Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Nadzieja umiera ostatnia.Ja wierzę że jest Ktoś gdzieś kto Go pokocha. Byle na cito:roll:
  2. Uuuuuuuu w Nowy Roku ciotki nie zajrzały? Niech ten Nowy rodzi obfitości szczęścia i zrozumienia:)
  3. Teosiu, zima Ci pewnie bardzo dokucza?:(
  4. Czy może się coś wyjaśniło?:roll:
  5. Wystaczy miłe ciepłe legowisko i jakaś rączka do głaskania. Aaaaa i pełna miseczka:razz:
  6. Chyba trosze Go obiektyw peszy:)Uroczy:loveu:
  7. Nie modę dać Dt bo mam juz nadprogramową suczkę specjalnej troski:(
  8. [quote name='nata od jadzi']CIOTECZKI!! dzwonił do mnie lekarz Tymusia, ale niestety wyładował mi się telefon i nagrał się na pocztę. Tymuś po czyszczeniu przetoki i po kastracji i wszystko jest ok. ale mówił, że chciałby pogadać o tym co dalej i żebym rano zadzwoniła do niego, czyli wnioskuję, że najdalej w sobotę będzie trzeba go odebrać. a wtedy co? hotel, jako 10 pies? a 3 inne w kolejce... to taki staruszek, on potrzebuje indywidualnej opieki, już nie pożyje długo... BŁAGAM CHOCIAŻ O TYMCZAS DLA TYMKA! gdziekolwiek, byle by był... Uff, że wszystko poszło dobrze. Tak jemu potrzebny Dt albo stały bo nie ma On staruszek za wiele czasu:(
  9. [quote name='luka1']Na allegro jest jeden obserwator, jutro zrobimy pare ogłoszeń.[/quote] Kciuki potrzebne za powodzenie z ogłoszeń!
  10. Czy te staruszki nie mają szans?:(
  11. [quote name='Rybc!a']Od dłuższego czasu przyglądam się temu biedakowi. Jest bardzo zrezygnowany, przemoknięty, zmarźnięty. Ma depresję. Czy ma szansę? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/cc6fbbdd198c048e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/7d81df81ccd77b90.jpg[/IMG][/URL][/quote] Czy możesz się czegoś o Nim dowiedzieć?
  12. [quote name='Mysia_']jest już nawet umowa spisana :roll:[/quote] Trochę dziwne:roll:
  13. [quote name='luśka']Były nadal. ten jeden nie przypominał sznaucera, chyba że był tak zarośnięty[/quote] Bardzo możliwe:( Nie ostrzyzone wyglądaja jak kudłate miśki a na dworze to jeszcze sfilcowane:(:placz:
  14. U spanielka na wątku własnie przeczytałam:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  15. Oby tylko nie było za późno:(
  16. To trzymam kciuki z całych sił za powodzenie!
  17. Tu szukają seterki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102812[/URL] ale Nie wiem czy tej:(
  18. Niestety prawdopodobnie tak:placz: I zapewne pochowa Go dopiero na wiosnę a teraz lezy gdzies tam w worku po paszy dla kur... Wiem co pisze bo juz u starej to widziałam i sama zakopywałam w zamrozonej ziemi:(
  19. Powie że nie ma i nie wpuści. Stara juz wie że węszę.....
  20. Odezwe się chętnie na gg. Dziekuję za wsparcie. Dzis dowiedziałam się że narazie nie ma komisarza i tak naprawdę to nie wiem kto wykonuje władzę za Burmistrza, ale dowiem sie na dniach co i jak. Dowiedziałam się że nasz były Burmistrz ( czyli teraz vice wojewoda odwołał wrocławskich wetów?) Tylko nie wiem co to dokładnie znaczy? Szkoda że nie odwołał Powiatowego z Trzebnicy bo on nic poza pijaństwem nie robi:mad: Jednym z Radnych jest mój były instruktor jazdy i mam nadzieję z nim mocno pogadać!:diabloti:
  21. Ja tez o sznupki zapytuję:roll:
  22. [quote name='Jo37']I wszystkie bezdomne zwierzaki dostały szansę na swoje domy .[/quote] I oczywiście w miarę szybko:evil_lol:
  23. [quote name='Hund']Noce i ranki są fatalne :([/quote] Niestety będzie jeszcze zimniej:(
×
×
  • Create New...