Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Pamięta, pamięta! Ciapulku:loveu:
  2. Śliczności, trzymam kciuki za domek! Ona jest taka podobna do Foczki która jest u mnie. Nawet cycuszki takie same wielkie:(
  3. Kto pokocha taką bideczkę? Ona napewno będzie kochac z całych sił!
  4. Och Gromciu, jak znaleźć Ci domek? Przyznam, że mam kiepską rękę do adopcji:( Kto pomoże Gromciowi domek znaleźć? Prosimy:shake:
  5. Ogniku zdrowiej! Jeszcze tyle dobrego przed Tobą!
  6. Gromciu nie chce być już w schronisku. Pragnie mieć domek i swojego Kochającego człowieka:placz:
  7. Podnoszę bidulkę. Och niech się dla Niej znajdzie bezpieczny kącik i wielkie serce:loveu:
  8. Ważne! Potrzebny domek dla ślicznosi:loveu:
  9. ...:placz: Ogniku, wracaj do zdrowia!
  10. Mam nadzieję że miejsce się Tam znajdzie! Kudłaś był tam bezpieczny i najedzony i co ważne nie pozostawiony samemu sobie, choć na początku wizyty w hotelu obsikał łóżko:diabloti: Na co właściciele hotelu, stwierdzili że musi sobie zaznaczyc teren :)
  11. Kochani oto numer do Właścicielki Hotelu 605 669 889 ( nie pamietam adresu:( ) Najlepiej poprosić o aders i pojechać osobiście pogadać. Sprawa pilna! Trzymam kciuki!!!
  12. Rzucam klątwę na sprawce tego co uczynił z sunieczką. Mam nadzieje że rychło go trafi!:angryy: Kochani, W Łodzi jest niedrogi hotelik. 15 zł za dobę z wyzywieniem. Cudowni ludzie, znający sie na psach i kochający je. Może uda się zrobić zbiórke i ją tam umieścić. Kudłaś Antek tam był dość długo i przytył oraz zrobił się kochaniuśki. Poszukać namiarów?
  13. Orlenko, Niech Ci się poszczęśći! Serce sie rozypuje na kawałki:placz:
  14. Sytuacja opanowana. Odkryłam właśnie że kiedyś Foczka- Misia musiała nazywać się IDA! Wystarczy tylko to wypowiedzieć a Ta natyczmiast jest i słucha:) Panna jest teraz trzy imienna :Foczka Misia Ida:loveu:
  15. Gromciu szuka bardzo pilnie domku z ogródkiem! Gromciu, jak się miewasz pieszczoszku?:loveu:
  16. A może by napisać jaki miał wcześniej zywot? Może Kogoś złapie za serducho? Mam nadzieję!:loveu:
  17. W nocy znów biegunka. To przez te jelitka. Nie spałysmy całą nockę. Kuchnia, wystarczy że cos powącha i zaraz kłopotki...
  18. Niestety:( Sporo tych dolegliwości:placz: Oczywiście, robię wszystko by została z nami do końca. Uczę ją nowych zachowań i mamy stałe przyzwyczajenia. Jest na lekach antydepresyjnych i jest lepiej. Mam nadzieję że tak już zostanie i będzie wyciszona. Wie już że nic jej nie grozi i nie musi gryźć. To gryzienie było największym problemem, wiadomo... Fośka to totalny pieszczoch!:loveu: Myslę że Jest szczęśliwa.
  19. Pewnie tak:) Domek z podwóreczkiem potrzebny ! No i kochający Pańcio! Kurcze, gdzie by go wystawić?
  20. [quote name='Edi100']Kochani, wybaczcie ale muszę to napisać . Moja babcia pochodzi z Ostrowi Maz, i właśnie z tamtąd wróciła. Moja babcia nie przepada za psiakami i jest oburzona, że na jednym podwórku facet zabrał ze schronu dziesięć psiaków a one umierają z głodu. Nie powiedziała mi tego dlatego że jej żal lecz dlatego że uważa faceta za głupiego. Podobno PSY UMIERAJĄ Z GŁODU NA ULICY TRAUGUTTA ( podobno numer 18 Mieszkam w Żmigrodzie pod wrocławiem i nie jestem w stanie tego sprawdzić czy im tam pomóc:placz: Błagam, możecie to sprawdzić?[/quote] Jeszcze raz proszę:(
  21. Kochani, wybaczcie ale muszę to napisać . Moja babcia pochodzi z Ostrowi Maz, i właśnie z tamtąd wróciła. Moja babcia nie przepada za psiakami i jest oburzona, że na jednym podwórku facet zabrał ze schronu dziesięć psiaków a one umierają z głodu. Nie powiedziała mi tego dlatego że jej żal lecz dlatego że uważa faceta za głupiego. Podobno PSY UMIERAJĄ Z GŁODU NA ULICY TRAUGUTTA ( podobno numer 18 Mieszkam w Żmigrodzie pod wrocławiem i nie jestem w stanie tego sprawdzić czy im tam pomóc:placz: Błagam, możecie to sprawdzić?
  22. Dodam tylko że według wetki, został jej jakiś rok życia:placz: W środku Fosia jest wrakiem:( W dodatku po zqa innymi dolegliwościami jakieś wstrętne guzy na jelitach a kolejna narkoza odpada, za duże ryzyko:placz: I jak jej nie kochać...
  23. Co u Ciapulka?:loveu: Pewnie jest nie do poznania:)
  24. Nikt z Dogo nie zna nikogo???:placz: Gdzie ja mam szukać? :( To naprawdę bardzo bardzo ważne. Foczka niestety zmieniła bardzo moje życie, miała być tydzień jest pół roku. Nie dlatego że ciężko z adopcją ale dlatego że wymaga stałej opieki weterynaryjnej, leków, diety no i bardzo mnie Kocha. Co ja mam robić?
×
×
  • Create New...