-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
moze wrzucic zamiast zdjec malego zdjecia tej dziewczynki i zostawic ogloszenia? ktos zrobil maila z info o malym i fotkami i puscil w swiat taka forma ogloszenia z prosba o przeslanie dalej ;-) -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wlasnie dzwonila Ewa, ze maly pojechal do domu :multi: ktos z maila przechodniego, nawet nie wiem kto robil? dzis po malego przyjechaly nawet 2 pary :p niestety nie wzieli tej suni co dołączyla do Kociarka, ale wzieli innego malucha :loveu: bardzo wielkie raz jeszcze dzieki za chec pomocy :loveu::loveu::loveu: -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
kurcze i zadnych pomyslow co dalej...:( -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
maly niestety nadal w schronie, osoba ktora miala dac mu DT nie zglosila sie ale do malucha doszedl nastepny bidus:( i teraz są 2 [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31255.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31251.jpg[/IMG] -
kurcze to niedobrze, to problem dla pań, ja zrozumialam ze jedna z pan jest caly czas w domu... i ze moge umawiac obojetnie na ktora....
-
[quote name='Lulka']dziekuje cioteczko Yano za 30 zł dla prośka :) [B]556+30=586zł[/B] zaraz robie przelew na hotel 5 luty - 5 marzec [B]586 - 450 zł = 136 zł[/B] [/QUOTE] mam nowe wplaty dzieki kochanym cioteczkom :loveu::loveu::loveu: było [B]136 zł[/B] + natalijo [B]100 zł[/B] dziekujemy :loveu: + Ukryty Smok [B]50 zł[/B] dziekujemy :loveu: + Gosia121 [B]20 zł [/B]dziekujemy[B] :loveu: [/B]+ cioteczka anonim na marzec[B] 111 zł [/B]dziekujemy[B] :loveu: razem 417 zł [/B]:multi::multi::multi:
-
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='L/Olka']:oops: oj, Ewciu, za dobra jesteś... bardzo bardzo mocno dziękuję w imieniu Majki :loveu: i wiem już, że jej dotychczsowi właściciele nie wywiązali się z umowy adopcyjnej:roll: i suczka nie jest wysterlizowana. Narobili nam tym trochę dodatkowych kłopotów. Osttania cieczka była czerwcu i teraz chyba jest tuż tuż...[/QUOTE] ech porazka tacy ludzie:( -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ogromne dzieki za tak szybką pomoc! Halbina :loveu: ale trzymajcie kciuki okazuje sie, ze i tu na miejscu cos sie kroi, ale nie znam jeszcze szczegolow mam nadzieje, ze wieczorem wszystko sie rozjasni ;-) -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mijakimi']słuchajcie na owczarek.pl padł pomysł aby pieniądze z kalendarzy ( psy forumowiczów) został przelany na własnie psiaka. Proszę tam napisać co mu potrzeba. Ja trzymam kciuki za wyzdrowienie[/QUOTE] wow byloby cudownie! Milo juz lepiej, ale nadal jest chory i leczony, do idealu jeszcze daleko. niestety choroby skory to sie ciagną i ciagną. wiec kazdy grosik sie przyda na leki, karmę. dzieki serdeczne!!!!!!!! -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
podnosze Majkę! z opisu to calkiem idealna panna do adopcji!!! -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
EVA2404 - pisalas ze masz juz fotki, to poprosilabym na maila ;-) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] L/Olka - najwieksze szczescie to Ty przynioslas naszej Misi :eviltong: -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
bosko:) dziekujemy serdecznie!!!!!!!!!!!!!!! -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Jeśli ktoś może wystawić bazarek to ja mam jakieś fanty. Mogę wysłać na maila zdjęcia i opisy.[/QUOTE] ja mogę pomóc jeśli jeszcze nikt się nie zgłosił a pytałyście o miejsce u AlinyS? Może uda się jakąś przyzwoitą cenę wynegocjować dla tej biduli? -
wow super! babcia taka zabawowa:) dobra, ja tak jak mowilam moge pojechac sama, gdyby nikomu nie pasowalo, to zaden problem, byle by psiko dostac ;-) poslanie juz w bagazniku, obrozka i miski tyz wiec w koncu Misia dostanie prezenty, bo mi juz tez glupio, juz dawno powinnam wyslac zdjecia i podziekowania, ale los chcial inaczej... a na ile Misi starcza worek 15 kg karmy?
-
umowilam Misie na czwartek 18.02 na 12,40 na USG teraz doktor jest na urlopie, wraca dopiero w czwartek, wiec zeby juz nie przeciagac i nie czekac do nastepnego wtorku zaklepalam termin na gagarina ;-)
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki wielkie dziewczyny :) widze ze na pudelkowym juz jest, dzieki mail moze byc do wolontariuszki: [email][email protected][/email] -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
oj to super :) to moze teraz troche na wadze odbije -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
tu jest na rekach [url]http://www.psy-warszawa.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=351:kociarek&Itemid=80[/url] on ma jakies 2 miesiace -
dzieki serdeczne moze ktos jednak zechce dac mu domek na stare lata
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzieki:) 694 642 098 (pytać o czarnego szczeniaka z kociarni) -
tak wychodzi, w lecie na wybieg na dluzej, a teraz na smyczy
-
sredni, pod kolano, na oko jakies 15 kg nie wiem jak z mieszkaniem w bloku ani zachowaniem czystosci, nikt nie zna jego przeszlosci, ale to starszy pies, spokojny wiec z pewnoscia nie broi, a co do załatwiania sie na dworze to mozna nauczyc jesli nie umie. z dziecmi ok - ma kontakt z 10 latkiem. Wiadomo, ze dom z dziecmi malymi dla starego psa nie jest dobrym pomyslem. Do zwierzat ok. Tu rowniez podobnie - nie powinnien trafic do domu z mlodym, energicznym psem, ktory bedzie go meczyl. On jest slepy i stary wiec nie bardzo w glowie mu psoty. Szczepiony i odrobaczony.
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie mam pojecia jak wyglada kwestia karmienia szczeniat, ale raczej nie ma co liczyc ze je dobra karme kilka razy dziennie chudy jest strasznie, pewnie go robale męczą :(