Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Ciapusiu, co u Ciebie? Mamy nadzieję że wspaniale:loveu:
  2. Gromciu Kochany:loveu: Wiem że pragniesz domu choć nigdy go nie Miałeś:placz:
  3. Do góry maleńka! Mam nadzieję że poczuje jeszcze kochający dotyk swojego człowieka. Oby szybko to sie stało!!!
  4. Składam ukłony podziwu dla Pana Harłacza
  5. Biedna Wikusia:placz: Niech się los do Ciebie uśmiechnie Biedna Psineczko!
  6. Koksiku, gdzie domek dla Ciebie?:placz:
  7. Gromciu, wierzymy że się uda. Domek dla Gromcia potrzebny!
  8. Papu to eukanuba z serduszkami. Wygląda okropnie;) Foczka przesyła pozdrowienia:loveu: Ale się zmieniła, co?:)
  9. Tak bym chciała by Ktoś Go Pokaochał ( poza nami oczywiście:lol: )
  10. Czekają już tak długo:(
  11. Oj tak. Przypomina, przypomina!
  12. Orlenko, cierpliwośći. Już napewno gdzieś, Ktoś na Ciebie czeka!
  13. Sam smutek we mnie:placz:
  14. Kto sie zlituje i da jej szansę i Jej maleństwu? Och, Matko Niech sie znajdzie dobra dusza!!!
  15. Jak wróci KropkaKropka to zrobimy nowe fotki. Wzieła aparat:)
  16. Leki na depresję działają! Co prawda są jeszcze problemy ze strachem na spacerze w dzień ale mam nadzieję że to z czasem minie:) Fośka ciotkom śle przytulaśne całuski:loveu:
  17. Po domek szybciutko na pierwszą stronkę. Jak jej samopoczucie?:loveu:
×
×
  • Create New...