-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
[quote name='Ellig'][B] Sterylizacja, kastracja zdrowych suk i kotek 15% taniej w kazdy ostatni piatek miesiaca. Koszt całkowity zalezy od wielkosci zwierzaka wiec nie moge podac konkretnej ceny. Operacje bedzie przeprowadzał doswiadczony chirurg w lecznicy Lupus na Targówku Ul.Gajkowicza 2 [URL]http://www.lupus-vet.pl/[/URL] Zapisy: tel.(22) 424-36-02[/B][/QUOTE] ja mam na bialolece 40-50% taniej na zabiegi, ale to i tak wychodzi 200 zł, bo wlasnie dzis dowiadywalam sie ile bym miala zaplacic za te mała z ulicy jesli chodzi o Teqile to jej opiekunka ma znizki na zabiegi w Legionowie, ale to tez bedzie jakies 200-250 zł z fakturą, bo jesli chce refundacje to musze miec fakturę ;)
-
[quote name='agnieszka32']Amstaffka jak nic ;) Dodałam ją na ogólny wątek bullowaty, bo coś cicho tutaj :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8%21%21%21?p=15286497&highlight=bulowate#post15286497"]http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8!!!?p=15286497&highlight=bulowate#post15286497[/URL] P.S. A fotki najlepiej robić z pozycji psa, czyli trzeba klapnąć na doopkę :evil_lol:[/QUOTE] wiem, wiem z tymi fotkami, nie ja robiłam, teraz jestem przez tydzień bez aparatu, ale jak tylko go odzyskam, to jadę klęczeć przed sunią:) dzięki za wklejenie na wątek [quote name='agnieszka32']Niunia ma też wątek na niebieskim forum, założony przez doddy [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4888&p=84941&hilit=chotom%C3%B3w#p84941[/url][/QUOTE] dzięki za link :) [quote name='Estrella']Mozia, tak ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191416-AST-z-cieczk%C4%85-na-festynie-pod-ko%C5%9Bcio%C5%82em-w-chotomowie-zbiorka-na-sterylke"][IMG]http://a.imageshack.us/img46/6018/ttb3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191416-AST-z-cieczk%C4%85-na-festynie-pod-ko%C5%9Bcio%C5%82em-w-chotomowie-zbiorka-na-sterylke"][IMG]http://a.imageshack.us/img529/4657/ttb2.jpg[/IMG][/URL] powinno być ę, a nie e...:oops: to przez te smsy bez polskich liter :diabloti:[/QUOTE] super, dzięki serdeczne:) Mała ma na imię Teqila. Tak ją nazwała opiekunka tymczasowa. Sunia ma cieczkę, ale już chyba końcówka, bo już lepiej zachowuje się do psów, na początku była niezbyt miła, ale myślę, że to kwestia własnie cieczki i pewnie stres, nowe miejsce, dużo psów. Nikt z okolic suni nie szuka, obdzwoniłam wetów, nikt jej nie kojarzy. z ogłoszeń też zero odzewu....miała obrożę, więc była czyjaś.... zapisałyśmy się w kolejkę na sterylkę w ramach akcji sterylizacji - refundacja 75%, mam nadzieje, że sie zalapiemy, bo musze jeszcze jedna sunie chlasnac, mieszka na ulicy i niedawno rodzila:( wiec kazda pomoc na wage zlota z bazarków mam na te chwilę 88 zł - dzięki CD od Ellig
-
moze trzeba napisac po prostu ze to jest DT
-
Lili wlasnie skonczyl sie Minirin:( 30 tabletek to 107 zł oprocz tego trzeba zrobic malej kontrolne badania krwi i moczu jesli ktos moze sie dorzucic byloby super ;-)
-
ten tekst Izy jest ok, te wyciskacze lez juz nie dzialaja na ludzi niestety, najlepiej fakty i konkrety ;-) i te pierwsze foty co wstawila idusiek sa super:) jesli chodzi o wielkosc to ona jest raczej duza niz srednia jak dla mnie a przede wszystkim wielkie podziekowania dla Ellig za 2 wory karmy dla Lili ;-)
-
Moje kochane tymczasy-pomoc na karmę potrzebna !
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ale mu mordka posiwiala... trzymam kciuki!!!!!!!!! -
kurcze piękny, zdrowy, normalny golden i nie ma po niego kolejki???? :roll:
-
15 sierpnia w chotomowie kolo warszawy odbywal sie festyn pod kosciolem, full ludzi, kramiki z duperelami, jedzeniem. Jeszcze z samochodu rzucila mi sie w oczy zolta psina, pomyslalam, ze jest z jakims karkiem - bo na pierwszy rzut oka myslalam ze to amstaf. tzn nadal nie wiem co to za "rasa". moze ktos doswiadczony w bullach pomoze? mi sie skojarzyla z psem z majorki - ca de bou? Okazalo sie ze suka biega sama, nikt nie reaguje, pies wyploszony na maxa, bo dookola strzelaja z kapiszonow, ledwo zywy, bo upal 30 stopni, a ta biega w te i we te, jezyk do ziemi, zero wody, ledwo zipie. Nikogo nie obchodzi mimo ze pies masywny, z paszcza rozwarta, bo zieje jak szalony, a wokol masa dzieci, ale impra jest, wiec co to kogo obchodzi. Zlapalam sunke, pokrazylam po sasiadach z nadzieja, ze jest czyjas, ale nikt jej nie kojarzy. Policja tez nie kojarzy, nawet podjechali w kilka miejsc co znali, ze mieszkaja tam podobne psy, przyprowadzili jakies karki, ale nikt jej nie zna.... Policja mowi, ze gmina ma umowe z Chrcynnem :-( no to kanal.... na szczescie na te chwile sunie ominal taki los, za co jestem niesamowicie wdzieczna znajomej z okolicy:loveu:, ktora mimo ogromej ilosci bezdomniakow wziela i te france :diabloti: nie wiem co prawda jak dlugo bedzie mogla ja przechowac, bo miejsca ma malenko, a psow mase, ale sunie koniecznie trzeba wysterylizowac, tym bardziej ze ma cieczke i moze byc juz pokryta. wydaje mi sie ze jest z jakiegos pseudo, widac ze juz rodzila :shake: wiek podobno 3-4 lata, choc zeby ma stepione i chyba nawet 2 czy 3 brak. Jest super do czlowieka, do psow nie bardzo niestety. Zachowuje czystosc. jesli ktos moglby pomoc w oplaceniu sterylki bede mega wdzieczna, wszelkie pomysly na zebranie kaski na sterylke i karme bardzo bardzo mile widziane. no i ogloszenia na wage zlota! :modla: edit: cioteczka Doddy pomogla w okresleniu suni to amstaffka piaskowa ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz185.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz184.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz183.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz182.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz181.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/Obraz180-1.jpg[/IMG]
-
nadal siedzi w kojcu i czeka na cud
-
operacji nie bylo jednak, bo poprzedni wet postawil bledna diagnoze. ale juz jak sunia byla uspiona to zrobili jej RTG i wyszlo ze ma wrodzone deformacje bioder, kosci sa jakby kwadratowe i zle jest smarowanie. powinna dostawac arthroflex ale niestety nie mam z czego jej kupic, bo za foty i narkoze zaplacic jeszcze musze 120 zł:( co ze szczeniakami to nie wiem niestety
-
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
mały ma na imię Kuzko i jest ponoć najgrzecznieszym szczeniusiem pod słońcem:) nie siusia w domu, daje znac ze chce wyjsc! sunia trafila na te chwile do znajomej, ale ona ma juz kilkanascie psow i ledwo daje juz rade. bardzo jestem wdzieczna, ze sunia nie trafila do chrcynna bo to ich rejon:( jak tylko beda fotki to zrobie watek, potrzebna bedzie na pewno karma, kasa na sterylke i pomysl co dalej... -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no i szczescie sie do nas usmiechnelo:) wczoraj zadzwonil wlasnie ten telefon - jak odmienny od poprzednich :lol: Nasz maluch trafil w bardzo dobre rece! serdeczne podziekowania dla cioteczki, ktora wkleila maluch na forum szczurkow w potrzebie:loveu: Wlasnie u milosnikow szczurow zamieszkal szczenior, rano robilam test na szczurkach hotelowych i wieczorem bylo wielkie wejscie, bo musial zaakceptowac 19 stworkow, a one jego :eviltong: Na te chwile wszystko gra, ludzie sa swietni, super ciepli, kochajacy zwierzaki, maly grzeczny - mam nadzieje ze tak mu zostanie :diabloti: baaaardzo baaaardzo dziekuje wszystkim za pomoc!!!!!!!!! ale zeby nie bylo za pieknie wczoraj na festynie w chotomowie - dodam ze pod kosciolem, znalazlam ledwo zywą od upalu, sunie w cieczce, w pierwszej chwili myslalam ze to pitbull/ast ale jakos cos mi nie pasowalo i teraz jestem prawie pewna ze to: ca de bou - bez tatu - widac ze rodzila nie raz :-( -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Przeciez Poznan to nie jest daleko i mozna jakis transport znalesc, tylko trzeba by bylo domy tych Pan sprawdzic. mmd chyba wpadlas na swietny pomysl:)[/QUOTE] ale obie te osoby chcialy go najpierw zobaczyc i stwierdzily ze to dla nich za daleko mam jeszcze prosbe, zeby dopisac w ogloszeniu, ze nie wydamy psiaka do kojca ani na łancuch, bo coraz to lepsi dzwonią :( -
nie wiem co z pieskami, sunia ma we wtorek operacje, bo jej rzepka z kolana wypada i bardzo kuleje:(
-
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzwonily dzis 2 osoby z Poznania, ale za daleko dla nich a i jeszcze jedna Pani dzwonila, ktora uwaza kastracje za glupote i nie rozumie dlaczego mialaby nie rozmnazac malego... -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
czekam nadal na realizacje tych 60 ogloszen kochane dajcie znac jak skonczy sie allegro, wtedy zrobie od nowa ;-)