Jump to content
Dogomania

Macia

Members
  • Posts

    4052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Macia

  1. U nas jest chętnych (sprawdzonych i sensowych) na ok. 3, 4 owczarki lub duże psiaki w typie. Tylko transport to problem.
  2. Tak jak pisała Olena84 mamy tymczas u znajomej hodowczyni dogów. Do czwartku jest u niej jeden pies. Koszt to 300 zł miesięcznie w to wliczona jest już karma. Opieka jest tam super. W razie problemów z deklaracjami będziemy pomagać w pewnym stopniu (same mamy trochę zwierząt u siebie). Gdyby nic innego się nie znalazło może warto to przemyśleć. Szkoda, by sunia wracała do schroniska.
  3. Proszę o wpisanie również mnie: Marcelina Drozda Leszno
  4. Cena faktycznie kosmiczna, ale wiem z doświadczenia, że niektórzy tyle biorą. Jeden z weterynarzy u nas życzył sobie dziennie 40 zł (!) za trzymanie kota plus leczenie. Niestety sporo gabinetów tak robi. My po jednym razie nie trzymamy już psów w lecznicy, ale możemy sobie na to pozwolić. Przy takiej ilości psów Klaudus ma większy problem. Gdyby nie moje tymczasy wzięłabym je, ale teraz mnie czeka przynajmniej 5 tygodni z moimi.
  5. Już dawno zauważyłyśmy z Anią, że czarny humor pomaga i czasem tylko to pozostaje. Niestety nie mogę pomóc. W tej chwili mam sukę i 4 szczeniaki na tymczasie. Znalezione na łące. Do tego jeszcze 5 kolejnych, które jak najszybciej muszą trafić w nowe miejsce. Dług wciąż rośnie... Kurczę, mówiłam, że już na razie nie będę robić bazarków, bo za dużo stresu i latania, ale może jednak... Ostatnio się uzbierało ponad 260 zł, zawsze coś. Muszę pomyśleć.
  6. Boję się tylko żeby trafił dobrze. U nas w schronie nie wydaje się byle gdzie, mamy umowy, ale ludzie bywają różni. Zresztą wielkiego zainteresowania bullowatymi u nas nie ma. Oby tylko właściciel się nie zgłosił. Dla mnie jego rany wyglądają na pogryzienie. Ma blizny i dziury po zewnętrznej i wewnętrznej stronie łap. Na szczęście chłopak jest cudny i słodki. Dam znać jak się sytuacja rozwinie.
  7. Zdjęcia naszego wspaniałego Bingo i jego towarzyszki Polly. O dziwo Bingo akceptuje suki i ogólnie psy jeśli na niego nie warczą i nie szczekają. Chłopak całkiem dobrze radzi sobie na spacerach, jak zwykle idzie nie przejmując się gdy w coś uderzy. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1106/25f57cd4f7ecadf7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/918/641eb88e767a55eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1105/64e58db674f49d2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1072/86bbc78a961c4782med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Oczywiście można podawać mój numer z podpisu. Dzięki! Chłopak ogólnie czuje się nieźle, jest sam w boksie. Teraz trochę mu przeszkadza kołnierz po kastracji. Chłopak ładnie je, ale też się nakręca w boskie. Na wybiegu też jest wciąż w ruchu. Ogólnie czuje się nieźle.
  9. W schronisku w Lesznie przebywa takie cudo: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1115/1775dadb929aa506med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1115/53786f34ef4ebad3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1096/417c9e14db3110camed.jpg[/IMG][/URL] Na żywo jest dużo piękniejszy. Jest jeszcze na kwarantannie. Trafił po wypadku/pogryziony. Ma rany na łapach, już w miarę zagojone. Jego sytuacja jest niepewna. Zgłosił się właściciel, ale był pijany więc nie został wpuszczony. Podobno nie posiada książeczki. Teraz zależy czy się jeszcze zgłosi i czy będzie mógł przedstawić jakieś papiery co do własności psa. Pies został nazwany Arnold. Ma ok. roku. Brak tatuażu. Arnold jest bardzo przyjazny, uwielbia ludzi, mizianie. Po prostu słodziak. Jak jest w kojcu zawodzi i wydaje genialne proszące dźwięki. Na spacerze towarzyszące mu suczki nie wzbudziły większych emocji. Aktualnie to mój ulubiony pies w schronisku. Krzywda mu się nie dzieje, codziennie ma spacer plus wybieg. Zostanie zaszczepiony, zaczipowany i przed adopcją wykastrowany. Super, by było gdyby trafił do jakiegoś miłośnika rasy, szkoda żeby ktoś zniszczył tak wspaniałego psa. Kontakt do mnie w podpisie.
  10. Nowe zdjęcia naszego chłopaka. [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://www.fotosik.pl%20target=_blank%3E[IMG]http://images40.fotosik.pl/1096/3e758b0708262757med.jpg[/IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1096/3e758b0708262757med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1095/97f7ca63e508a7e2med.jpg[/IMG][/URL] Przypominam, przebywa on w schronisku w Lesznie. Nazywa się Rufus. Ma ok. 3, 4 lat. Jest skoczny, energiczny. Do ludzi bardzo przyjazny. Dobrze zniósł golenie. Został wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Codziennie ma spacer i wybieg więc się nie nudzi. Nie akceptuje kotów. Do psów w miarę ok, ale zależy to od reakcji tego drugiego. [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://www.fotosik.pl%20target=_blank%3E[IMG]http://images40.fotosik.pl/1096/3e758b0708262757med.jpg[/IMG]
  11. Dziękuję bardzo! Chłopak po kastracji, na dniach jedzie do domu. Znalazła się chętna dzięki tym właśnie ogłoszeniom. Jeszcze raz dzięki.
  12. Propalin nieaktualny, ale znalazłam jeszcze listek - 10 tabletek UrinoVet Dog z długą datą ważności jeśli jest ktoś chętny.
  13. Mam do oddania ponad połowę buteleczki [B]Propalin[/B] 30 ml. Otwarte miesiąc temu więc ważne jeszcze przez 2 miesiące.
  14. Obie spanielki ze schroniska w Lesznie już w nowych domkach!
  15. Maluchy przecudne. Oby tylko czuły się coraz lepiej.
  16. Transport pasuje. Już odpisałam, ale znowu masz zapchaną skrzynkę. Pasuje każdy dzień. Mój numer w podpisie.
  17. Ja rowniez dziekuje!
  18. Nie wiem dlaczego nie zapisałam tego wątku. Sunia czuje się super. Wszyscy ją uwielbiają. Na początek została od razu wyczesana i doprowadzona do porządku. Na wybiegu uwielbia aportować, ale tylko kamienie. Pewnie stąd jej zęby nie wyglądają super. Na dziewczynę jest już kilku chętnych, czeka więc tylko na sterylkę i idzie do nowego domku.
  19. ala56 bardzo dziękuję za pomoc!
  20. ala56 mój post dotyczy collie z Leszna. Nie ma wymyślonego imienia jeszcze.
  21. [URL="http://www.dogomania.pl/members/92419-Anja2201"][B][/B][/URL]Anja2201 zrób miejsce w skrzynce. [URL="http://www.dogomania.pl/members/92419-Anja2201"][/URL]
  22. Numer przy ogłoszeniach zazwyczaj jest do mnie. Kontakt: 668045313, [email][email protected][/email]
  23. Na Ciapka czeka miejsce w Lesznie (woj. wielkopolskie). Chłopak będzie pod naszą opieką. Anja2201 ma już przedstawione wszystkie informacje. W tej chwili potrzebny jest więc tylko transport, a jest to niestety spora odległość. Tak więc prosimy o pomoc. Dokładniejsze informacje z pewnych względów na pw.
  24. Wstawiałam już na temat spanieli, ale tu też dam. Oto link do zdjęć z soboty: [url]http://www.fotosik.pl/u/lacia/albumy[/url]
×
×
  • Create New...