Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. ale pies nie jest pod moja opieką, zalozylam mu watek jedynie jesli ktos moglby pomoc w zrobieniu masy ogloszen dla Blinkina byloby super
  2. fajny watek, ciesze sie ze go znalazlam ;-) [B]Wiek:[/B] ok 9-10 lat [B]Płeć:[/B] suka [B]Wielkość:[/B] srednia, do kolana [B]Województwo:[/B] mazowieckie [B]Szuka domu:[/B] tymczasowy lub stały) [B]Stan zdrowia:[/B] w tej chwili ok, ale jest po wypadku wiec ma zmiany zwyrodnieniowe [B]Kastracja:[/B] jest [B]Stosunek do zwierząt:[/B] do psow ok, z sukami decyduje chemia ;-) [B]Stosunek do dzieci:[/B] jak najbardziej ok [B]Dla kogo:[/B] dla kazdego [B]Gdzie przebywa:[/B] hotelik koło Warszawy [B]Kontakt:[/B] 503 143 355 [email][email protected][/email] [B]Link:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/125455-DRAMAT-A-winki-zmiaA-dzone-3-krAE-gi-szyjne-i-spondyloza-prosimy-o-wsparcie-na-hotel[/url] [B]Uwagi: [/B] Rozi mieszka od roku w hoteliku dla zwierząt, została wyratowana ze schroniska, gdzie spędziła długie miesiące. Poprzedni „właściciel” porzucił sunie po wypadku lub po tym jak sam ją pobił. Na początku miała problemy z poruszaniem się, była gruba, zaniedbana. Obecnie jest psiakiem po liftingu[FONT=Wingdings]J[/FONT] Rozi jest troszku pokraczna, krzywo chodzi, ale piękno ma ukryte w sercu[FONT=Wingdings]J[/FONT] Bardzo kocha ludzi i uwielbia kontakt z nimi, kocha przytulanie i głaskanie. Lubi spacery, choc nie za długie, przy dłuższym spacerku sama kieruje się w stronę domu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, również ładnie pilnuje się bez smyczy. Rozi jest bardzo przyjazna do ludzi. Dobrze dogaduje się tez z psami-samcami, z suczkami roznie, decyduje jak zwykle chemia[FONT=Wingdings]J[/FONT] Jeśli byłaby jedynym zwierzęciem w domu to nadaje się nawet dla bardzo niedoświadczonych osób ponieważ to jest niekłopotliwy ideał. W domu zachowuje czystość, jest cicha i lubi dużo spać. Nie jest również wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Jest bardzo kochanym i wdzięcznym psiakiem. [SIZE=4][COLOR=#1f4d00][SIZE=5][COLOR=#3d004d][B][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090917.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  3. na gore maluszku czlowiek ci potrzebny
  4. dziewczyny mowia ze piesek
  5. dzieki serdeczne:)
  6. super dzieki za info biedna dziewczynka, pewnie dlatego sie jej "pan" pozbyl :shake:
  7. dzieki wielkie, super banerek, ale ja juz nie mam gdzie wlozyc:(
  8. pojecia nie mam:( jednak nie byl szczepiony, chudy strasznie, sama skora i kosci:( jutro sprawdza czy odrobaczony, ale pewnie nie, to zostanie to zrobione widok czlowieka go peszy, on tam nie ma z ludziem kontaktu, jak dziewczyny przez okno lukaly to zaczepia koty, ale jak czlowiek wchodzi to jest niesmialy jemu potrzeba pilne DT zeby go prawidlowo zsocjalizowac...
  9. ale do jakiego innego hoteliku? domowych DT jak na lekarstwo :( tak, ten hotel jest platny a jakie info potrzebujesz? ;-)
  10. takie info mam od wolontariuszki musial zostac przeniesiony do kociarni, bo go inne psy gonily, nie wiem dlaczego, pewnie to taka dupa u slupa tylko z tymi malutkimi dziewczynkami, co zostaly zabrane na DT, bylo ok.
  11. tu watek malucha [url]http://www.dogomania.pl/threads/179600-pudelkowaty-szczenior-w-schronie-zostal-sam-pilnie-DT[/url]
  12. dzieki paros niestety psinka nadal czeka:(
  13. chlopak nie ma szczescia niestety:(
  14. nikt Mili nie odwiedza:(
  15. niestety jest mu tam strasznie zimno, bo to boksy w stajni:( no i nie ma swojego czlowieka, wiekszosc czasu jest sam
  16. [quote name='Equus']Wygląda na osowiałego, może jest chory? To dziwne, że nie bawi się ze szczeniakami :([/QUOTE] ale z jakimi szczeniakami ma sie bawic? :roll: zostal sam...
  17. [FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]Imię: kociarek Płeć: samiec Wiek: 2 msce Miejsce pobytu: schronisko Jozefow Województwo: mazowieckie Szczepienia: są Historia: nie wiem Rozmiar: s[COLOR=Red] [/COLOR]Charakter: przyjazny, spokojny Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: schronisko [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=&quot]694 642 098 (pytać o czarnego szczeniaka z kociarni)[/FONT][B][/B] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179600-pudelkowaty-szczenior-w-schronie-zostal-sam-pilnie-DT?p=14072849#post14072849[/url] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni004.jpg[/IMG]
  18. Prosimy PILNIE O POMOC Ten maluszek musi pilnie znalezc dom stały lub tymczasowy Nie radzi sobie w schronisku, jest gryziony nawet przez male szczeniaki. Nikt nie chce go zaakceptowac. Siedzi w kociarni razem z dwoma doroslymi kotami , to jedyne miejsce w którym jest bezpieczny. Jednak brak bliskości człowieka, samotnośc i smutek...odbierają mu chęć do życia. 4 szczeniakom sie udalo i znalazly DT, ale w kociarni zostal jeszcze jeden szczenior[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] moze ktos sie zlituje i go przygarnie? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Hail.gif[/IMG] on tam siedzi samiutki (nie licząc 2 kotów) jest w schronisku w Jozefowie [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni001.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni002.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni003.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni004.jpg[/IMG]
  19. niestety siedzi nadal jak zaklety:(
  20. załoze mu oddzielny watek zeby tu nie zasmiecac maly jest nadal w schronie, wczoraj dziewczyny byly
×
×
  • Create New...