Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='Magdalena']a no fakt, zapomniałam, że nawet przez ten banerek tu trafiłam. gapa ze mnie. zaraz wstawię do siebie[/QUOTE] Dziękuję. On bardzo potrzebuje pomocy. Groszy na pomoc:(
  2. [quote name='Magdalena']maleństwo nie ma banerka? mogę zrobić mu jutro[/QUOTE] Ma, mam w podpisie. Ale jeśli masz wenę, to poproszę. Ja się przyznaję, nie umiem:(
  3. [quote name='Wiwi']zlecą szybko, bo już tylko 4 dni :)[/QUOTE] A jutro będą już 3 :)
  4. [quote name='giselle4']dzisiaj lecimy z fiorsteinbock zrobic troche fotek.... bo znowu fala bezdomniakow nas dopadla:([/QUOTE] Kiedy to się skończy?:( Mam wrażenie że ludziska to coraz gorsi są:(
  5. [quote name='Zosia123']Bo rzeczywiście szkoda tych psiaków, zwłaszcza że z tego co piszesz wynika, że opiekę mają marną, no i oczywiście tylko tymczasową. Jestem pewna, że więcej dogomaniaków się dorzuci, jeśli już będziesz/będziecie jechać.[/QUOTE] Niestety nie mogą pojechać, inne pilnie potrzebujące pomocy maluszki już są. Muszę im znaleźć domy jakoś.
  6. [quote name='giselle4']wiem,ze jesetm zbyt smiala ale mam prosbeSambus juz zyje na kredyt nie ma ani złotowki ani na weta ani na ine zabiegi kazda zlotowka jest na wage jego bycia na tymczasie..... prosze o grosik na niego Mam dla niego grosik:( z bazarku. Wyślij mi kochana nr konta
  7. [quote name='ALMA2']To i ja 5 zł miesięcznie deklaruję.[/QUOTE] Jak miła wiadomość z rana!:) Dziękuję:)
  8. Przyznaję, że boję się dzisiejszych wieści.Miałam straszny sen...( tfu tfu, tfu)
  9. [quote name='kinia098']Nika, dałam sobie spokój z tymi ludźmi od kota......... Nie ten wiek, wygląda na większego, to tamto gówn* sralalala... A mnie nosi.. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad:[/QUOTE] Niestety, ale niektórym ludziom mózgi i serca wywróciło na lewą stronę...
  10. [quote name='Magdalena']można i mnie dopisać, deklaruję 5zł/miesięcznie (przykro mi że tylko tyle ale nie dam rady więcej)[/QUOTE] Kochana, tu każde 5 zł jest na wagę złota. Na wagę życia. Bardzo dziękuję!
  11. Melduję że sprzedał się kolejny fant za 10zł:):)
  12. [quote name='ludwa']To napiszcie do Feli, żeby wiedzieć na czym stoicie:) Generalnie, to właśnie Fela jeździ do tego schronu. Osoby, które się tym schronem zajmują są z Wawy, nie ma wolontariuszy na miejscu. I to jest problem niestety[/QUOTE] Już rozmawiałam z Felą telefonicznie. Jutro będę wiedziała jak się ma Bieduś. Oby nie gorzej...
  13. [quote name='Zbójini']mam tylko jedno miejsce...[/QUOTE] Oczywiście rozumiem, ale zapytać musiałam:)
  14. [quote name='fiorsteinbock']Wyslalam zgloszenie do wziecia udzialu w akcji adopcyjnej, organiz. we WRoclawiu przez TOZ Wroclaw, dnia 22 stycznia. Kandydatki/at: Nesca, Toma i Kola vel Sambo ;)[/QUOTE] No i niech Im się poszczęści!
  15. [quote name='zuziaM']Dzisiaj rozmawialam z pania Skitka. Jest naprawde bardzo szczesliwa, ze ma takiego cudownego piesia. Nachwalic sie go nie moze, a i cala rodzina jest zakochana i nie moga uwierzyc, ze takiego slodkiego maluszka ktos mogl tak zle potraktowac .... Skiciu broi ... ostatnio u babci wlazl na stol i zjadl mieso , ktore bylo na obiad ......[/QUOTE] Się poczęstował znaczy:) Ale chyba mu wybaczono to foux-pas?;)
  16. [quote name='ALMA2']Podniosę maluszka z wieczora.[/QUOTE] Tak, by nie umknął w tłumie bied:(
  17. Przykro mi z powodu Sarenki:( [*] Co do drogi to jest ślizgawiaca:(
  18. [quote name='ULKA12']A Luna zaczęła stróżować, szczeka na przechodniów zza płotu. Ogólnie to bardzo przyjacielski i sympatyczny psiaczek. Ale komu ja to mówię.[/QUOTE] Sympatyczny, przyjacielski o obronny:) jak widać;)
  19. [quote name='basia0607']Byłam dzisiaj u Cecylki, szczekała chciała iść ze mną ale nie poszła. Goni nas interwencja za interwencją. Znajdujemy umęczone stworzenia i nie mamy gdzie ich zabrać, psychika już nie wytrzymuje. Dzisiaj była sarna pogryziona przez psy, sama przybiegła do ludzi..... odeszła, miała takie cudne oczy ! Dopiero teraz puszcza stres, łzy same lecą.[/QUOTE] Basiu, co z tą sarną teraz?:( Znalazłam cos takiego [url]http://www.cpz-trip.org.pl/kim_jestesmy[/url]. Może mają jakieś terenowe oddziały? Moze moga pomóc? Dzis jak szłam, a chodze tam codziennie widziałam samochód terenowy na poznańskiej rejestracji, było na nim "stowarzyszenia na rzecz ratowania dzikich zwierząt" Nie spisałam numeru:( Jutro to zrobię i podeślę Tobie.
  20. Może domięśniowy dostał. Co do serca, to w pewnym wieku zaczyna się już jak to moja weta mówi "objaw geriatryczny" Zaczyna sie nie zamykac zastawka i jest to normalne. Warto pilnować by nie szalał zbytnio. Dobrze, ze brzusio lepiej:)
  21. Przepraszam, ze tak hm się wcinam:( Ale nie miał bys jeszcze jednego wolnego miejsca dla Oneczka chłopaka, który gnije w schronie:(? Tak nieśmiało zapytuję:(
  22. [quote name='Zbójini']W zamian za rozbudzone nadzieje, proponuję DT u mnie. Warunki takie jak na zdjeciu w poście nr 90 [url]http://www.dogomania.pl/threads/196830-ONek-Dal-Jedzie-do-domku-k.-Rybnika-25-stycznia./page4[/url] Od 26 go najdalej wolne. Minimum jeden spacer dziennie. Musicie tylko zapewnić karmę, ewentualne koszta na weta, ogłoszenia i transport pod Gdańsk. Jak się zdecydujecie to info na PW.[/QUOTE] To jakiś dzień cudów;)
  23. [quote name='_ogonek_']Jest już prośba o głosowanie na forum doby, lokalnego portalu informacyjnego. Bardziej mnie irytują te odjęte punkty...[/QUOTE] Dlaczego odjęte?:(
×
×
  • Create New...