Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Proszę odwiedźcie tego biednego z biednych:( On nie ma nic, nawet odwiedzin:(:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany!-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz[/url].
  2. Dziękuję za banerek i podlinkowanie
  3. [quote name='Angcocker']100 px [IMG]http://ewakwiatek.webpark.pl/om-100.jpg[/IMG] 80 px [IMG]http://ewakwiatek.webpark.pl/om-80.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękuję:) Nie wiem podlinkować:(
  4. Jest kolejne 20zł dla Biedaka z bazarku!:) Kochane, Jak przyjdą pieniążki chce od razu wpłacić, oraz te moje zadeklarowane 20zł. Na czyje konto są zbierane pieniążki na hotel? Rozejrzyjcie się za dobrym bardzo proszę
  5. O dziękuję! Ja tez nie wiem jak zmniejszyć:( Sambo, wybacz że na Twoim wątku:(
  6. Sambo mi wybaczy jak zapytam tutaj. Kogo poprosić o banerek dla tego biednego:(? http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany!-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz. On nic nie ma...:(
  7. Bazarek ruszył i już jest sprzedaż na 29zł:) Oby tak dalej! Na czymś zaoszczędzę jakoś to Ode mnie stałej 20zł co miesiąc.
  8. [quote name='Poker']a co a jej wyjazdem do DT? aktualny czy coś przegapiłam ?[/QUOTE] Chyba aktualny:) Tylko transport chyba na koniec stycznia. No chyba że coś wcześniej się znajdzie.
  9. Przychodzę w niedzielne odwiedzinki i zapraszam na bazarek dla kudłacza, który nie ma widoków na przyszłość:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/199834-Dla-wy%C5%82ysia%C5%82ego-chudego-sponiewieranego..-Co%C5%9B-dla-kobietek!-Do-20.01-ZAPRASZAMY!?p=16074865#post16074865[/url]
  10. Czy mógłby ktoś zrobić banerek dla chłopaka?
  11. [quote name='E-S']Ale jesteś błyskawica ! :D Dzięki w imieniu kudłacza ![/QUOTE] Moja córka Kropkakropka poświęciła czas:)
  12. Kochani, tu jest bazarek dla Bidy, która nie ma tyle szczęścia co Sambo:(Podnieście chociaż http://www.dogomania.pl/threads/199834-Dla-wy%C5%82ysia%C5%82ego-chudego-sponiewieranego..-Co%C5%9B-dla-kobietek!?p=16074657#post16074657
  13. [quote name='Fela']Jest, jest. Będę w schronie w najbliższym czasie, postaram się, ale nie obiecuję, że zrobię mu nowe zdjęcia. On już jakieś (kiepskie, bo kiepskie) ma, a jest mnóstwo takich, które nie mają żadnego :-([/QUOTE] Uff, dobrze że jest. Nie wiem czy Foty są na już potrzebne. Skupmy się na zabraniu Go, gdzieś gdzie będzie bezpieczny:(
  14. Zapraszamy na bazarek dla Niego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199834-Dla-wy%C5%82ysia%C5%82ego-chudego-sponiewieranego..-Co%C5%9B-dla-kobietek%21?p=16074657#post16074657"]http://www.dogomania.pl/threads/199834-Dla-wy%C5%82ysia%C5%82ego-chudego-sponiewieranego..-Co%C5%9B-dla-kobietek!?p=16074657#post16074657[/URL] Mam nadzieję, że fanty szybko znajdą nabywców.
  15. Zdjęcia wspaniałe bo Pies wspaniały:):) Rozczula ten Sambo vel Kola:):)
  16. Przychodzę tutaj i wybaczcie mi że nadużywam, ale w schronie w Ostrowi Maz, jest taki jeden, nawet bez imienia, bez leczenia, mokry, wyłysiały ktoś:-( :-( Zajrzyjcie proszę do niego:-(:-( Mi serce pęka no:-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany%21-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz"]http://www.dogomania.pl/threads/1980...-w-Ostrowi-Maz[/URL].
  17. [quote name='farmerka63']Edi - Fela była była osobiście w schronie i najprawdopodobniej ona ma najświeższe wiadomości.[/QUOTE] Mam nadzieję że jest i jest choć w tym samym stanie co był:( Bardzo się denerwuję. Bazarek będzie dla Niego jeszcze dziś po południu.
  18. Kogo mogę zapytać, co z tym psiakiem się dzieje???
  19. Oczyska i serducha nacieszymy:) jak zobaczymy:)
  20. [quote name='E-S']Zacytowałam, cobyś nie wyedytowała ;) :D E, jak ogarniasz bazarki i nie mylisz gdzie co powysyłać, to jest szansa myślę. Tylko stałych deklarek musi być co najmniej 2/3 ceny hotelu, żeby bazarkami nadgonić.[/QUOTE] Nie robiłam ich wiele, moja córka panuje nad nimi i pilnuje, bo mnie całymi dniami nie ma i damy radę. Będę tez błagała o grosze dla Niego, tak jak napisałam.
  21. Przychodzę nocą i wybaczcie mi że nadużywam, ale w schronie w Ostrowi Maz, jest taki jeden, nawet bez imienia, bez leczenia, mokry, wyłysiały ktoś:-( i pomyślałam, że ocelaniem jego zycia byłby to że może i innych poruszy jak mnie:-( Zajrzyjcie proszę do niego:-(:-( Mi serce pęka no:-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany%21-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz"]http://www.dogomania.pl/threads/1980...-w-Ostrowi-Maz[/URL].
  22. [quote name='E-S']Edi, nie jestem specem, ale moim zdaniem zmiana jednego schroniska na inne - nawet lepsze pod wzg. warunków bytowych - to będzie koszmarny stres dla psa. Trzeba żebrać i szukać hotelu za powiedzmy 350 zł ....[/QUOTE] Przysięgam, będę żebrać. Już zaczęłam na innych wątkach. Wbił mi się Biedak do serca na Amen. Kiepsko u mnie jeszcze z kasą, ale zrobię co w mojej mocy:(
  23. Mam nadzieję, ze mała Ela mi wybaczy:( ale Przychodzę znów nocą i wybaczcie mi że nadużywam, ale w schronie w Ostrowi Maz, jest taki jeden, nawet bez imienia, bez leczenia, mokry, wyłysiały ktoś:-( i pomyślałam, że ocelaniem jego zycia byłby choć lepszy schron:-( Zajrzyjcie proszę do niego:-(:-( Mi serce pęka no:-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany%21-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz"]http://www.dogomania.pl/threads/1980...-w-Ostrowi-Maz[/URL].
×
×
  • Create New...