-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
ale pies nie jest pod moja opieką, zalozylam mu watek jedynie jesli ktos moglby pomoc w zrobieniu masy ogloszen dla Blinkina byloby super
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Lulka replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
fajny watek, ciesze sie ze go znalazlam ;-) [B]Wiek:[/B] ok 9-10 lat [B]Płeć:[/B] suka [B]Wielkość:[/B] srednia, do kolana [B]Województwo:[/B] mazowieckie [B]Szuka domu:[/B] tymczasowy lub stały) [B]Stan zdrowia:[/B] w tej chwili ok, ale jest po wypadku wiec ma zmiany zwyrodnieniowe [B]Kastracja:[/B] jest [B]Stosunek do zwierząt:[/B] do psow ok, z sukami decyduje chemia ;-) [B]Stosunek do dzieci:[/B] jak najbardziej ok [B]Dla kogo:[/B] dla kazdego [B]Gdzie przebywa:[/B] hotelik koło Warszawy [B]Kontakt:[/B] 503 143 355 [email][email protected][/email] [B]Link:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/125455-DRAMAT-A-winki-zmiaA-dzone-3-krAE-gi-szyjne-i-spondyloza-prosimy-o-wsparcie-na-hotel[/url] [B]Uwagi: [/B] Rozi mieszka od roku w hoteliku dla zwierząt, została wyratowana ze schroniska, gdzie spędziła długie miesiące. Poprzedni „właściciel” porzucił sunie po wypadku lub po tym jak sam ją pobił. Na początku miała problemy z poruszaniem się, była gruba, zaniedbana. Obecnie jest psiakiem po liftingu[FONT=Wingdings]J[/FONT] Rozi jest troszku pokraczna, krzywo chodzi, ale piękno ma ukryte w sercu[FONT=Wingdings]J[/FONT] Bardzo kocha ludzi i uwielbia kontakt z nimi, kocha przytulanie i głaskanie. Lubi spacery, choc nie za długie, przy dłuższym spacerku sama kieruje się w stronę domu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, również ładnie pilnuje się bez smyczy. Rozi jest bardzo przyjazna do ludzi. Dobrze dogaduje się tez z psami-samcami, z suczkami roznie, decyduje jak zwykle chemia[FONT=Wingdings]J[/FONT] Jeśli byłaby jedynym zwierzęciem w domu to nadaje się nawet dla bardzo niedoświadczonych osób ponieważ to jest niekłopotliwy ideał. W domu zachowuje czystość, jest cicha i lubi dużo spać. Nie jest również wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Jest bardzo kochanym i wdzięcznym psiakiem. [SIZE=4][COLOR=#1f4d00][SIZE=5][COLOR=#3d004d][B][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1090917.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na gore maluszku czlowiek ci potrzebny -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny mowia ze piesek -
dzieki serdeczne:)
-
dzieki wielkie, super banerek, ale ja juz nie mam gdzie wlozyc:(
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
pojecia nie mam:( jednak nie byl szczepiony, chudy strasznie, sama skora i kosci:( jutro sprawdza czy odrobaczony, ale pewnie nie, to zostanie to zrobione widok czlowieka go peszy, on tam nie ma z ludziem kontaktu, jak dziewczyny przez okno lukaly to zaczepia koty, ale jak czlowiek wchodzi to jest niesmialy jemu potrzeba pilne DT zeby go prawidlowo zsocjalizowac... -
ale do jakiego innego hoteliku? domowych DT jak na lekarstwo :( tak, ten hotel jest platny a jakie info potrzebujesz? ;-)
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
takie info mam od wolontariuszki musial zostac przeniesiony do kociarni, bo go inne psy gonily, nie wiem dlaczego, pewnie to taka dupa u slupa tylko z tymi malutkimi dziewczynkami, co zostaly zabrane na DT, bylo ok. -
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
Lulka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
tu watek malucha [url]http://www.dogomania.pl/threads/179600-pudelkowaty-szczenior-w-schronie-zostal-sam-pilnie-DT[/url] -
dzieki paros niestety psinka nadal czeka:(
-
1,5 roczny Borysek, przejechany prze samochód, po 2 operacjach - ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
chlopak nie ma szczescia niestety:( -
1,5 roczny Borysek, przejechany prze samochód, po 2 operacjach - ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
chlopak nie ma szczescia:( -
1,5 roczny Borysek, przejechany prze samochód, po 2 operacjach - ma dom.
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
chlopak nie ma szczescia:( -
nikt Mili nie odwiedza:(
-
niestety jest mu tam strasznie zimno, bo to boksy w stajni:( no i nie ma swojego czlowieka, wiekszosc czasu jest sam
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']Wygląda na osowiałego, może jest chory? To dziwne, że nie bawi się ze szczeniakami :([/QUOTE] ale z jakimi szczeniakami ma sie bawic? :roll: zostal sam... -
[FONT=Arial Black][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Green]Imię: kociarek Płeć: samiec Wiek: 2 msce Miejsce pobytu: schronisko Jozefow Województwo: mazowieckie Szczepienia: są Historia: nie wiem Rozmiar: s[COLOR=Red] [/COLOR]Charakter: przyjazny, spokojny Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2]: schronisko [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT="]694 642 098 (pytać o czarnego szczeniaka z kociarni)[/FONT][B][/B] [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Green][B][FONT=Arial][SIZE=2] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179600-pudelkowaty-szczenior-w-schronie-zostal-sam-pilnie-DT?p=14072849#post14072849[/url] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni004.jpg[/IMG]
-
Prosimy PILNIE O POMOC Ten maluszek musi pilnie znalezc dom stały lub tymczasowy Nie radzi sobie w schronisku, jest gryziony nawet przez male szczeniaki. Nikt nie chce go zaakceptowac. Siedzi w kociarni razem z dwoma doroslymi kotami , to jedyne miejsce w którym jest bezpieczny. Jednak brak bliskości człowieka, samotnośc i smutek...odbierają mu chęć do życia. 4 szczeniakom sie udalo i znalazly DT, ale w kociarni zostal jeszcze jeden szczenior[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] moze ktos sie zlituje i go przygarnie? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Hail.gif[/IMG] on tam siedzi samiutki (nie licząc 2 kotów) jest w schronisku w Jozefowie [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni001.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni002.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni003.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/szczeniakpiesekwkociarni004.jpg[/IMG]
-
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
podnosze Milusia -
niestety siedzi nadal jak zaklety:(
-
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
Lulka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
załoze mu oddzielny watek zeby tu nie zasmiecac maly jest nadal w schronie, wczoraj dziewczyny byly