Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='AmiX'] W tym tygodniu wybieramy sie z Fasti do przyszłego taty do Legnicy. :) [/QUOTE] na powietrzu sie spotykacie czy w domu? wystarczy Aniu jedno pokrycie czy trzeba powtarzać?
  2. bry wieczór... poniedziałek się kończy :placz: oglądał kto Bonda nowego? :cool1:
  3. ja już sobie wyobrażam te małe fastikulce, takie mientkie będą i pomarszczone :loveu: randka gdzie będzie? gdzie takie spotkania się aranżuje?
  4. ale będą wspaniałe foty, uhuhuhu :loveu: no i jak zwykle kiedy ja przylazłam to One wszystkie polazły...:cool1:
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] [url]http://images30.fotosik.pl/300/b8a6db30fd414170.jpg[/url] Wymiękłam, co za focia :mdleje: Kasiu, fajna fryzurka :loveu: [/QUOTE] dzienki Aga :loveu:
  6. Asik kuruj sie i wracaj szybko do pełni sił :calus: a zapalenia ucha nie zazdraszczam, boli jak nie wiem co :shake: ojej, nie mogę sie już doczekać nowego imagu Fidkowego :loveu: to u Was fryzjerki przyjeżdżają do psów? czy to znajoma jakaś? ja tak z Fidlakiem nie mogłabym zrobić bo on przy nas to by szalał i nie dał sobie nic zrobić...on musi być na obcym terenie i to bez nas na dodatek.
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Jagódka&Uzi'] Ja też ostatnio polubiłam mięciutkiego owłosionego Uziego, ale wciąż w umiarem byle włosy nie były za długie:evil_lol: [/QUOTE] ja tam zawsze też cos Fidlakowi obetnę czasami, firankę z dołu podcinam, włosy na łapach też i wkoło oczu i uszu no a te z grzbietu zanim urosną na długo to hohoho, wody upłynie niemało :lol:
  8. [url]http://www.poczterylapy.republika.pl/125.JPG[/url] cccccuuuuudoooo :loveu: i jak mu fajnie ucholce stoją :lol: super zdjęcia!
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] kasik Ty to się profesjonalny fotograf [COLOR=PaleTurquoise]fotografka znaczy[/COLOR] robisz :loveu: [/QUOTE] hehe, to akurat Tomek pstrykał :lol:
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no, teraz już fajnie wygląda :loveu: nawet nie chce mi się iść z nim do fryzjera bo lubię go takiego zarośniętego i ślepego :lol:
  11. [quote name='madziasto4'] Rogaliki dziś robię, ciasto ma siedzieć około godizny w lodówce, to sobie do Was wlazłam :razz: A jutro tortillę robię :loveu: [/QUOTE] sama czy z kolegą boskim? :cool3: cze :loveu:
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    :lol: :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/36/439cc32ae9cc12e1.jpg[/IMG][/URL]
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze poniedziałkowo :loveu: kupiłam spodnie rurki do kozaków, wyglądam tak rewelacyjnie że sama na siebie patrzeć nie mogę...jak można chodzić w takich spodniach? :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/411/452b3e21d61f2b14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/36/ab8b2df6c6c9c02a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/36/0e17b051676e8857.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/300/b8a6db30fd414170.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/411/daea77361d6f4d38.jpg[/IMG][/URL]
  14. Agatko, to jeśli Kama na razie zostaje to może w jej allegro dać Milę? A Kamę wystawić jak ostatecznie Państwo każą ja zabierać?
  15. Estero, ja z racji odległości również tam nie pojadę. Adres na wątku jest podany - [I][B]To Sikorz (pytać o kalinowskich) - mała wieś.. nie ma ulic.. koło Sikorek - ośrodek wypoczynkowy. dom nr 9.[/B][/I]
  16. Ja wpłacę jednorazowo na budy 40 zł - nie dam rady zadeklarować comiesięcznej wpłaty ponieważ juz takie deklaracje dała dla 2 innych psiaków i musze się z nich wywiązać...
  17. [quote name='Aga76'] Fajnie, jak niedziela taka ładna jest. [/QUOTE] fajnie, fajnie bo może poniedziałek będzie jeszcze fajniejszy :loveu:
  18. [quote name='Mała Rita'] ... u nas Grzesiu, [B]dawida kuzynka z mężem i juz troche mnie denerwuja[/B] :mad: [/QUOTE] [quote name='Aga76'] Wieczór pełny testosteronu :cool1: [/QUOTE] pełny testosteronu i gości, którzy wnerwiają i mogliby wcale nie przychodzić :evil_lol: cze Asik :loveu: jak piesy? uspokojone?
  19. [quote name='Zuza96'] Ja tam zgodziłabym się z Kasia :eviltong: I jeszcze na 3. dodałabym tego małego, bo był fajny :loveu: Ale Audiofeels byli najlepsi, jak dla mnie :roll: I nic... [/QUOTE] no, przynajmniej jedna zna się na rzeczy :loveu: cze Aga! u nas dziś wiosną zajechało, normalnie słonko...chyba trza będzie szmaticzki wiosenne założyć na spacer poobiedni :p
  20. [quote name='Mała Rita'] pierwszy raz, tzn wczesniej cos tak powarkiwał na Arnolda ale delikatnie... ale Arnold to olewał zazwyczaj :cool1: [/QUOTE] trza ich ustawić Asik, muszą sie dogadać i basta ;)
  21. [quote name='madziasto4'] Ni mom go w całości :eviltong: Bo ja piesy fociłam, a nie jego :eviltong:[/QUOTE] aś Ty durna, nie wiesz co focić :evil_lol:
  22. [quote name='Mała Rita'] świetni są :loveu: [/QUOTE] no fajni, fajni :lol: ale Ci moi lepsiejsi :loveu:
  23. Asik, a oni wcześniej też tak? czy dopiero teraz pierwszy raz? może coś Fidowi nie podpasowało...? :roll:
  24. [quote name='Mała Rita'] tez moi, moi... ja bym wyszła za mąż za tego jednego, wyższego znaczy :loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:
  25. no i masz babo placek, wygrali Ci Twoi Be :placz: a moi 3 miejsce :placz:
×
×
  • Create New...