-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nawet nie w szpitaliku, jak sie załapie do biura to w biurze, jak nie to podworko :shake: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas022m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas019m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas018m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas014m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas012m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas008m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas005m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas004-m.jpg[/IMG] -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas042m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas040m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas032m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas030m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas028m.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/nelatymczas025m.jpg[/IMG] -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
oj ciotka nie rycz :eviltong: zaraz na pocieszenie fotki bedą -
no i jak tam? zapadła jakas decyzja? suni przydalby sie domek :lol:
-
oooooooo jakie tu tłumy sie pchają, wow :crazyeye: a ciotki to gdzie sie podziewaja?????? Tylko ja i Dominika zostałysmy.
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
choć maleńki tymczasik -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
do rybona nie da rady, u niej parwo -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ciotka Ty se jaj nie rób :evil_lol: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
malenstwo nadal czeka, a po domku ani śladu -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ciotki podnoście mnie troche :lol: SZUKAM CHETNYCH DO WSTAWIANIA OGŁOSZEN!!!! :loveu: -
W ten sam dzień, troszku wcześniej byłam równiez u Soni i spólki. Wysiadam i co widze GRUBASY :multi: ze lśniącą sierścią :multi: no normalnie łzy cisnęły się do oczu, tym razem z radości, że moje kochane kosteczki już nie są w końcu kosteczkami. Spójrzcie sami :p tu na dzień dobry [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia421.jpg[/IMG] i Sonka-grubcio [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia321.jpg[/IMG] za jedzonko nadal dam się pokroić [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia221.jpg[/IMG] mąż też w końcu gruby [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/sonia121.jpg[/IMG]
-
dobra to zaczynamy :lol: tak pędzę do moich ukochanych właścicielek [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/vikiwdomu1.jpg[/IMG] tu pędzę powiedzieć, jaki mam super dom [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/vikiwdomu2.jpg[/IMG] tu mój roześmiany pychol mówi sam za siebie [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/vikiwdomu3.jpg[/IMG] i tu też [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/vikiwdomu4.jpg[/IMG] a może mała wycieczka z dziewczynami? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/vikiwdomu5.jpg[/IMG]
-
oj daje, daje, PRZEPRASZAM! :oops: juz nie wyrabiam normalnie, zaraz je obrobie i wstawiam :p A i chciałam powiedzieć, (wiem, wiem powtarzam się) ze byłam na inspekcji :evil_lol: no i........tak jak mówię od samego początku Viki MA NAJLEPSZĄ RODZINKĘ NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Zresztą sami zaraz zobaczycie, jak jej się pychol cieszy :eviltong:
-
no własnie są chetni z ogródkami :loveu:
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dałam ogłoszonka do Gw i ponownie allegro no i czekamy na domek a jutro jade w odwiedzinki -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[INDENT][LEFT]juz wysyłam pw, ale cos mi sie kiedys o uszy obiło,ze sie przeprowadza, wiec .... ale zobaczymy[/LEFT] [/INDENT] -
[quote name='asik89']Wspaniała ta sunia.Miałam kupić sobie owczarka z rodowodem ale od jakiegoś czasu patrzyłam też na onki w schroniskach.Lullka czy ty jesteś wolontariuszką w Józefowie(ja jestem w Azylu pod Psim Aniołem)?Myśle,że u mnie suczce by sie spodobało.Mam dom z ogrodem i 2psy:kundelka i goldenke.Interesuje sie behawiorem oraz szkoleniem klikerowym psów i myśle,że umiałabym odpowiednio sie nią zająć powolutku oswajając ją ze wszystkim.Jej spojrzenie strasznie mnie zauroczyło :) .Pokaże ją później rodzicom.Jeśli ktoś wie coś jeszcze o tej suni to prosze o info.[/quote] wolontariuszem? no chyba juz jestem ;) Chrupek co prawda mnie nie mianowała jeszcze, ale co tam :eviltong: Moze odwiedzinki w schronisku? w celu poznania suni???
-
aha sunia jest w schronisku w Józefowie pod Warszawą
-
hm...suni nie znam, poniewaz w te sobote pierwszy raz ja na oczy widzialam. Jestem w schronie od paru tygodni dopiero. Historie tej suni opowiedziala nam (mi i Chrupkowi) pani Agnieszka ze schroniska. Prosiła, zeby znalezc suni szybko dom. To ona najwiecej wie o suni i mysle, ze najlepiej bedzie skontaktowac sie bezposrednio z nią - 502-458-793. Mysle, ze ona bedzie chciala osobiscie przeprowadzić te adopcje, poniewaz sunia raz juz wrocila i nie mozna jej juz wiecej na zaden stres narażać, gdyz dopiero co zaczyna wracac do zycia. My z Chrupkiem oczywiscie chetnie pomozemy. Chrupek bedzie w sobote w schronie (ja akurat wyjezdzam na wekend), wiec jesli ma czegos sie dodatkowo dowiedziec to piszcie ;)
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
sorry - ja na innej stronie byłam :evil_lol: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdarynka']Ja to mam jednak galopującą sklerozę... Przecież suczka od kilku dni jest już na stronie psiaków z Józefowa... [/quote] ale w ktorym miejscu? w pilnych jej nie ma :shake: -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no to szukamy dalej