-
Posts
10148 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edi100
-
[quote name='Magdalena']a no fakt, zapomniałam, że nawet przez ten banerek tu trafiłam. gapa ze mnie. zaraz wstawię do siebie[/QUOTE] Dziękuję. On bardzo potrzebuje pomocy. Groszy na pomoc:(
-
[quote name='Magdalena']maleństwo nie ma banerka? mogę zrobić mu jutro[/QUOTE] Ma, mam w podpisie. Ale jeśli masz wenę, to poproszę. Ja się przyznaję, nie umiem:(
-
FART-krzywa łapka nie przeszkodziła adopcji-niuniek w nowym domu
Edi100 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiwi']zlecą szybko, bo już tylko 4 dni :)[/QUOTE] A jutro będą już 3 :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Edi100 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']dzisiaj lecimy z fiorsteinbock zrobic troche fotek.... bo znowu fala bezdomniakow nas dopadla:([/QUOTE] Kiedy to się skończy?:( Mam wrażenie że ludziska to coraz gorsi są:( -
Żmigród.3 szczylki mają wyrok śmierci.Pomocy z szukaniem domu:(:(
Edi100 replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Bo rzeczywiście szkoda tych psiaków, zwłaszcza że z tego co piszesz wynika, że opiekę mają marną, no i oczywiście tylko tymczasową. Jestem pewna, że więcej dogomaniaków się dorzuci, jeśli już będziesz/będziecie jechać.[/QUOTE] Niestety nie mogą pojechać, inne pilnie potrzebujące pomocy maluszki już są. Muszę im znaleźć domy jakoś. -
[quote name='ALMA2']To i ja 5 zł miesięcznie deklaruję.[/QUOTE] Jak miła wiadomość z rana!:) Dziękuję:)
-
Przyznaję, że boję się dzisiejszych wieści.Miałam straszny sen...( tfu tfu, tfu)
-
[quote name='kinia098']Nika, dałam sobie spokój z tymi ludźmi od kota......... Nie ten wiek, wygląda na większego, to tamto gówn* sralalala... A mnie nosi.. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad:[/QUOTE] Niestety, ale niektórym ludziom mózgi i serca wywróciło na lewą stronę...
-
[quote name='Magdalena']można i mnie dopisać, deklaruję 5zł/miesięcznie (przykro mi że tylko tyle ale nie dam rady więcej)[/QUOTE] Kochana, tu każde 5 zł jest na wagę złota. Na wagę życia. Bardzo dziękuję!
-
Melduję że sprzedał się kolejny fant za 10zł:):)
-
[quote name='ludwa']To napiszcie do Feli, żeby wiedzieć na czym stoicie:) Generalnie, to właśnie Fela jeździ do tego schronu. Osoby, które się tym schronem zajmują są z Wawy, nie ma wolontariuszy na miejscu. I to jest problem niestety[/QUOTE] Już rozmawiałam z Felą telefonicznie. Jutro będę wiedziała jak się ma Bieduś. Oby nie gorzej...
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
Edi100 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zbójini']mam tylko jedno miejsce...[/QUOTE] Oczywiście rozumiem, ale zapytać musiałam:) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Edi100 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Wyslalam zgloszenie do wziecia udzialu w akcji adopcyjnej, organiz. we WRoclawiu przez TOZ Wroclaw, dnia 22 stycznia. Kandydatki/at: Nesca, Toma i Kola vel Sambo ;)[/QUOTE] No i niech Im się poszczęści! -
[quote name='zuziaM']Dzisiaj rozmawialam z pania Skitka. Jest naprawde bardzo szczesliwa, ze ma takiego cudownego piesia. Nachwalic sie go nie moze, a i cala rodzina jest zakochana i nie moga uwierzyc, ze takiego slodkiego maluszka ktos mogl tak zle potraktowac .... Skiciu broi ... ostatnio u babci wlazl na stol i zjadl mieso , ktore bylo na obiad ......[/QUOTE] Się poczęstował znaczy:) Ale chyba mu wybaczono to foux-pas?;)
-
[quote name='ALMA2']Podniosę maluszka z wieczora.[/QUOTE] Tak, by nie umknął w tłumie bied:(
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Edi100 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Przykro mi z powodu Sarenki:( [*] Co do drogi to jest ślizgawiaca:( -
Sznaucerka średnia - 2 domy, 2 schroniska - W NOWYM DOMU :))))
Edi100 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']A Luna zaczęła stróżować, szczeka na przechodniów zza płotu. Ogólnie to bardzo przyjacielski i sympatyczny psiaczek. Ale komu ja to mówię.[/QUOTE] Sympatyczny, przyjacielski o obronny:) jak widać;) -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Edi100 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Byłam dzisiaj u Cecylki, szczekała chciała iść ze mną ale nie poszła. Goni nas interwencja za interwencją. Znajdujemy umęczone stworzenia i nie mamy gdzie ich zabrać, psychika już nie wytrzymuje. Dzisiaj była sarna pogryziona przez psy, sama przybiegła do ludzi..... odeszła, miała takie cudne oczy ! Dopiero teraz puszcza stres, łzy same lecą.[/QUOTE] Basiu, co z tą sarną teraz?:( Znalazłam cos takiego [url]http://www.cpz-trip.org.pl/kim_jestesmy[/url]. Może mają jakieś terenowe oddziały? Moze moga pomóc? Dzis jak szłam, a chodze tam codziennie widziałam samochód terenowy na poznańskiej rejestracji, było na nim "stowarzyszenia na rzecz ratowania dzikich zwierząt" Nie spisałam numeru:( Jutro to zrobię i podeślę Tobie. -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
Edi100 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ze tak hm się wcinam:( Ale nie miał bys jeszcze jednego wolnego miejsca dla Oneczka chłopaka, który gnije w schronie:(? Tak nieśmiało zapytuję:( -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
Edi100 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zbójini']W zamian za rozbudzone nadzieje, proponuję DT u mnie. Warunki takie jak na zdjeciu w poście nr 90 [url]http://www.dogomania.pl/threads/196830-ONek-Dal-Jedzie-do-domku-k.-Rybnika-25-stycznia./page4[/url] Od 26 go najdalej wolne. Minimum jeden spacer dziennie. Musicie tylko zapewnić karmę, ewentualne koszta na weta, ogłoszenia i transport pod Gdańsk. Jak się zdecydujecie to info na PW.[/QUOTE] To jakiś dzień cudów;) -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Edi100 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Jest już prośba o głosowanie na forum doby, lokalnego portalu informacyjnego. Bardziej mnie irytują te odjęte punkty...[/QUOTE] Dlaczego odjęte?:(