[quote name='eurydyka']wszystkie strony jakie Ci przyjda do glowy
trzeba wkleic fotke Kado z tego watku i stworzyc jakis porywajacy tekst, moje niestety sa dosc marne, nie umiem pisac ladnie:(
no i dac namiary na p. Beate[/quote]
No dobra, mogę to zrobić, ale ponieważ trochę jestem zawalona robotą, to bardzo proszę wklej mi historię tak w skrócie, tą ją przerobię na porywającą i podaj linki do fotek, od razu je przeretuszuję :cool3: