:eviltong:[/quote] I do tego otwarty jest na różne orientacje :roll:
  12. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Bry:loveu: On do wszystkiego i wszystkichpała wielką namiętnością:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] To ci się trafił kochliwy mężczyzna :cool3:
  13. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]dobrze by zrobił :knuje: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] :roflt:oryginalna opinia
  14. [quote name='ewa2909']U mnie to mi nie grozi :shake:.Siule jak my wraamy to okazują nam swoje przywiązanie i najlepiej nie schodzily by z kolanek:evil_lol:[/quote] U nas jest radość i zabawa, ale kolanka to nie za bardzo.
  15. [quote name='tigrunia']A Cie gdzie wywiało? :evil_lol: Nie wiem którędy :evil_lol: Jedziemy , jedziemy nagle Ł zatrzymał się :"Wysiadaj" w szczerym polu :crazyeye: Myślałam, ze chce mnie porzucić :evil_lol:[/quote] Do czarnej dziury... chyba hihihi To byłoby bardzo filmowe porzucenie :megagrin:
  16. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Widze że panienki grzecznie w swoich posłankach leżą:crazyeye::crazyeye::crazyeye:U nas nieczęsty to widok:placz:[/quote] Bry Ewo :calus: One lubią spać u siebie, tam czują się bezpiecznie i jak mają nas dość to zmykają właśnie do siebie :evil_lol: i wywieszają tabliczkę Wstęp Wzbroniony
  17. [url]http://images31.fotosik.pl/444/ef195bdd50efc294med.jpg[/url] Którędy na Berlin? :evil_lol: Widoczki robią wrażenie :loveu:
  18. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz254.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz253.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz257.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz252.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz255.jpg[/IMG]
  19. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]b miała barszczyk z torebki INSTANT tzw. :evil_lol: [COLOR=Pink]uprzejmie donoszę, że zdjęcia już są na fotosiku :cool3: [/COLOR][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Uuu lalala, pyszności :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]To ja tu widzę duży postęp...[/COLOR]
  20. [quote name='tigrunia']U mnie barszczyk był :razz:[/quote] Be ty mi tu nie barszczuj ino foty dawaj, bo żem już nie wytrzymię z tobą, noo
  21. Bry Anusia :loveu:
  22. [quote name='tigrunia']Lejdis mi sie bardzo podobało .. Testosteron taki sobie :cool1:[/quote] To mi bardziej na odwrót :evil_lol:
  23. [quote name='tigrunia']Ja i Lejdis i Testosteron widziałam a ten trzeci pewnie na końcu puszczą nad ranem. Mogłabym w sumie iść i prosto z kina do pracy wtedy :evil_lol:[/quote] Jak wrażenia? Mnie się podobało, ale nie żebym padła z zachwytu.
  24. [quote name='Pegaza']Apropo testosteronu wchodzi na ekrany nowy film widzieliscie reklame w tv?tworcy Lejdis i Testesteronu nakrecili nowy...:lol: juz mowilam m-a jak bedzie lecial idziemy go zobaczyc..[/quote] Widziałam zapowiedzi w tv, też bym się wybrała do kina, tylko ja leniwa jestem ;)
  25. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]niespodzianka zobaczysz[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]o Be ja kazde pranie prasuje reczniczki ,sweterki ,spodnie, majtusie Niki...[/COLOR] i dlatego moje zelazka szybko robia off :evil_lol: [COLOR=magenta]ja lubie[/COLOR] zelazka [COLOR=magenta]cięzkie takie co czuje ze cos w reku mam[/COLOR]:evil_lol:[/quote] no żesz... oplułam monitor :roflt: Się rozumie Ja też prasuję reczniki, pościel (nie wliczając w to pościeli z kory) i takie tam inne ubranka :evil_lol:
×
×
  • Create New...