Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='***Paulina***'] Dzisiaj ustawiłam ją w pozycji wystawowej i nawet ładnie wyglądała... Stała tylko z moją pomocą i od razy jak ją puściłam to się otrzepała i pobiegła po zabawkę:evil_lol:[/quote] Po ciężkiej pracy musi być nagroda :megagrin:
  2. [url]http://images43.fotosik.pl/59/6dbf82d533fe8c91.jpg[/url] Kati bardzo ładnie się prezentuje :loveu:
  3. [FONT=Georgia]Moniś, trzymam kciuki, żeby w końcu było lepiej na dobre...[/FONT]
  4. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Ooo rydzynasy :evil_lol: hihihi Z Łukaszka to niezły model jest :cool3:
  5. [FONT=Georgia]Zaciśnięte kciuki nieustannie są na posterunku...[/FONT]
  6. Cześć, Ale tu elegancko :cool3:
  7. Asiu, ściskam mocno :calus: buziaki Kochana!
  8. Bry :loveu: Pięknie i słonecznie było do południa, później już tylko ciepło... Po porannym spacerze trzeba było uciąć sobie drzemkę, bo był taaaki męczący :evil_lol: Kapryśka zapomniała nawet o śniadaniu, walnęła się na łóżku jak długa i odpoczywała, park kryje tyle miłych niespodzianek, że aż w głowie się kręci :megagrin: Fionka, nie zapomniała o śniadaniu, stanowczo domagała się pełnej miski, dopiero z pełnym brzuszkiem zapadła w słoneczny sen. Łapki przycięte, uszka też, włos wyczesany, pasemka na miejscu :roll: czyli najwyższa pora na poniedziałek... Wiewióry zostały w lesie, żadna nie chciała zmienić miejsca zamieszkania i zostać przyjaciółką niuniek :shake:
  9. Cześć Saruś :hand: A fotki ze spacerku będą?
  10. Cze De :loveu: Kiedy wrócisz z imprezy?
  11. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]wiesz czasami bez wyjścia awaryjnego się zdarzy :evil_lol: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Oj, zdarzy się... zdarzy... :cool1:
  12. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]A to nie lepiej pod firanką :razz:[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Tym razem wyjście awaryjne nie było potrzebne ;)
  13. Aga76

    Aksa i Tofi

    Fajny prosiak :evil_lol:
  14. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]bez paniki papilotowałam :evil_lol: już odp :cool1: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] My wyskoczyłyśmy na klocka :roll:
  15. :ghost_2: halo noo !!! Halo...
  16. Aga76

    Aksa i Tofi

    Wiosenne tuptanie :loveu:
  17. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]tutaj nie trzeba nic pić żeby nam się w głowie pokręciło :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :cool1: niestety to prawda...
  18. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jak by nie było jest na czasie [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/443/443012rwikxxpje6.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] :evil_lol: moja M.M.
  19. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Aga no przecież blond był zawsze modny :cool3: podobno faceci szaleją za tym kolorem włosów :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Ano... wyszła z niej wybitna blondynka :wink: hihihi Niech sobie dziewczyna korzysta z życia...
  20. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]oj Aguś znowu dogo wariuje ale dziękujemy za komentarzyk :loveu: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Normalnie % zero, tylko kawa i troszkę pepsi :roll: hihihi
  21. Nie obijać się - fotki dawać :cool3:
  22. Róziowa spineczka :cool3:
  23. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_6847.jpg[/url] Agenkta jakich mało :evil_lol: hihihi Karcący wzrok :evil_lol:
  24. Cze Kasiu weekendowo :loveu: Super, że znalazłaś dobry salon fryzjerki :multi:
×
×
  • Create New...