Wybaczcie , nie jestem w tej chwili w stanie przeczytac wszystkiego, ale napisze bo moze Wam się przyda. W Żmigrodzie babsko źle traktowała psy. Biła, głodziła, etcWet psy zbadał, stwierdził zaniedbanie, głodzeniei bicie. Powstało Pismo nakazujące oddanie psów oraz zakaz przetrzymywania na mocy ustawy o ochronie praw Zwierząt. Gmina zatwierdziała. Jak Wam się przyda moge pismo przesłac e mailem. Chętnym podam szczeg na pw. Jeszcze jedno: Wet ma prawo do wystawienia opinii i na jego opinii mozna zabrac psy. Mam tez znajomego weta, biegłego sądowego, gdyby była potrzebna fachowa porada.Piszcie jak by co.Pozdrawiam