-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Pachnący niuniuś :cool3:
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
-
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Bry wieczór[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz057-2.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Dario, Asiu, Saro i Ewo pozdrawiam ciepło[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] Hihihi, masz rację Dario, tam w oddali TK tuptał :calus: Asiu, ściskam cię mocno :loveu: Saruś, cieszę się, że zaglądnęłaś do nas :buzi: Ewuś, aż się boję zapytać, co tam się dziś u was działo i dziać będzie... :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Cze reszcie :multi: Nie odpisuje bo mi sie net chrzani i nie moge nawet doczytać co pisałyście :angryy:[/quote] Ona mnie resztą nazwała :roll: no wiecie co... :evil_lol: Powodzenia jutro :thumbs:
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3882.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz039-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz040-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz042-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz043-2.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B][I]Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/28.gif[/IMG] Witamy w białą i wyjątkowo serduszkową sobotę.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Tak u nas wyglądał dzisiejszy poranek:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz037-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz036-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz038-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz045-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz046-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Mi tyż było milusio dzisiaj na dogo:loveu::loveu::loveu: Daria,:mad::mad:to Ty w końcu Daria czy Ewa????????????[/quote] :loveu: Jutro Daria wszystko wyjaśni :evil_lol: [COLOR=Pink]ogólnie jest tylko Daria, a Ewa to przez nocne figle słowne zostało dopisane, hihihi[/COLOR]
-
Jutro poduszka pójdzie w ruch, więc dziś życzymy jeszcze spokojnych snów :sleep:
-
[FONT=Georgia]Tyle osób was odwiedza... Dziękuję za pamięć. [/FONT]
-
[quote name='Pegaza']no co Ty wiesz czym by sie to moglo skonczyc...:evil_lol: wiecie co ja lece z tymi psami, dogo narazie zostawie wlaczone jak dziewczyny szybko zrobia to ja migiem tu wroce.. a jak nie to dobrej nocy..:loveu:[/quote] [COLOR=Pink]walentynkową poduszką...[/COLOR] :evil_lol: Wracaj szybciutko!
-
[quote name='Pegaza']Osz noo ale sie bedzie u Ewy jutro dzialo:evil_lol:[/quote] Wióry będą lecieć :cool1: hihihi [COLOR=PaleTurquoise]i iskry [/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']ja tez mam twardo pod doppka buu niewygodne mam siedziska:roll:[/quote] Masaż potrzebny :cool3: zamów u M-A
-
[quote name='ewa2909']Z takiego fajnego welurku to jest:loveu: A jak sobie Aguś wolisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Wielofunkcyjny u lalala :evil_lol: i miły w dotyku :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Aga co sie dziwisz w koncu dwie Ewy sie spotkaly haha no i Ty:loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']wiec mam okol 10 minut jeszcze... 5 na ubranie siebie i psow :lol: siedz jeszcze...[/quote] Siedzę twardo :cool1:
-
[quote name='ewa2909']Poprosze o inny zestaw pytań:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Widziałam :multi: Że się o materiał zapytam? :roll: [COLOR=PaleTurquoise]A to jest rozmiar na rękę czy na buźkę?[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Lesiu wstawaj i idz z psami!!:evil_lol: Aga najpozniej musze za 15 wyjsc 10 zeby zadzyc przed m-a jak wroci z roboty:evil_lol:[/quote] Rozumiem, mus to mus - fajnie dziś było, dawno tak dobrze się nie bawiłam :loveu: