-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']Jesssu, przecież był w ktorymś odcinku w Kołobrzegu... czyli obok. Myślisz, że się urwał ze służby i odwiedził niejaką Elsę R., która tu mieszkała przed nami - a ona go zdekonspirowala? :crazyeye::crazyeye::shake:[/QUOTE] NIE KOP SAMA!!!! Poczekaj. Sztormy przejdą; śniegi się stopią; wiatry ucichną. I ... Hans Kloss jak żywy nam się ukaże. Brytusku, hop z wdziekiem. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Kinguś?!??! Ale to nie jest Hans Kloss??!???? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']kochana - WSZĘDZIE. mam 3 tys. metrów kw. do przekopania, zanim powstanie tam ogród marzeń. uwaga: pod jabłonką nie ma skarbu ( chyba). pod jabłonką jest wujek Hans ( chyba) skarb jest koło studni, pod wielkim kamieniem ( chyba)[/QUOTE] Ja wiem, że Ty to i pozwolisz, ale czy one - te twoje psy to tez pozwolą??? Najpierw wujek Hans; potem skarby; bo on ma pewnie w kieszeni mapę do skarbu... Brutusku! Trzymaj się!!! Jeszcze nei wszystko stracone (mam nadzieję). -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']ale to nie byliśmy MY. to byli ONI. [quote/]To znaczy, że jak ty się wprowadziłaś???? Tak wszystko poniszczyłaś z tymi swoimi psami????[/quote] [quote] a nie. psy do historii podchodzą z należytym szacunkiem. 1. wykopały spod starej jabłonii klamrę od pasa hitlerowskiego ( zaprzestaliśmy dalszego kopania, żyjac w ułudzie, że na klamrze sie skończyło to, co pod jablonią) 2. przyniosły jakiś drewniany kij, który okazał się przyrządem do wkładania niemieckich oficerek 3. interesują się wielkim kamieniem co to koło studni przykrywa niewątpliwy poniemiecki skarb, zakopany w zawierusze historii... no to.....? przyjedziecie do mnie? :multi:[/QUOTE] A czy Twoje psy też nam dadzą pokopać?? Pod tą jabłonka zwłaszcza. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Hopaj biedny, nieszczęśliwy psiaku. Kto... -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']...gdyby nie to, ze ci, co go zdobyli - zrobili sobie kilkudniową imprezę - i powysadzali w powietrze wszystko, co było jeszcze do wysadzenia :shake:[/QUOTE] A często macie takie imprezy? Czy wiecie, że to niebezpieczne jest??? [QUOTE]...ale ja nie mieszkam [U]w[/U] Koszalinie :multi: mieszkam na wsi [U]pod :multi::multi:[/U] ( a wieś niebagatelna, z własną historią, własną kulturą i wlasnym rzemiosłem artystycznym, i onegdaj bardzo, bardzo bogata... DO CZASU. aż nastaliśmy MY, Słowianie - i zrobiliśmy z tymi głupotami porządek:roll:)[/QUOTE] To znaczy, że jak ty się wprowadziłaś???? Tak wszystko poniszczyłaś z tymi swoimi psami???? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Hopaj Brutusku, szukaj PILNIE domku, bo nie wiadomo co być może. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
A ten Koszalin to ładny jest? Choć trochę? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Camary nie znam osobiscie, tylko telefonicznie, od czasu przechowania mieleckiej jamnisi, bedzie juz 2 lata. Ale kiedys sie wybiore na dluzej do Kraka i odwiedze wszystkie cioteczki.[/QUOTE] Och, to cudownie! Camarę trzeba poznać osobiście, żeby wiedzieć jaki to Anioł. A wszytskie inne cioteczki czekają, Kraków jest taki piękny, zwłaszcza wiosną. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Ale swoją drogą to Ulka mogłaby do Murki zadzwonić i spytać co tam u Brutuska???? Żyje???? -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Ulka tu weszła, to może teraz będą się bały go uśpić. Bo nas to mają gdzieś... -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18'][B] Znam Murke osobiscie i wiem, ze to wspanialy, domowy hotelik. Nasze mieleckie psiaki tez czekaja na domy pod opieka Murki i jej TZ'a. Kilka stron temu jeszcze nadazalam za Wami, ale na tej ostatniej, gdy padly slowa o uspieniu, to juz nie :oops: mialam nawet dzwonic do Murki czy cos sie zlego dzieje z Brutuskiem, o czym nie napisala na watku ..... dzieki, ze to tylko zarty :wink:[/B][/QUOTE] Ulko, wychodząc na chwilę z roli czarnego wrednego złośliwego charrrakterku, informuję: do Murki i hoteliku mam zaufanie bezgranicznie; Camarę znam od lat i uwielbiam ją organicznie. Brutusek jest bezpieczny jak w uchu. A my sobei takie szutki robimy, coby weselej było i wątek nie spadał, a jednocześnie abyśmy w rutynę hopania bezmyłśnego nie wpadły. Tyle. Wracam do roli zwyczajnej dla mnie. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']PRZEHOLOWAŁYŚMY :placz: a konkretnie mar.gajko - ale ona tchórzliwie zniknęła, więc ja wykażę sie odwagą cywilną - i wytłumaczę :oops::oops::oops: [B][COLOR=red]UWAGA UWAGA - DLA NIE-STAŁYCH BYWALCÓW:[/COLOR][/B] [B]PROSIMY NIE BRAĆ POWAŻNIE NAWET KAWAŁECZKA TEGO, CO TU PISZEMY, A ZWŁASZCZA OSOBY TAKIE, JAK:[/B] [B]- mar.gajko[/B] [B]- samoglow[/B] [B]- kinga[/B] [B]- PaulinaT[/B] [B]- swan[/B] [B]- ew. wszystkie inne, ktore będą pisały podobne głupoty, a ktorych nick pominęłam[/B] [B] W RZECZYWISTOŚCI BRUTUS JEST B. MIŁYM, SOCJALNYM PSEM, KTÓREGO CAMARA CUDEM ZNALAZŁA I WYCIĄGNĘŁA OD BEZNADZIEJNYCH LUDZI [/B] [B]- TRAFIŁ DO MURKI DO HOTELU ( [/B]ja!!! ja Camarze Murkę poleciłam [B]:multi:), GDZIE W WARUNKACH NAJLEPSZYCH Z MOŻLIWYCH CZEKA NA DOBRY DOM. [/B] [B]Więc -zupełnie serio - jesteśmy Camarze i Murce bardzo wdzięczne za troskliwą opiekę.[/B] Nie wiem, czemu tu piszemy takie głupoty...[B] :shake::oops::oops::oops:[/B] [B]JEŚLI KOGOKOLWIEK URAZIŁYŚMY LUB ZNIESMACZYŁYŚMY - BARDZO PRZEPRASZAMY I PROSIMY O PRZYMRUŻENIE OKA. [/B] [B]BRUTUSOWI NA PEWNO ŻADNA KRZYWDA DZIAĆ SIE NIE BĘDZIE, CHOĆBY BOG WIE CO BYŁO TU JESZCZE NAPISANE.[/B] [B]- w imieniu moich niepoważnych koleżanek, zawstydzona, [/B] [B]Kinga :oops:[/B][/QUOTE] Przekupiły cię, wiedziałam. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']no dziewczyny - teraz macie dowód na to, że przeholowałyście :cool1: niech ktoś Ulce18 wyjaśni :shake:[/QUOTE] Wyjaśniłam. Że to TY i Murka, że bez serca jesteście i biednego Brutuska chcecie życia pozbawić w cieple i dobrobycie i przy swoim jedynym człowieku (na CZ). -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Czy ja czegos nie rozumiem :???: moze nie tylko ja i dlatego ten watek odwiedzaja stali bywalcy i nikt sie nie osmiela napisac nawet prostego hop. Kto niby ma uspic Brutuska?[/QUOTE] ONE. One. Jedna co go ukradła i druga co go przetrzymuje, ale ma go DOSYĆ i WON. A o "proste hop" baaardzo prosimy, zawszeć to jakaś atrakcja. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']Jego życie nie jest zagrożone... [B]Ale WASZE jak najbardziej :-x [/B][/QUOTE] Za dobroć... Za serce.... Za wierność Brutuskowi... Za obronę JEGO życia... Cóż za straszna kobieta! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
R-A-T-U-J-M-Y GO zostanie już na zawsze uśpiony. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']zaglądnełam... ale chyba mowe mi odjęło.[/QUOTE] Daj mu szansę. Błagamy! On tak chce ŻYĆ. -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
mar.gajko replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Może jest zestresowana jeszcze trochę i drugi psiak działa na nią uspokajająco. Tak czy inaczej wet ją powinien obejrzeć. Nie może mieć kilka czy kilkanaście dni sączącej rany, bo istnieje możliwość zakażenia. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Jego dni są policzone. URATUJ GO. On nie zasłużył na śmierć. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']wyślij koniecznie pw do Camary, zdaje się, ze to ona założyła ten wątek - mimo, że teraz wcale tu nie zagląda :shake:[/QUOTE] Zagląda i nas strofuje. Bezczelność. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Proszę o zmianę Tytułu: ZA KILKA DNI BĘDZIE UŚPIONY. RATUJ BRUTUSA! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow'][B]Cioteczki pomozcie !!!! [/B] Ja niestety teraz musze poobcowac troche z nauka przez duze N, wiec pomagac bede pozniej. Trzymajcie sie i Ty tez, Brutusku. Czy to wina Brutuska, ze Murka go nie lubi ???!!! [B]Puchata psina prosi nas o ratunek, nie zwlekajmy!!!![/B][/QUOTE] Jakiego ten pies ma pecha. Żył sobie spokojnie w SWOIM DMU. Wykradła go Camarra. Wywiozła. Murka go ma dosyć; nie lubi go. a w sobotę... mają go uspić... Biedaku szukaj swojego jedynego człowieka. Twój cza się kończy. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
mar.gajko replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Uffffffff, nie damy uśpić Brutuska!! RATUJMY GO!