morisowa
Members-
Posts
4908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by morisowa
-
[quote name='Delph']Niestety ze względu na pracę sunia musi siedzieć sama po 10h dziennie. Nie służy to niczemu dobremu, siostra nie ma możliwości nauczenia suni wielu rzeczy, a szczeniak się zwyczajnie męczy :-([/QUOTE] kurcze, to kiepsko, bo mała się uczy brudzenia w domu :/ żadnego tel o szczeniaka? chyba mamy przesycony "rynek" "psim towarem" :roll:
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
morisowa replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Pytasz na ile to jamnik? Echhhh na siłę powiem że może 20% hehehe.[/QUOTE] no właśnie jak dostałam fotki to się zdziwiłam, że owszem, małe, długie i rude, ale jakoś tak do końca na jamnika nie wygląda ;) dlatego pytałam jak oceniasz mała i młoda - może się uda -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
morisowa replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Podeślę te foty może coś z tego będzie. Dasz dane kontaktowe?[/QUOTE] pisałam na pw, na razie kontakt do mnie, bo mam tylko namiar na moją znajomą, a nie u niej jest pies: 602-18-45-73, [email][email protected][/email] na ile to jamnik..? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
morisowa replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Jutro będę mieć zdjęcia i opis psa - moja znajoma tam podjedzie, zobaczy psa na żywo, sfoci i ustali ile pies ma czasu.[/QUOTE] Dostałam info od znajomej: "młodziutka, 7-8 miesięcy, chętna do zabawy, grzeczna. Czysta w mieszkaniu, nie niszczy w domu. Śpi w łóżku. Łagodna do obcych" Zdjęć sporo, ale głównie nieostre. [URL="http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/1.jpg"][IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/th_1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/4.jpg"] [IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/th_4.jpg[/IMG][/URL][URL="http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/2.jpg"] [IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/th_2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/3.jpg"] [IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/th_3.jpg[/IMG][/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
morisowa replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jutro będę mieć zdjęcia i opis psa - moja znajoma tam podjedzie, zobaczy psa na żywo, sfoci i ustali ile pies ma czasu. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
morisowa replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
4 dni temu została znaleziona w Warszawie sunia jamnik 7-8 miesięcy. Jest u znajomej mojej znajomej. Szukali właściciela, nikt na razie się nie zgłosił. Sunia miła, czysta w domu, nie sprawia problemów. Jednak w mieszkaniu jest stary kot, który panicznie się boi. Dlatego suczka bardzo pilnie szuka DT!!! (lub DS, ale z tym tak szybko raczej się nie da). Ludzie nie chcą, by trafiła do schroniska, ale u nich też zostać nie może. Kto z Wawy zajmuje się jamniorami i może pomóc? Bardzo proszę o kontakt, przekażę namiary na opiekunów psa. Takie młode cudeńko szybko znajdzie dobry dom, a po co ma wpierw trafić na kilka tygodni/miesięcy na Paluch... -
Abakan - młody, cudny podhalan - dysplazja i wypadające rzepki
morisowa replied to schroniskowiec's topic in Już w nowym domu
Cudnie znów go zobaczyć :) i to wreszcie na prawdę szczęśliwego. Zamiast Lenki proponuję niepełnosprawną Hanię, obecnie w hoteliku, ma tylko połowę deklaracji: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206533-Kochana-niepe%C5%82nosprawna-Hania-ju%C5%BC-w-hoteliku-szukamy-deklaracji[/url]! -
Rega kaukazia staruszka biega za TM [']
morisowa replied to 3 x's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tylko Apsa się pojawiła, od razu adopcja się szykuje :evil_lol: -
[quote name='Nikaragua']zapewne lenkowe ciotki i wujaszkowie zorganizują te pieniądze tak jak do tej pory robili :) [quote name='morisowa']Magdyska chyba miała jeszcze trochę kaski z bazarku ogłoszeniowego. I kwl chyba wreszcie rozliczy bazarek. Czekam na info ile jest a ile brakuje. Stąd cisza z mojej strony. Jest też szansa na pieniądze po wyadoptowanym podhalanie (200 zł).
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
morisowa replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Inga zbanowana, gonia66 też, bo o to pytała.Aż strach się bać.[/QUOTE] uff, dobrze, że zaczęłam się oswajać z fb - będzie gdzie uciekać :roll: [quote name='APSA']Wafel miał być w porządku, a warczał na smakołyki :-o[/QUOTE] :crazyeye: Dziś doliczyłam się 33ech rejonowych i post. Loki i spółka (4), boks trójłapek (4), Semen (czyli ten "post"), Jerez i suki (3), Alasz i Kaśka, Lestat (tym razem z Beatą a nie ze mną), Bosman i s-ka (4), boks Morusa (4), Szarik i Łajka, Sukmen i s-ka (4), Myszkiny (4) a wyprowadzacze to Beata, Rafa, ja i Apsa.- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czy wiesz dlaczego nazwali mnie ... Durszlak?
morisowa replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Wejść pod pantofel i żyć spokojnie? -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
morisowa replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
A co tu taka cisza? ten tydzień spacerowo jest bardzo dobry. We wtorek byłam z kwl'em. Zaliczyłam długi spacer z Lestatem, z Rudym z r2 (ostatnio by tak przerażony, że z nim nie wyszłam - zapinanie smyczy groziło aktywną obroną, więc tym razem wróciliśmy do etapu karmienia z ręki i dał się odłowić :) ). Potem Sheila z Antkiem miały 1,5 godziny :cool3: po polach, krzaczorach i bagnach :eviltong: Na koniec mieliśmy wybieg - skorzystali szaleńcy (Ulryk, Grosik, Aster) oraz boks Bosmana. W między czasie kwl był z nowym kaukazikiem (już po kastracji), Pinho i Normanem. Czyli 14 psów. We środę byłyśmy z migdaleną. Oczywiście wyszli jej podopieczni, czyli Wandzia, Waldi, Eko, VIII A, boks Tajfuna, Sitek z Donią. A dodatkowo Faflun z pseudolabką, nowy z VIII J, Lestat, Narcyz, VIII K. Czyli 20 psów. No i w czwartek całą ekipą (ja, kwl, Noemi, Exploit-oi z pomocą Dady i Ani) wyprowadziliśmy 32 psy, w tym 10 zaliczyło pierwsze zajęcia programu "Fajny pies ale bezdomny". Spacerowicze: Lestat, Pinho, Sheila i Antek, Puszek z Luną, VIII S (4psy, w ty suka Dady M), VIII Ą (trójca ADHDowców), boks Santo, Magnum z Cortiną, boks Francesca, Brenin, Ola, Leo i kumpel, boks Margo, Hera, VIII Ż. Szkoleni w tej edycji będą: Margo, LaBomba, Rudolf, Hera (która okazała się dobrą aktorką), Cortina, Magnum, Pepito, Matyda, Dziabak i Zygmuś. Wieści adopcyjne: "Na wybiegu boks VIII Ł poznawał nowego kolegę." - kolega adoptowany Do adopcji poszła ulubienica kwl'a od Korala. Jutro ma być adopcja Lemona i Diany. Za to Rodeza przywiozła SM... może tylko się zgubił... Dziś i jutro znów spacerki. Może też jakieś fajne adopcje się trafią, bo spacery to tylko taka namiastka normalności...- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Magdyska chyba miała jeszcze trochę kaski z bazarku ogłoszeniowego. I kwl chyba wreszcie rozliczy bazarek.
-
Czy wiesz dlaczego nazwali mnie ... Durszlak?
morisowa replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
No ba :p [COLOR=#a9a9a9]....[/COLOR] -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
morisowa replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prosił kwl wpłata dotarła, jest w rozliczeniu :) Z tego co wiem wpłaty zwrotnej nie było, teraz kwl kończy bazarek, z którego miało pójść 30 zł do Skarpety -
Piękna ONka ROSA - od 12 lat w schronisku ...
morisowa replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
To ona do bloku poszła? jej :) Byłam pewna, że na podwórko ;) -
Owczarki kaukaskie i w typie, mixy, rasy pokrewne. Wątek zbioczy.
morisowa replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Piękny misiek :/ -
Piękna ONka ROSA - od 12 lat w schronisku ...
morisowa replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
Apsa, czy to ją ostatnio widziałam w biurze? -
porzucę choć wątek :/
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
morisowa replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wyszły psy migdaleny: Wandzia, Waldi, Eko, VIII A, boks Tajfuna, Sitek z Donią Na wybiegu boks VIII Ł poznawał nowego kolegę. Wyszła też trójka z boksu Corteza.- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Lena... "mój" pierwszy bernardyn.. :(
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
morisowa replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']A co jest dobermance, bo wygląda rozpaczliwie..? :-([/QUOTE] A to nie jest ta z chorymi nerkami co była na diecie renal? Wiem, że w lutym była dobermanka taka na szpitalu.