[quote name='ElzaMilicz']Może zgłosi się ktoś z następnym tymczasem na Dolnym Śląsku, lub w okolicy Łodzi. Dowiozę go gdzie trzeba(oczywiście po wyleczeniu). Przykro mi, że więcej nie mogę zrobić.[/quote]
ElzaMilicz, ja mieszkam w Żmigrodzie to jakieś 30 km od Ciebie. Mam cudowna wetkę w Rawiczu, która mogłaby Go leczyć. Pomogę w ogłaszaniu i szukaniu domku w Miliczu i Rawiczu. Może Nam się uda. Tylko tyle moge niestety:(