-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Misia rzeczywiscie Ole opuszcza, ale chyba mamy tzn Ola ma cos w zanadrzu :diabloti::eviltong:
-
na górę bialy piesku
-
nie no!!! L/Olka :crazyeye: skad Ty bierzesz tylu wspanialych ludzi???? :loveu::loveu::loveu: fantastycznie, cudnie :multi::multi::multi: ooooooogromnie dziekujemy rodzicom chrzestnym :loveu::loveu::loveu:
-
Blinkin gdzie twoj domek????
-
paros - kurcze za dobrze go nie znam, takie jakies ogolne info mam duzy owczarkowaty pies, znaleziony w Palmirach, dosc mlody, ok 2 lat. Niestety nie lubi samcow. Do ludzi jest jak najbardziej ok. on jest taki typowy kundel jakich wiele, pewnie ciezko bedzie dom mu znalezc :shake:
-
dziekuje bardzo :p a ja mam nowe wplaty :multi: 13 zł od A priori z bazarku 50 zł od pana Jerzego S 16 zł od Jo37 z bazarku 25 zł od L/Olki z bazarku od 3 x dzieki kochani :loveu::loveu::loveu: zaraz uzupelniam 1 post
-
suuuper ze wszystko gra :lol: i moja jutrzejsza wyprawa do Misi nieaktualna, ale odbije sobie w tygodniu moze w koncu :evil_lol: jade jade i dojechac nie moge :diabloti: Ewa Marta - chetnie wystawie rzeczy na kogo tam trzeba ;)
-
chcialabym przekazac [B]137 zł[/B] na malego z bazarku, ktory byl na Crosiika-chlopak mial fuksa i znalazl dobra dusze, co za operacje zaplacila i inne jego potrzeby, wiec dziewczyny zgodzily sie przekazac kase dalej. Pomyslalam o szczenaiczku :loveu: dzieki przeogromen dla [B]ick i kasiek0502[/B] - ktore zrobily bazarek :loveu::loveu::loveu: i uzbieraly spora sumke :multi::multi::multi: wielkie dzieki tez dla licytujacych cioteczek :loveu::loveu::loveu: Asiu - od kiedy on jest w hotelu? jaki jest rachunek na dzis?
-
Kapselek prosi ciotki o pomoc
-
ostatnio dogo swiruje i nie dzialaja banerki ani wyszukiwarka itd :shake: a dla Misiulki mam nowe wplaty od bico :loveu: i z bazarkow od: kaskadaffik, Teresy Borcz, karusiap :loveu: zaraz uzupelnie 1 stonke :p
-
[quote name='Moriaaa']Aby zakończyć zbędną dyskusję i sprawdzić, na ile Pani zechce współpracować, deklarujemy jako Fundacja sfinansowanie na początku 20 sterylizacji. Potrzebna jest osoba która skoordynuje sprawę na miejscu. Wysterylizowanym suką zrobi zdjęcia, opisze charaktery i będzie koordynować ich ewentualną adopcję na miejscu. Czy znajdzie się ktoś taki?[/QUOTE] [quote name='Irkowa']slyszalam rozne rzeczy w zwiazku z tematem przytuliska p.Antoniny... ale nie bylam,nie widzialam , wiec... w kazdym razie , nawet jesli jest tak fatalnie jak byc moze.... :( rozmnazalnia , smrod , choroby .... to powiem Wam jedno : ONE tam na Nas czekaja!!!! nie mozemy udawac ze nie wiemy o istnieniu tego miejsca... trzeba sie zastanaowic jak mozna pomoc..co mozna zrobic ...[/QUOTE] [quote name='betinka24']Dokladnie Irkowa ma racje nawet jesli jest tak zle w tym przytulisku, to wkoncu jestesmy milosnikami psow pomagamy im wiec musimy pomoc mieszkajacym tam psom, i jak najwiecej ich wyadoptowac!!![/QUOTE] ooo i to są konkrety, a nie jakies tam pykanie w klawisze i nakrecanie niezdrowej atmosfery Trollom mowimy nie!!!:diabloti: Nie masz checi pomagac to idz podymic gdzie indziej psia mamo ;)
-
[quote name='psia.mama007'] Ja nie byłam ale 'wywiad zrobiłam" i wszystko jest jasne, trzeba chciec zasiagnac jezyka, poprostu, a nie wierzyc na słowo.[/quote] [/QUOTE] hmm...nie sadzisz ze troche to sie kłóci ze sobą...to co napisalas? mamy nie wierzyc na slowo tej pani, ale wierzyc Tobie, bo Ty wierzysz komus tam, gdzie zasiegnelas jezyka? - czyli zwykle ploty, bo jak to inaczej nazwiesz? poza tym kim Ty jestes w ogole? pojawiasz sie jak Filip z konopi akurat na tym watku? :cool3: ciekawe, ciekawe :evil_lol:
-
Crossik zaraz po operacji [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC00221.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC00220.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC00219.jpg[/IMG] a teraz szybko domek potrzebny
-
wyslalam z moich bazarkow 80 zl na Kapselka - ale to malo :-( kto pomoze w utrzymaniu bialaska w hotelu :modla:
-
co do tego telefonu - to on nie byl podany w umowie telefon podano mi na infolinii tp ;)
-
no dziwne jak cholera...... ale co zrobic? Przydaliby sie tu teraz detektywi z tvn :cool3: zeby wywiad w okolicy zrobili, po sąsiadach itd ale z drugiej strony co nam to da?
-
dzwonilam na domowy, tego jej nie rąbneli :evil_lol: sluchajcie ona, nie ona to i tak nie ma znaczenia, bo psa nie chce... ale z rozmowy raczej nie ona, bo byla zdziwiona w jakiej sprawie dzwonie i ogolnie milo brzmiala, mowila tez jest jest kociara...
-
no niestety tak dlugo sie czeka :shake: Musze podzielic sie z Wami bardzo dziwną historią. Jak wiecie odczytalam nr tatuazu, w schronisku udalo odnalezc sie karte adopcyjna, okazalo sie ze sunia bylo adoptowana w marcu 2001 roku razem z innym pieskiem. Dzwonilam tam kilka dni i nic, na miejscu tez nikt nie otwieral. Dzis mi sie udalo i sie dodzwonilam. Pytam czy to pani XXX i otrzymuje odp ze tak. wiec sie ucieszylam i mowie ze ja w sprawie zaginionej suni, a pani w jakiej sprawie? No mowie ze w sprawie psa ktory pani zaginal. A babka ze ona w zyciu psa nie miala :shake: To zdebialam, pytam raz jeszcze o nazwisko, adres, wszystko sie zgadza. Pani mowi ze jest kociara i psa nie miala a tym bardziej dwoch. Mowie jej ze jej dane sa na umowie adopcyjnej. Powiedziala mi ze w 2001 zostala napadnieta i ukradli jej torebke ze wszystkim. Powiem Wam, ze historia niewiarygodna, po licho ktos by 2 psy na kradziony dowod adoptowal????? do tego sunia tak blisko przebywala tego miejsca gdzie ta pani mieszka. dziwne to wszystko. no ale coz, moje nadzieje, ze Misia trafi do domu pekly jak banka mydlana :placz: Gdyby tylko byla zdrowa, to wszystko wygladaloby zupelnie inaczej....
-
dzieki 3 x, na badania czekamy jeszcze 3 tygodnie, przy dobrych wiatrach 2
-
nic nie pisza, zeby cos sie dzialo, wiec domniemywam, ze dobrze tez nie dzwonie codziennie, bo maja na glowie tone psow i nie bardzo chce przeszkadzac
-
wielkie dzieki za pomoc :loveu: Asiu czy ktos o niego dzwonil???
-
nie no jasne, ze trzeba pooglaszac choc jakos malo to realne, ze ktos wezmie psa, ktory nie wiadomo ile pozyje..... nawet nie wiem jak ja oglaszac, bo nie wiadomo do konca co jej jest :roll: dziekujemy pani Jerzemu :loveu::loveu::loveu: aaa i jest wplata od pani Malgosi K - dziekujemy :loveu::loveu::loveu: