-
Posts
10148 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edi100
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Edi100 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Przychodzę znów nocą i wybaczcie mi że nadużywam, ale w schronie w Ostrowi Maz, jest taki jeden, nawet bez imienia, bez leczenia, mokry, wyłysiały ktoś:( i pomyślałam, że ocelaniem jego zycia byłby choć lepszy schron:( Zajrzyjcie proszę do niego:(:( Mi serce pęka no:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany!-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz[/url]. -
Piesku przytulam Cię do serca i nie zapomnę o Tobie, obiecuję!
-
Trafiłam tutaj bo szukam pewnego psa, który uciekł z DS po dwóch tygodniach:( Szukam Go pięć lat:( Nie mogę o Nim zapomnieć:( Skoro jestem, a tam w schronisku taki podobny biedny siedzi:( Mogę zadeklarować bazarek, ale taki, że jak sie jeden skończy będzie następny. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale pomyślałam że tak na gwałt to może chociaż by Go zabrać do lepszego schroniska, tak na już:(?
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Edi100 replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Całuję nocna porą w nochala chudego przystojniaka. -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Edi100 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']:( :( :( Szkoda gadać... A policja co na to, że była wzywana co rusz? Przecież to też były bezcelowe wezwania... Boooże...[/QUOTE] Szkoda że Pan nie umie sobie sąsiadów wychować:( Musiałby do mnie na lekcje przyjechać:) U mnie do całkiem niedawna były tylko moje dwa szczekacze, a uwierzcie że drą japy o kazdy szmer. Darły papy i te co na Dt były, jak jedno zaczeło to po kolejno odlicz i tak przez godzinę. Sąsiedzi Ci "anty" kiedy ich mijałam to mamroczeli pod nosem" jak mozna psa w domu trzymac , same zarazki"... Albo " snu to jak na lekarstwo w tym bloku"... Ja na to, że znam swietny srodek na sen i nawet zapisac mogę, hihi Teraz u mnie sa moje dwa japacze, na przeciwko sunia, co tez lubi, na pierwszym ratlerek ujadacz, na drugim yorczek o piskliwym jazgocie:):) Także jak moje zaczną, to się na drugim piętrze kończy, jak na drugim York zacznie to moje dają czadu:):) I Ci "anty" mają już mega przechlapane hi hi Ot, napisałam dla poprawienia nastroju:) A Tofficzkowi życzę z całego serca domu z lepszymi sąsiadami. Ps- u mnie policja dwa razy była i uprzejmie prosili, ale szans nie mają. Dwaj panowie policjanci adoptowali psiaki za moim pośrednictwem:) Oni wiedzą że Przegadać się nie dam, bo znają moje podejście do psów i to ja ich wzywam kiedy psom gdzieś dzieje się krzywda. -
Elbląg - Mała Ela - strasznie wychudzona, zbieramy na karmę! Ma dom.
Edi100 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']Dzisiejsze badania potwierdziły moje przypuszczenia. Elunia ma wirusowe zapalenie wątroby. Nie jest jednak źle, bo w porę zauważyliśmy, że jest coś nie tak i była odpowiednio nawadniana. Teraz tylko kuracja antybiotykowa, dobra karma i będzie ok! Jutro zamówię karmę w puszkach, teraz pilnujemy by nie dojadała tego co jedzą inne psy. Obecnie Ela zjada puszki Pachyderkowe, ale zakupimy już jutro RC Intensinal. Do tego konieczna jest pomoc wątrobie. Kilka tabletek hepatiale jeszcze jest w schronisku, w poniedziałek kupię jej kolejne. Siedzę w domu, a na samą myśl o niej cisną mi się łzy do oczu... Kochane maleństwo![/QUOTE] To dziecko tyle przeszło:( Głod, chora, teraz schronisko:( Ja wiem że jesteście dla Niej kochani, ale Dom to dom:( Nie ma widoków na Dt, prawda?:(:( -
Żmigród.3 szczylki mają wyrok śmierci.Pomocy z szukaniem domu:(:(
Edi100 replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Dopiero teraz tu trafiłam... A może byś mogła Edi zawieźć pieski pociągiem? Wyszłoby na pewno dużo taniej. Chętnie się dorzucę do transportu.[/QUOTE] Myslałam nad tym. Nie wiem, czy tam pkp dojeżdza. Jestem z padis na pw i może jeszcze inne psy sa w potrzebie transportowej na tej trasie, to by się połączyło. Hm, tak nieśmiało myślę. -
Mały Rysio dostał sznasę.Kciuki za DOMEK!:)
Edi100 replied to Edi100's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='agusiazet']Wczoraj Rysio został wykastrowany, myślę, że to atut przy adopcji! Aśka twierdzi, że piękny z niego kot![/QUOTE] A to ci wieści:):) Cieszę się że wszystko dobrze i że piękny:) Do szczęścia pełnego brakuje mi tylko wieści o domu. -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Edi100 replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja pamiętam:):) -
Wiekiem się nie martwię. Mój Drops ma 12 lat i tak niewielkie psy dożywają bardzo sędziwego wieku i oby tak było. Mam nadzieję, że znajdziemy najwspanialszy dom na świecie na jego "stare" lata. Dobrze, że rtg nie wykazało żadnych zmian, bo operacja w jego stanie to ryzyko i nie chodzi mi o wiek, lecz o wychudzenie. Zapalenie gruczołu jeśli ma leki, szybko da się wyleczyć. Ta bolesność brzuszka mnie martwi. Często u psów które nie jadały długo, albo jadły "ze śmietnika" są problemy z wątrobą, ale w dzisiejszych "medycznych" czasach na szczęscie jest i to do opanowania.Jesli natomiast jest szansa na poprawę jego wzroku, to moze by warto Sambo z okulistą skonsultować? Ja wiem, ze to wszystko kosztuje:( Ale moze się uda. Cieszę się że wet nie chciał kasy za wizytę:) A gnojka co do Niego strzelał sama bym poczęstowała.... Dziękuję Kochana, ze z Nim pojechałaś do weta.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Edi100 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Co u Cecylki? -
Żmigród.3 szczylki mają wyrok śmierci.Pomocy z szukaniem domu:(:(
Edi100 replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='padis']kochani jeśli nie macie transportu dla zwierzaków mogę pojechać posiadam combi auto pojadę po cenie paliwa tylko :):)nic więcej nie oczekuje , czekam na odp gg 9861672[/QUOTE] Dziękuję za propozycję,ale nie bardzo mnie stać na to paliwo:( -
Elbląg - Mała Ela - strasznie wychudzona, zbieramy na karmę! Ma dom.
Edi100 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ona jest taka śliczna, taka mała dama:) A jęzorek cudniasty. Zdrówka Malutka! -
[quote name='zuzlikowa']...nie twórzmy własnych obrazów... z wizyty poadopcyjnej w lipcu,z rozmów w sierpniu wynikało,że wszystko jest ok...p.Jadwiga o wiele rzeczy pytała,przejmowała się ,było widać ,że uczy się Belli i wzajemnie...wyglądało,że jest między nimi przywiązanie,ale... No,cóż...napiszę co myślę- nawet jeśli połowa mojej rodziny poszła siedzieć,to żaden jej członek(w tym czteronogie!!!) nie stałyby się zbędne i do oddania! Ta rodzina nie składa się z jednego chłopaka...on jest najmłodszy i rodzeństwo mieszka niedaleko...a jednak wykonany został telefon do mnie z pytaniem -co mają robić z psem?...ja osobiście jestem bardzo sceptycznie nastawiona do wizji pozostawienia Belli tam gdzie jej już nie chcą. By jednak nie podejmować pochopnych decyzji i jednak dokładniej sytuację dojaśnić i...przyznam też,by sprawdzić,czy Bella jest bezpieczna!!!!...poprosiłam lunamermaid o to by tam poszła(łatwiej też na niektóre tematy rozmawiać bezpośrednio niż przez telefon)...[/QUOTE] Myslałam że jest tylko matka i syn...:(
-
Elbląg - Mała Ela - strasznie wychudzona, zbieramy na karmę! Ma dom.
Edi100 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']Dopiero weszłam do domu, Elunia dzisiaj rano zachowywała się normalnie, po paru godzinach biegałyśmy za nią, bo mrużyła oczko, sprawdzałyśmy czy tam nic nie ma. Po godzinie 16 Elunia już zasypiała na stojąco, nie mogła otworzyć oczu. Położyłam ją spać a jak się obudziła po 18 to wszystko było jasne... Oczko mętne, szare... Elunia ma chorobę Rubartha (zakaźne zapalenie wątroby). Jutro z rana pojadę z nią na morfologię i wyślemy krew na biochemię, zobaczymy w jakim stanie jest wątroba. Antybiotyk dostaje, ale skonsultuję czy nie trzeba zmienić. No i koniecznie musimy wprowadzić leki osłaniające wątrobę.[I][B][/B][/I][I][B] [/B][/I][/QUOTE] O raju, jakby tej biedy było mało:(:( -
[quote name='giselle4']napisze tez tutaj to co napisalam do zuzlikowej na pv Jezeli chłopak ,syn pani zechce ja zatrzymac i da rade pociagnąc nauke i spacerki i opieke i bycie przy Belli to karme dla niej i wsparcie finansowe dla niego zawsze znajde, wiem,ze mi pomozecie. Jezeli nie bedize mogł i trzeba ja zabrac to hotelu zuzlikowa juz ma na oku:) nie bedę ukrywac ze wolimy Dt bo Bella to dziecko takie miła,grzeczna ,posłuszna i kochana jest[/QUOTE] Są zapewne ze sobą związani prawda?
-
Elbląg - Mała Ela - strasznie wychudzona, zbieramy na karmę! Ma dom.
Edi100 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Ela ma syndrom psa głodzonego, taki sam jaki miała Duszka. Wszystko by jadła w ogromnych ilościach, buszuje w śmietniu, patrzy na nas gdy jemy śniadanie takimi ślepiami, że serce się topi jak lód.[/QUOTE] Niestety i tak będzie jakiś czas:( Ale idzie ku dobremu mam nadzieję:)Czy jej zdrówku nic nie dolega? -
[quote name='go-ja']"Uwielbiam" takie fora... Bez komentarza.[/QUOTE] Żal mi tych "ludzi", żal bo są tak głupi....
- 540 replies