Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. To zdjęcie jest straszne. Siedzę w pracy i ryczę :-( :-( :-( Bajuniu śpij spokojnie ['] ['] [']
  2. Oskarek, który pięknieje z każdym dniem zmyka szukać domku na 1! :mad:
  3. [quote name='Moniś'] Witamy porannie i bardzo wietrznie:roll: U Was też taka wichura? U nas to mało szyb nie wywali tak wieje :shake: Zaspany Noddy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/152/cdddf4642f64c6cf.jpg[/IMG][/URL][/quote] Witamy śliczną mordeczkę :loveu: :loveu: :loveu: I jej Pańcię również :lol: U nas póki co to jeszcze troszkę słonko świeci i nawet tak bardzo nie wieje. No ale czuć już nadchodzący zimny front :evil_lol:
  4. Dimuś wskakuj na samą górę, niech Cię wypatrzy ten jedyny domek!!!
  5. Witamy ślicznego Oskarka :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [quote name=':: FiGa ::'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/7370/obraz286cz2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Boziu, jak ja bym ją wyściskała i wytarmosiła :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Dzień Dobry!!! Witamy śliczną Figę i jej Pańcię :loveu:
  8. [quote name='cuciola'] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4411/3ll6.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye: Jaki z niego duuuży kawaler!!! I niezły przystojniacha :razz: Obejrzałm całą galeryjkę i nie wierzę oczom jak On szybko rośnie!!! A jeszcze nie tak dawno taka mała kuleczka to była :loveu: Jest przśliczny :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Harnasiu, nikt tu dzisiaj do Ciebie nie zajrzał??? :shake: Zmykaj na samą górę Śliczny!!!
  10. Kasia

    Ma domek

    Ojj Sexy, jak tu pusto dziś u Ciebie :shake: Wskakuj się pokazać na samą górę!!!
  11. Nie powyglądają, już nie!:evil_lol: Przesyłamy dla Noddusia głaski i dużo mizianka :loveu:
  12. [quote=Moniś;] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/113/97b4efef66fc74e7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Znaleźliśmy galeryjkę i odwiedziliśmy :razz: Jaka śliczna mordunia :loveu: :loveu: :loveu: Pięknego masz tego Noddusia:lol: Mój Fidelek też tak lubi przez okno na świat patrzeć!!!
  13. Podnosimy Dimusia na samą górę!!!
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='martynka_wspaniala'] Fidelek chyba pozazdrościł Benemu mokrych fotek:eviltong: Fidelek nie ucieka jak jest bez smyczy? Beny chodzi tylko na smyczy bo ma mysliwskie zapedy i wlasnymi scieszkami chadza.:shake: [/quote] Ucieka, ucieka dlatego zawsze idziemy z nim gdzieś, gdzie raczej nie będzie nikogo ani ludzia ani psiaków :razz: Wtedy troszkę spuszczamy go ze smyczy aby sobie pobiegał bo to takie jakieś niewyżyte jest :evil_lol: Ale to i tak rzadko kiedy, bo Fidel zawsze znajdzie okazję do jakieś ucieczki: ptaki, inne psy a nawet samochody. On uwielbia jeździć samochodami, przed blokiem zawsze sobie upatrzy autko, które właśnie co podjeżdża i sru już go nie ma! Siedzi w obcym samochodzie i go zwiedza!!!:diabloti: A do tego jest jeszcze bardzo towarzyski. Zanim wprowadziliśmy się do naszego mieszkania (przez 3 m-ce remontowaliśmy) to Fidel już zdążył odwiedzić wszystkie pozostałe w klatce, nawet wtedy jak nikt go nie zapraszał:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wystarczyło tylko, że ktos właśnie wchodził lub wychodził z mieszkania a Fidelek myk i już zwiedza nowe kąty!!! Taki Jest z Niego kochany zbój :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Autor: fidelek2 Model: Fidel Tytuł: "Co ja takiego zrobiłem..." [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img323.imageshack.us/img323/3311/1010111wx5.jpg[/IMG][/URL]
  16. Kasia

    Ma domek

    Do góry śliczny chłopaku :loveu::loveu::loveu:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Odwiedzimy, odwiedzimy!!! Na 100%!!! :loveu:
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Moniś'] Hejcia!:lol: Ślicznego masz tego Fidelka :loveu::loveu: Mój Nodduś też jest taki dużutki;) Pozdrawiamy!:multi: [/quote] Dzięki za odwiedzinki :loveu::loveu::loveu: Moniś, a wy też macie swoją galerię???
  19. Psinko nie trać nadzieii tylko hoop na samą górę po domek!!!
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Wróciliśmy do domku, ja cały "pachnący":evil_lol: a Pańcia stwierdziła, że trza mnie wyprać bo śmierdzę :crazyeye: Ciekawe czym??? Mnie się podoba taki zapach!!! :razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5840/1010110ys2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img506.imageshack.us/img506/9608/1010111tp4.jpg[/IMG][/URL] Już wykapany ale wciąż obrażony :errrr: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3976/1010114tg6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img322.imageshack.us/img322/9862/1000074qv4.jpg[/IMG][/URL]
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Relacja z niedzielnego spacerku :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/2892/1000091ll7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img343.imageshack.us/img343/1618/1000093hd7.jpg[/IMG][/URL] Ooo, czuje coś "pachnącego", trzeba się wytarzać póki Pańcia nie widzi :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img343.imageshack.us/img343/2793/1000096br2.jpg[/IMG][/URL] Tu ze swoją Pańcią :loveu::loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img331.imageshack.us/img331/2039/1010101ln7.jpg[/IMG][/URL] Marzyciel :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4116/1000087tm8.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Mysia_Zabrze'] [IMG]http://milano20.fm.interia.pl/simg0090.jpg[/IMG] [/quote] Nikt nie chce takiej kudłatej, mięciutkiej przytulanki??? :shake:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='martynka_wspaniala'] tarmosić cie psiaku chcą bo jesteś PIĘKNY!!:loveu: [/quote] I kudłaty, i puchaty i mięciutki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękujemy za odwiedzinki :loveu:
  24. [quote][I][B] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5592/im000039lx7.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] Mój Fidelek ma identycznego, nawet do spania targa go ze sobą :razz:
×
×
  • Create New...