Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Czyli jestes zadowolona? a kora tez Ci przypadla:roll:[/quote] Jestem, tym bardziej za taką cenę :p kora też może być :loveu: Mam nadzieję, że w weekend rozpocznę test :wink:
  2. [quote name='Pegaza']I jak mow bom ciekawa wrazen?:razz: a ile fotek kuna co ja tam nie widzialam..hihi podusie spakowane czyzby gdzies sie wyprowadzaliscie z nimi?:eviltong: buty widziec duzo butow:eviltong: zabawki Capryski:loveu:stojace kukuryku Fionki oraz Fionke ciumciujaca uszko Capri:loveu:[/quote] OK, tak myślę, bo tylko papier zdjęłam :evil_lol: frotki milusińskie i bardzo elastyczne :evil_lol: oby się tylko nie sprały do rozmiaru xs... reszta bardzo ładna kolorowa :evil_lol: [COLOR=Magenta]Ooo dużo widać[/COLOR] :loveu:
  3. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]bry wieczór dziewczynki u Anusi czytałam o dietach cud :roll: a raczej cficzeniah :mad: więc się pochwalę, że od soboty pije herbatke odchudzającą :razz: przy normalnym spożywaniu ilości słodyczy czyt. minimum 500g dziennie :cool1: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Cze eM :loveu: Smaczna chociaż? :evil_lol:
  4. [quote name='ewa2909']A u nas znowu kolędnicy nie chodzą:cool3:[/quote] Co województwo to obyczaj :evil_lol: hihihi
  5. [quote name='ewa2909']U nas w ostatki zawsze po domach chodzą przebierańce.Tz dzieciaki poprzebierane za co tylko chca.I śpiewają piosenki takie o przebierańcach.lZa to się dostaje różne datki-pieniążki,slodycze.[/quote] To u nas tak nie ma, tylko w święta kolędnicy byli i musieli dłuuugo śpiewać, bo towarzystwo było rozbawione i nie chciało ich z domu wypuścić :p
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Oj nie lukac, gupia no! Lukac to jak najbardziej :cool3: Duporuszania Ci nie cza!![/quote] Uff, już myślałam, że lukać nie cza :roll: a lukać jest wieeelka potrzeba :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise] duporuszanie wskazane, ale mgliście to widzę, hihihi[/COLOR]
  7. [quote name='ewa2909']Przyszli my tu na ostatki ni ma ojca ani matki...............:evil_lol: Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: JaK zdróweczko?????? Byli u was przebierańce??????[/quote] Bry wieczorne Ewuś :loveu: Oby tylko gorzej nie było :evil_lol: Zjadłam lody śmietankowe, teraz mam grzane piwo i chipsy bekonowe :evil_lol: Nie znam tej tradycji z przebierańcami :oops:
  8. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz115-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz116-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz118-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz117-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz119-1.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz110.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz111-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz112-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz113-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz114-2.jpg[/IMG]
  10. Ale smakowita buła :cool3:
  11. [quote name='***Paulina***']No widzisz... Ta galeria ma to do siebie:evil_lol:[/quote] Najwyraźniej ma fluidy przyciągające diaboliczny uśmiech :evil_lol:
  12. Karinko, jak zdrówko?
  13. [quote name='tigrunia']Jak lekarz dobry to nie moge nie chodzić .. i w miarę blisko mam do niego :roll: [/quote] Miałam na myśli, że lepiej mieć zdrowego psa niż zniżki z powodu częstych wizyt.
  14. A tutaj znów wesoło :evil_lol:
  15. [quote name='Gosia2406']Dziekujemy za śnieżek.U nas dziś wiosenny dzień.Słoneczko świeci pięknie.[/quote] O proszę :megagrin: Ostatnio słoneczko to w weekend u nas było :roll:
  16. [quote name='Anusia & Alutka'] Agus, Ci nie cza![/quote] ... ale bym se luknęła :roll:
  17. Booskie stadko :loveu: Fotki są rozbrajające :loveu: Ile łapek do kochania :mdleje: i ogonków :mdleje:
  18. [quote name='tigrunia']Buu ja nie mam zniżek :placz:[/quote] Lepiej nie chodzić...
  19. [quote name='Pegaza']wiecie co mam drozdzowke z marmolada, w sklepie wygladala fajnie i mam nadzieje ze bedzie mi smakowac:grins: na Drzyzge do kawy bedzie w sam raz:p[/quote] Fajowo :loveu: tyż kce
  20. [quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]chyba z tym wetem na Ty przejdziecie:roll::evil_lol:[/COLOR] Pipi tez by musiala miec..:roll:[/quote] Ogólnie to mam już zniżki na wizyty :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Ale czyszczenie prawdopodobnie będę robić w przychodni, gdzie Fiona była w grudniu...[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]W przychodni zrobiłam jej przegląd i wetka powiedziała, że z jednej strony szczęki kamień nadaje się już do zdjęcia, ale ogólnie nie wygląda to źle.[/COLOR][/COLOR]
  21. [quote name='Pegaza']Bedziemy trzymac za Was kciukasy:thumbs: i napewno teraz juz bedzie dobrze..[/quote] OK :loveu: [COLOR=paleturquoise]Następnie Fionka będzie miała kolejny zabieg, tym razem czyszczenie zębów...[/COLOR]
  22. [quote name='Pegaza'] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]fajnie ze trzymacie kciukasy..ja narazie jak mowilam nie zakladam opcji zlej..[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]mam pozytywne mysli..:)[/COLOR][/SIZE][/quote] Kolejka kciuków :happy1::happy1::happy1:
  23. [quote name='Pegaza']sie przyda Aga:p slysze opadajace krople sniegowe z dachu... odwilz idzie...[/quote] :loveu: [COLOR=magenta]WIOSNA IDZIE[/COLOR] :sweetCyb:
  24. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise] dwie godziny to sporo.... mam nadzieje ze teraz juz szwy beda trzymac jak nalezy....[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]asystujesz przy zabiegu?:roll: ja bym chyba na to patrzec nie umiala..[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Opiszę jak będzie po... już miałam wykład na ten temat, ale mogę coś pomieszać.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Do tej pory mi się nie zdarzyło, mnie nie przeszkadza, o wszystkim jestem na bieżąco informowana. [/COLOR][/SIZE] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Co gabinet to obyczaj[/COLOR] :evil_lol:[/COLOR]
×
×
  • Create New...