Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Dzis ją widziałam i skóra mi zcierpła....:mad:
  2. Choć późno na nocne spacerki dla Takiego Malucha, ale biegiem się cioteczkom pokazywać, a może akurat jakiś domek się upoluje:loveu:
  3. Dziś tylko podniosę:( W poniedziałek cosik wyskrobię:)
  4. Guziczku, musisz byc na pierwszej!
  5. Uff, to dobrze. Szybko domku szukamy! Cioteczki pomocy, Maluch chory i bez domku. W ciepełku i miłości szybko by wyzdrowiał!
  6. Osiemdziesięcio kilku letnia Torba! A wredna jak nie wiem co!
  7. Miejmy nadzieję że Maluch, choć ciut lepiej się czuje
  8. To ropomacicze trzeba szybko zoperować!
  9. Podnoszę Śliczną na początek i trzymam kciuki!:loveu: Ps-śliczna Panna:)
  10. Kreciku, też bym chciała Ci pomóc. Tylko nie wiem jak:placz: Mogę jedynie trzymać kciuki i życzyć Ci szczęścia i powodzenia:placz:
  11. zerduszko, może popytaj wśród rodziny, znajomych, sąsiadów- może akurat Ktoś o dobrym sercu go przygarnie na tymczas? Miałabys oko, w tym czasie, bez nerwów poszuka się chłopakowi domku. Daj mu jakies imię:)
  12. Tak o domki trudno. Śliczna Bułeczka. Ogłoś ją. Jest urocza:loveu:
  13. Skontaktowałam się z Dziubą. Telefonicznie i emailowo. Jestesmy w stałym kontakcie i najbliższych kilkunastu dniach cos sie wykluje. Bedę musiała tylko poprosić jakąś dobrą ciocię dogomaniaczkę z wrocka o transport dla dziewczyn ze Strazy. Musi się udać Na Szkielecika poluję, jak upoluje to go bedę łapać i może uda się go umiescic w leczniczy we wrocławiu. Tyle że On się nie pojawia i to mnie martwi:placz:
  14. Podpisuje się pod przed mówczynią. Niech ten dom już będzie!
  15. Hopku, myslałam że Ty juz dawno dopkę w domku na kanapie grzejesz a Ty biedaku nadal bez domu:(
  16. Bidula straszna i taka smutna! Domku znajdź się, proszę!:placz:
  17. Podnoszę na pierwszą. Mega pilne!
  18. Podniosę dzieciaczka, bo nie mogłam go znaleźć! Guziczku, spij dobrze, zdrowiej i niech szybko lokum dla Ciebie się znajdzie!
  19. Faktycznie, ogłoszenia bardzo by mu się przydały. Może akurat:) Ciocie , która może?
  20. Oby udało mu się znaleźć domek.Wszystkie te porzucone są biedne ale te cierpiące i chore najbardziej:placz:
  21. Tak, Guziczek bardzo potrzebuje pomocy i opieki. Kurcze, ciocie a może jednak uda się załatwić DT płatny? Ależ bym chciała:placz: Guziczku, zdrowiej!:loveu:
  22. Przelałam 50zł dla Guziczka na Alarmowy Fundusz, tak jak było podane. Przelew ze Żmigrodu
  23. Co u Guziczka? Jak się czuje? Macie jakies pomysły?
×
×
  • Create New...