-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
łańcuch, zimno, głód i wciaz rodzi! Ma czas do 15 marca :(
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podnosze....... moze ma ktos jakis pomysl jak uchronic ja przed schroniskiem i dalszym rozmnazaniem??? -
Dostalysmy informacje o nastepnym psie w potrzebie [B]sunia ma malo czasu, bo tylko do 15 marca!!! Potem pan juz jej nie chce i czeka ja schronisko w Jozefowie :placz:[/B] w tej chwili zyje na łancuchu i rodzi, wlasnie co odchowala stadko ogromnych szczeniakow, ktorym pan obcial ogonki scyzorykiem :-( 3 sprzedal na targu, 2 udalo sie uratowac... ale dla matki nie mamy pomyslu, nie ma juz poprostu kasy na tyle hoteli :shake: a tak bardzo bym chciala zeby nie poszla na starcenie ... [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/102_0702-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/102_0704-1.jpg[/IMG]
-
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakby ktos chcial nam jeszcze pomoc bede bardzo bardzo wdzieczna nie mozemy ratowac innych przez te dlugi :-( -
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070813.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070810.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070808.jpg[/IMG]
-
pisz pisz Smoczku :loveu: bylysmy dzis u swinki na miziankach, swinka byla tez na spacerku, ale sie szybko kobitka meczy, jezu jaka ona jest pokrecona to szok, nawet nozki, paluszki ma wykrecone, ba nawet ogon ma krzywy, biedna taka [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG] wstawie zaraz foteczki, Iza siedziala z nia w boksie i Rozi nawet brzuszek do mizianka dala, strasznie ona slodka i spragniona czlowieka a tymczasem filmik [URL="http://www.youtube.com/watch?v=nPOg9ZQyfNY&feature=channel_page"]http://www.youtube.com/wa...re=channel_page[/URL]
-
jasne, spokojnie ;)
-
dzieki dzieki dzieki :loveu: probujemy wszystkiego :lol:
-
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
nie bylo transportu :shake: nie mamy kasy musimy je gdzies oddac pilnie... -
dzieki Yana za 5 dyszek dla naszych psiurkow :loveu::loveu::loveu:
-
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuje :loveu: juz wyslane :p -
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01648.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01677.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01689.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01663.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01658.jpg[/IMG]
-
nie wiem na jaki juz nawet :-( zaczely sie kleszcze juz kurcze, nastepne wydatki i jak tu sobie w leb nie strzelic ...
-
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jasne ze moze, dlug jest ogromny, a ziarnko do ziarnka.... dzieki :loveu: -
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prosimy o pomoc w splacie dlugu :modla: -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070444.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070448.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070449.jpg[/IMG] -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070411.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070400.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070434.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070428.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070409.jpg[/IMG] Charlie to pies średniej wielkości, drobnej budowy, który ma około 10 miesięcy. Jest bardzo towarzyski i wesoły, na początku znajomości bywa nieśmiały,uwielbia głaskanie, lubi zabawy z innymi psami, koty gania, ale nie robi im krzywdy. Bardzo lubi towarzystwo dzieci,jest wobec nich bardzo delikatny.Szybko się uczy komend. Nigdy nie zostawał całkiem sam w domu, kiedy idę do pracy wszystkie psy są razem, więc trzeba będzie go przyzwyczaić do zostawania w pojedynkę.Zachowuje czystość w domu. Lubi jazdę samochodem. Jest wykastrowany, ma komplet szczepień. kontakt 503 082 952 -
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
PROSIMY O OGLOSZENIA :modla: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070489.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070471.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070454.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070470.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1070479.jpg[/IMG] Fizio ma około 10 miesięcy, jest to średniej wielkości, drobnej budowy przesympatyczny piesek. Znalezione na polu jako maluchy, żył tam ze sforą dorosłych psów. Po miesiącu nauki i głaskania całkowicie się oswoił. Fizio lubi zabawy z psami, nie zwraca uwagi na koty, upomina się o głaskanie, bywa wręcz namolny :) W zabawach z dziećmi jest delikatny i wesoły. Nie bardzo jest zainteresowany nauką komend, ale powoli robi postępy. Zachowuje czystość w domu. Lubi jazdę samochodem. Kastrowany. Ma komplet szczepień. Kontakt: 503 082 952 -
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzieki dziewczyny coraz mniej mam sil na to wszystko coraz bardziej to bezsensowne najsmutniejsze jest w tym wszystkim to ze gdyby zyla mialaby dom :-( -
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
kto pomoze szczeniaczkom :modla: -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
lamia juz jej domek znalazla :multi: -
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosia odeszła :-( -
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosia jest po drugiej operacji. Wycieto duzy fragment zołądka. Martwica postępowała, doszło do perforacji zołądka i zapalenia otrzewnej. Klinika podjęla decyzję o natychmiastowej operacji. Rokowania niestety niepewne :( Zosia jest na bardzo silnych lekach przeciwbolowych, walczy. Prosimy o pomoc, koszt pobytu suni w szpitalu z opieką i lekami to 270 zł za dobe!!!! :o Operacja 1000 zł, poprzednia z lekami 550 zł, 2 nocne wizyty 230 zł plus 120 zł :( :( :( pomozcie proszę -
Zosi sie nie udało! Blagamy o pomoc, dług to ponad 2000!
Lulka replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzieki Yana, dzieki zebrazebra z sunia znow zle :placz: "Około 2-ej niestety znów była w klinice. Rano dowiemy się więcej, będą wyniki krwi. Na USG nieciekawy obraz żołądka Na szczęście nie zbiera się gaz. Jest jeszcze podejrzenie mocznicy." "Zosia zesztywniała , wygięła się w grymasie bólu, miała drgawki, przeraziła mnie , bałam się ,że nie zdąże....zaraz po 4-ej znów na sygnale jechałyśmy do kliniki. Znów sąda, spuszczanie płynów, żołądek nie pracuje Zosia została w szpitalu, prawdopodobnie znów będzie operowana."