-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Pomysłu nie mam, ale napewno trezba zmienić tekst bo jest nieaktualny. Kasiu, jak stoimy z zapłata za allegro? [/QUOTE] Do zapłaty jest aukcja Burysia i obecna czyli druga Amisia ale to biorę na siebie. Czyli do zapłaty będa następne jakię będe wystawiać im czyli przedłużać ;) Co do tekstu to co robimy? Może niech ta aukcja zostanie z tym co jest a następną już z nowym...? -
[quote name='Aga76'] Faktycznie, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów... wybierze się lepszy model :cool3: [/QUOTE] oj, nerwów to straciłam przez niego przez te ostatnie 4 tygodnie :shake: no ale niestety - złośliwość rzeczy martwych!
-
[quote name='Mała Rita'] piękny :loveu: :loveu: :loveu: [/QUOTE] po tym naszym starym gracie każdy będzie piękny :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Poka go , poka :multi: [/QUOTE] pokazywałam jak byłam mała :evil_lol: idź do mnie.
-
[quote name='tigrunia'] Cze Kaś :loveu: Pozdrawiamy również :multi: [/QUOTE] jutro do pracy? rodacy :p
-
[quote name='Aga76'] [COLOR=Magenta]róziowa łąka :loveu: jest cool [COLOR=Black]Rany, jak można tak naprawiać sprzęt :mdleje::no-no-no:[/COLOR] [/COLOR] [/QUOTE] [COLOR="Magenta"]róź[/COLOR] jest wspaniały :loveu: widocznie można :cool1: obiecaliśmy sobie, że była to ostatnia inwestycja w ten komputer - jeśli znów nam sie spieprzy to pozostanie już wymiana na nowy bo nie ma co inwestowac w starego grata :shake:
-
zaś posty skaczą....
-
[quote name='Aga76'] Poka to płaskie cudo :loveu: A "stary" gdzie będzie urzędować? :megagrin: [/QUOTE] stary poszedł do mojej siostry :p nie chciałam dawać telewizora do pokoju Łukaszka... [url]http://images33.fotosik.pl/431/0bc92106894cba32.jpg[/url] na zdjęciu wydaje sie mały ale taki nie jest...
-
cze Ania :lol: jak ja bym obejrzała se Fastusię :loveu: tak dawno nam nie pokazywałaś swoich dziewczynek... co do teściowych to one wszystkie takie same - zawsze będą sie do czegos czepiać, już taki ich urok :p
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
może macie jakiś pomysł na nowy tytuł aukcji Burysia? moze to przyciągnie więcej ludzi... [B][url]http://www.allegro.pl/item510950456_burys_prosze_wyrwij_mnie_z_mroku_ciemnosci.html[/url][/B] -
to i ja przystąpię - mam [COLOR="Magenta"]róziową [/COLOR]w białe słoniki :loveu: my mieliśmy przerwę przymusową - komputer przez 2 dni nie działał mimo że odebrany dwa dni wcześniej z naprawy, musieliśmy wymienić parę części :shake: cze tak w ogóle :multi:
-
[quote name='Aga76'] Tylko Kasia potrafi się tak cieszyć z najpiękniejszego dnia tygodnia:loveu:[/QUOTE] no a jak :evil_lol: już nie mogłam sie doczekać końca Świąt!!!!
-
cze Beatrycze :loveu: po świąteczne pozdrowienia :p
-
[quote name='Mała Rita'] poka telewizor :loveu: A ja wolne jutro i we wtorek tyz wolne :loveu: [/QUOTE] fajny taki, LG 37 cali - chciałam większy ale my oglądamy z dość bliskiej odległości i odradzali nam... cienki taki :loveu: już plan na sylwestra jakis macie?
-
cze D-E :loveu: jutro PONIEDZIAŁEK :multi:
-
cze Anka :loveu: kiedy wrócisz? i na ile...? :cool1:
-
[quote name='Pegaza'] aa sa wyprzedaze w galeriach..:eviltong: byla ktora? [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Miałam dziś się wybrać ale ostryyy dzień był więc nie wyszło :cool1: [/QUOTE] ja byłam wczoraj ale nic nie wybrałam :placz: szmat co nie miara a ja nic nie umiałam znaleźć jak na złość! w końcu tak zgłodniałam, że poszłam i se kupiłam w KFC kubełek i zjadłam go całego sama :evil_lol: TZ musiał se nowego zamawiać...:cool1: ale za to kupiliśmy se nowy telewizor, fajny taki bo duuuuży :loveu: cze Asik! jutro do roboty :placz:
-
oni są niesamowici! i jeden i drugi :loveu::loveu:
-
dobry :lol: fajny ten tunel! chłopaki zainteresowane nim? filmiki świetne :evil_lol:
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Kasia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
jak psiak przetrzymuje pobyt w schronisku? dalej taki wystraszony? -
cze Asik :loveu: fajnie, że juz po Świętach, w końcu zaczną się normalne dni, skończy się ten beznadziejny co roku powtarzany program telewizyjny i zaczną moje seriale
-
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Kasia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podniosę znów!!! -
SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU
Kasia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
żeby bidok nie zamarz leżąc tak na betonie :shake: taka malizna z niego, nie znalazło by sie miejsce gdzieś w biurze albo innym pomieszczeniu dla niego? przynajmniej zanim sie oswoi troszkę... -
Ja nie idę!!!! Dopiero w poniedziałek i tylko na 2 dni a potem do 5 stycznia wolne :multi: cze tak w ogóle :loveu: