-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
musi byc:lol: coraz lepiej i lepiej;) -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
nie bij:roll: wezmiemy wezmiemy:lol: Panie dzis dopiero odwazyły sie wejsc i pogłaskac sunie, oczywiscie po tym, jak Beata przetarła szlak:lol: sunia obwachała nieufnie, ale panie maja portki całe:evil_lol: od zeszlej soboty poprawilo sie znacznie, poniewaz Berta pozwalala juz wchodzic z jedzeniem, ale nic poza tym, siedziala w budzie i warczala. trudno mi powiedziec czy przytyła, panie mowia, ze troszke tak. najwazniejsze, ze je i to gotowane, ciepłe jedzenie. mysle, ze to musi potrwac chwile. jejku juz nie moge doczekac sie niedzieli:p -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Nasza droga Beti pewnie sie odezwie jak skonczy pracowac - w czasie urlopu:mad: . Musze cos wymyslic - moze nauka relaksacji - bo nam sie biedaczka zapracuje na amen:angryy: -
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
maluszki pewnie psoca:evil_lol: -
kto ma posesje do pilnowania??? chetnie podejmiemy sie pracy za miske cieplej strawy.
-
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Red - ja bym nie ryzykowała jednak. Bercia przesyła wszystkim wielkie buziaki:lol: Po sporych zakupach, ktore poczyniła Beata - psinka została zaopatrzona w piekna obroże, szczotke, specjalna paste dla psich bid, witaminy itd. -pojechałysmy pełne obaw (przynajmniej ja) do Wiazownej. Psica przywitała nas warczeniem, leżąc sobie w budzie. Zanim zdązyłam sie zorientowac Beata, ku zdziwieniu i przerazeniu pani (no i moim tez w sumie), juz wparowala do kojca. Bercia chciała wyjsc, ale sie bała, warczała. No ale Beata ma dar przekonywania, wiec po bardzo krotkim czasie juz głaskała psicę za uszkiem, rozczesywała kołtuny, zmieniła obrożę, potem poszły w ruch nożyczki i Berta została pozbawiona kołtunów. Nie wspomnę o wkładaniu ręki do psiej paszczy w celu zaaplikowania tabletek na robaki. Czesanie nie bardzo sie Bercie podobało, pewnie nie zbyt często, jesli w ogole widziala szczotke. Potem przyszedł czas na spacer, zwiedzanie terenu podobało sie za to bardzo. Przeciągnęła nas obie po całym podworku - skad ten pies ma tyle siły? Pani wyprowadzila doga - ach jaki piekny -Berta dostała szajby, zaczęla biegac jak szalona (z radosci rzecz jasna) no i obie wparowałysmy na Beata, ktora cudem nie zaliczyła gleby:evil_lol: Pewnie by sie poganiały, ale nie chciałysmy jej puszczac, bo nie byłysmy pewne czy podworko jest dobrze zabezpieczone, a juz dosc chyba zaginionych psow. Do suczek w kojcu obok nie wykazywała niestety tyle zrozumienia:eviltong: No i nadszedł najgorszy moment, czas sie pozegnać. Bercia nie chciała wracac do kojca:shake: i znow te smutne oczy w nas wpatrzone, a nasze juz prawie łzami napełnione. Kurcze jakie to jest okropne uczucie. Sytłacje uratowały kosci z mieskiem. Psica zajeła sie jedzeniem i przypomniała sobie, ze moze jedak powarczy na nas, małpiszon jeden:razz: Postanowiłysmy pojechac rowniez w niedziele i juz nie moge sie doczekac:lol: Berta jest tak kochana :loveu: , ze trudno mi to wyrazic słowami. Dobra koncze, bo sie rozpisałam. Reszte napisze Wam pewnie Beata. P.S dodam ze obie jestesmy rozgarniete jak kupa lisci i nie zabrałysmy aparatu:angryy: Ale w niedziele to nadrobimy:lol:, załuje jednak ze nie mogłam uwiecznić chwili jak Berta szczepcze cos Beti na ucho. -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Dzis jeden pan tez sie w Bertuni zaduzył ale ma malego psa:placz: czemu nie moze sie nasza psinka spodobac komus bez psa? -
dzieki Aniu:lol:
-
dam ten co wpisalam na 4łapach ale komu, bo i Chrupek i Ania zglaszały gotowosc, wiec nie wiem:roll: trzeba poczekac na lepsze fotki
-
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymaj sie Mosii, jestes niezastapiona;) pogłaszcz prosze ode mnie te brzdące -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ja tez nie mogę sie doczekac.....ale sie boję.....:roll: ze znow sie psina obrazi i bedzie jeszcze gorzej nie moge za bardzo tego zrozumiec, dlaczego tak zmieniło sie jej zachowanie po naszym wyjezdzie, przeciez bylysmy w tym kojcu z jedna z tych pan i bylo ok, a potem taka zmiana. dlaczego nas wpuscila wtedy a tych pan pozniej nie, przeciez tez bylysmy dla niej obce, te dwie godziny w samochodzie moglyby az tyle znaczyc? -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
to było do mnie? załozyłam watek na molosach i dalam link na dogo, ale molosomaniacy prosili rowniez zeby przeklejac czesc info o Bertuni, tak tez zrobilam, mam nadzieje, ze nie macie nic na przeciwko;) jestem ciekawa, czy bedzie jutro jakis odzew z wyborczej (sensowny rzecz jasna) -
suczki nadal czekają z nadzieją w oczach na lepsze jutro! Beti - Ty nie badz taka skromna co:evil_lol:
-
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
"Wiara w mozliwosc osiagniecia pragnienia, ktore jest stworzone i wyraziscie zaprogramowane w umysle, prowadzi do realizacji tego pragnienia!" to tak na dobranoc;) -
kontakt do mnie 503-143-355 zapomniałam wczoraj napisać, ze padł pomysł oddania ich do schroniska, bo moze tam szybciej ktos je zobaczy i zabierze:angryy:
-
kurcze nie na allegro, albo chociaz bez drastycznych opisow, bo mnie skatuja tam albo nie wpuszcza wiecej Chrupek cos wspominala o allegro rowniez wolałabym, zebys tam nie jechała, bo jakbys psiaki zobaczyła na zywo, to byś im (włascicielom rzecz jasna) łby pourywała
-
Musze koniecznie pojechać zrobić zdjęcia. Kurczę gdzie ja mam łeb, jak mozna zapomnieć aparatu:mad: :mad: :mad: Moze jak uda mi sie ładniejsze fotki zrobic to ktos je zechce, one sa naprawde bardzo bardzo miłe i nie zasługują na smierc głodową. Niby jedzenie jest zawozone - dzieki zakupom Beaty- ale psy wyglądaja jak kosciotrupy, nie wiem dlaczego:shake: Chrupek mowi, ze moze maja chore nerki albo watrobe albo cos innego jeszcze. Poradzila rowniez aby je odrobaczyc, nawet jak były na jesieni odrobaczane.
-
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz: :placz: :placz: co za porąbany tydzień -
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze no:shake: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska'] Nie zapomnij wziąć ! Mniam, mniam[/quote] Beti - jak by Ci to powiedzieć......ja je dla psa kupiłam:evil_lol: więc nie licz na nic:eviltong: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A ja kupiłam kostki cielęce z mięskiem:lol: ciekawe czy lubi? -
Byłam dzis u psiaków. Zawiozłam gotowane, puszki i suche. Za kazdym razem mam nadzieje, ze beda choc troszke lepiej wygladac, ale niestety moja nadzieja rozbija sie o beton jak wysiadam z samochodu. Psy wygladaja strasznie:placz: . Jak tylko sie wysiadzie to łapia za rece, tak leciutko, bez agresji, poprostu mowia daj mi jesc:placz: zabierz mnie. Kurcze dzisiaj to zupełnie sie załamałam, ta bezsilnośc mnie dobija. A na dodatek zapomniałam aparatu, zeby zrobic im nowe fotki. Dowiedziałam sie, ze podobno były odrobaczane na jesieni, ale czy to prawda to nie wiem. Teraz modle sie, zeby dali tym suczką na wiosne tabletki antykoncepcyjne, bo jak ktoras zajdzie teraz, w tym stanie w ciaze, to czarno to widze. Coz moge jeszcze napisac, ze jak odjezdzałam to łzy miałam w oczach jak te psiny usiadły za brama i tak patrzyły błagalnym wzrokiem....ehhh...:placz:
-
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
w piatek bedzie w wyborczej w dodatku stołecznym i w ofercie -
Radomskie maluchy-odeszly za Teczowy Most (*)(*)(*)(*)(*)
Lulka replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
żeby tylko dobre domki sie znalazły:lol: -
Berta z Radomia-juz szczesliwa i ...ma domek-najlepszy na swiecie
Lulka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ja sie uda to super, jak nie to i tak priorytetem jest dla mnie pies i postanowiłam olać trening:evil_lol: wiec weekend tez jest ok. A z tym piciem to gorzej, bo ja mam zakaz:placz: po szczepieniu na wscieklizne