-
Posts
10148 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edi100
-
[quote name='grazyna9915']becia ja wiem, że to dobry sposób, w tej chwili dwa inne psy z tyskiego schroniska mają wyróżnione aukcję na allegro. Jednego sponsoruje Magda222 jednego ja. Średnio prowadzę 30 aukcji allegro które opłacam. Dodatkowo wyróżniłam dwie aukcje (również innych psiaków) na allegratce. Na razie nie stać mnie na więcej, myślę o założeniu bazarku by częściowo pokrywały koszty ogłoszeń, wtedy podniosę i PEDRA![/quote] Jaki to koszt to wyróżnienie? Wspomogę
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]A co miałam z nim zrobić, przecież mam tyle zwierzaków na głowie:placz::placz:[/B][/COLOR][/quote] No tak:( Losie przynieś domy:placz:
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Dziewczyny pomóżcie! To kolejny bezpański pies którego znalazłam z koleżanka w tym tygodniu!:placz:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Jest to piękny, duzy pies, chyba mix owczarka niem z owczarkiem kaukaskim , ma chyba z 4 latka, jest bardzo wesoły, pogodny, kiedys był w schronisku, został adoptowany a tu prosze po niespełna 3 miesiącach znowu jest na ulicy:placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Piesio jest piekny! Zobaczcie!:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5162/clipboard01gv4.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1734/71368075ye9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2660/sl279845bx2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Piesio błąka sie u nas po osiedlu, napewno daleko nie odejdzie, zawsze sie trzymał blisko naszego osiedla. Pomóżcie!:placz:[/COLOR][/B][/quote] Czyli biedak jest na ulicy?:shake:
-
[quote name='becia66']Proponuję założyć Pedro aukcję wyróżnioną na allegro. Dobry tekst, parę dobrych zdjęć i szansa na znalezienie domku duża. Wiem co piszę, bo mamy dużo sukcesów w adopcjach psów starszych, kalekich, chorych- właśnie przez [COLOR=red]aukcje wyróżnione. [/COLOR][/quote] To zawsze coś!
-
Wiem jak....za stodołe i w łeb. Dawno temu kiedy byłam u dziadków na wsi babcia( świętej pamięci) poprosiła mnie żeby zasieść pieniądze do sołtysa. Nie pamiętam za co były ale to nieistotne. Poszłam tam i widziałam jak chłop psa za kark wlokł i łopatę:angryy: Nie spytałam chłopa co chce zrobić, popchnełam go z całej siły, on puścił psa a ja Go ukradłam i zwiałam!Powiedziałam dziadkom co się stało i pies został u nich. Nazwali go Bucik bo ja dałam nogę!Bucik żył z nimi 7 lat i odzedł zaraz jak dziadek umarł:( Ale tak to jest niestety i bardzo nad tym ubolewam....:placz:
-
Nawet trawki nie wąchał ani słoneczka nie oglądał:placz:
-
Kolejna tragedia:placz:Czy jest szansa na zdjęcie? Swoją drogą, łańcuch, stajnia.....:angryy:
-
[quote name='Sharona']To prawda :) :loveu: I mam nadzieję, że szybko znajdzie wspaniały, kochający domek :loveu:[/quote] Słodziak z Niego:loveu: Musi mieć najwspanialszy domek na świecie!
-
[quote name='maciaszek']Dziękuję za rady. Spróbuję zdobyć klatkę. Zaraz napiszę do Muro. W domu spokój - wszyscy śpią, każdy gdzie indziej ;). Wystawiłam Ziutce Allegro cegiełkowe, z informacją, że szuka domu i z opcją "wyróżnienie" (do wydatków doliczam zatem 15 zł...): [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=291399158[/URL] Zerknijcie, powiedzcie czy coś poprawić, dopisać, zmienić. I powiedzcie czy zdjęcia Wam się wyświetlają (bo mnie tylko część...).[/quote] Tekst, sama prawda. Zdjęcia otwieraja mi się wszytkie. Miło czytać że w domku spokój:)
-
[quote name='Ambra']Muro z sosnowca pisala mi ostatnio ze moze pozyczyc klatke, ale ja nie wiem czy to jest dobry pomysl zeby ja tam zamykac, ja bym poprostu ja postawila, nakryla kocem zeby miala jakby taka swoja budke - schronienie i tam dostawala smakolyki itp, ale nie zamykalabym wkoncu wczoraj wyszla z "wiezienia" Maciaszku i Tzcie Maciaszka, dziekuje Wam za ten DT, coz tu duzo pisać :buzi:[/quote] Myslę że ona nie będzie bała się zamknięcia na noc, jesli będzie miała na widoku człowieka. Nakrycie kocem jest dobre, ale zakryłabym tylko częściowo. W dwa dni się przyzwyczają do swojej obecności.