Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Szukaj go zerduszko. Szkoda Bidy:(
  2. Może tym razem się uda. Mam taką głęboką nadzieję!
  3. Teosiu, coś to blado widzę:shake: Ale koffany nie poddawaj się, prosze!
  4. Czy wiecie może czy P Smigielski skontaktowała się z Panem O?( Namiary przesłałam emailem)
  5. Miejmy nadzieję że pani Kierownik, weźmie sobie głęboko do serca wszystkie rady i zastosuje je w trybie natychmiastowym
  6. Nio, czary marynie chce działać:( Lepszego losu dla Niunia nie widać:( Sio,zły czasie-dobry przybądź. Hm.. To znaczy domku:cool3:
  7. Mraulina, czyżbyś się stała DT dla Okruszka:loveu:? Jesli tak, to cud miód!
  8. Jest taki słodki. Może jednak znajdzie się Ktoś chętny by dać mu DT?:cool3::loveu:
  9. Morise nigdzie chyba nie jest ogłoszony:( Może jakiś chętny DT?:loveu:
  10. Teo czeka!!!!!!!! Choć na odwiedzinki....:(
  11. Bajerku a jak wogle się miewasz? Bajer szuka domu! Zobaczcie jaki Piękny!
  12. Guziczku, poproś ciotki i wujków by Ci nowe foty zrobiki:) Bardzo prosimy.
  13. Halo Ciotki! Odwiedzać Niunia!!!!!!!!!!!!!! On taki biedny i sam:(
  14. To badania potrzebne. Żal Psiaka skazywać na koniec żywota...:placz:
  15. Hotelik to mądre rozwiązanie, bezpieczne. A domek i tak na cito! Halo, domku, halo?
  16. :shake: Żadnej Ciotki nie obchodzi biedulek?:(
  17. Oj nikogo tu nie było? Nikt do Psinki nie zagląda?:(:shake:
  18. Guziczku, jak się czujesz???
  19. Poproś o allegro w tytule wątku. Tak chyba najszybciej
×
×
  • Create New...