Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Moniś'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/166/d2966eb8c1adc0f3.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Chyba sobie sprawię drugiego yorkusia, takiego Noddusio-podobnego :lol:
  2. [quote] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7843/1009580hq3.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Zima tuż, tuż a On wciąż mieszka na ulicy...:-(
  3. [quote name=':: FiGa ::'] Ale mam cos innego :evil_lol: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=rhyTqYiTlOg"]KLIK :cool3:[/URL] [/quote] więcej, i więcej i więcej... jeszcze, i jeszcze i jeszcze...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Tu się troszkę ożywił bo przekupiłam go jego ulobionymi dropsikami czekoladowymi, ale to i tak tylko na chwilkę. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3545/1000061ln1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/3255/1000062gu4.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6388/1000059wf6.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Chciałam zrobić Fidelkowi jakieś fajne zdjęcia ze spacerku ale nic z tego nie wyszło. Nie wiem czy to ta pogoda tak działa na niego (strasznie gorko u nas) czy może cosik innego ale Fidel dzisiaj taki jakiś osowiały i smutny jest :shake: Nie chce się bawić ani nawet podejść jak go wołam. Tak więc zrobiłam mu zdjęcia w domku jak leży taki smutny bidulek. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4515/1000047uv1.jpg[/IMG][/URL] uwielbiam ten nochalek :loveu::loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3224/1000054cd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/724/1000056gu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9560/1000057ia4.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Moniś'] I Noddusiowa Mordeńka ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/175/95fe1f1fda792a25.jpg[/IMG][/URL][/quote] Prześliczny pycholek :loveu: Nie mogę się na Noddusia napatrzeć, co chwilę wchodzę w Waszą galerię i sprawdzam czy są nowe fotki. On jest cudowny! P.S. :-o A katus godny pozazdroszczenia!!! Ja nawet kaktusów nie poptrafię wychodować, nie mówiąć nic o innych kwiotkach, a mówią że kaktusy nie potrzebują specjalnej pielęgnacji!!!
  8. Romusku dla Ciebie I proszę opiekuj się z góry Twoją wierną przyjaciółką Julią, ona tego bardzo potrzebuje :-(
  9. [quote name='Moniś'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/165/b0239578bcf88aa2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/128/20fa157609f8030b.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ojjj Nodduś!!! Najpierw oczka, teraz łapinka :shake: Ty nas tu nie stresuj i swojej Pańci też, tylko szybciutko dochodź do siebie :lol: bo czekamy na nowe zdjęcia. Ze zdrowym Noddusiem oczywiście :multi:
  10. Kędziorkowy domku gdzie jesteś???
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Juszes'] Ale ładnie Fidelkowi w krótkich włoskach :loveu::loveu::loveu: [/quote] Dziękujemy, dziękujemy :lol: I wygodniej też pewnie!!!
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7399/1vd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/731/4sp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1200/9nq1.jpg[/IMG][/URL]
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2328/5ci2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6886/6bp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9827/7mn6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6369/8ff8.jpg[/IMG][/URL]
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Niedzielny poranek, tak sobie wygodnie śpikam:sleep2: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/4755/2wk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7985/3ng1.jpg[/IMG][/URL]
  15. [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/76/dim24ec.jpg[/IMG] [/quote] Dimku, gdzie ten Twój jedyny domek???
  16. [quote name='eria'] No teraz jak się grono odwiedzających powiększyło to się zabiorę za robienie nowych fotek :multi: [/quote] Oj tak tak!!! Czekamy i co chwilę zaglądamy czy już są :cool3: :cool3:
  17. [quote] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7752/tn59pere322ka6zm.jpg[/IMG] [/quote] Uwielbiam odwiedzać Waszą galerię:lol: Napatrzeć się nie mogę na Foksię, jest poprostu przecudowna i śliczniusia:loveu: :loveu: :loveu: Kocham takie sierściuchy a ona ma w sobie to "coś", że można ją oglądać i oglądać i wciąż oglądać...ach...
  18. Cześć Moniczko, jak Noddusiowe oczko??? Daje już sobie wpuścić kropelki???:roll: Mój Fidlaczek też czasami ma tak z oczkami, tylko że on bez problemu daje sobie wlać kropelki. Tyle dobrze że chociaż z tym nie mam problemu, bo już tabletek to nie da sobie "wcisnąć" za cholerę. Nawet jak próbuje mu ją podać w kawałeczku kiełbasy czy czegokolwiek innego to i tak ją wypluje:evil_lol:
  19. Ściskamy mocno, aż kciuki bieleją!!!:cool3:
  20. Podnoszę!!! Czy Żółty szykuję się już do nowego domku???:lol:
  21. Dlaczego nikt nie chce kudłatego Harnasia??? :placz: Maleńki wskakuj na górę, ktoś Cie musi w końcu zauważyć!!!
  22. [quote name='cuciola'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/163/6bce552e321bcdd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/172/653ad40a4db89711.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Widać, widać że padało i pewnie jeszcze kałuże wielkie były:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Najważniejsze, że psiakom się podobało!!!
  23. [quote] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7239/1009579fu4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL][/quote] Wszyscy zapomnieli o mnie...:-(
  24. [quote] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/1721/imgp0265qs1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [SIZE=3]Miłość kwitnie[/SIZE] :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: Śliczne zdjęcie.
×
×
  • Create New...