Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Jessssu, Wam to jedno w głowie,a właściwie dwa. Picie i coś tam. Mogą byc dololeżki (miało być oczywiście dogoleżki); ale czy lepsze od dogoleżanek???? Hop Hop Hop Hop
  2. [quote name='kinga'][COLOR=red]hop[/COLOR] [COLOR=seagreen]hop[/COLOR] [COLOR=deepskyblue]hop[/COLOR][/QUOTE] Jak ślicznie i kolorowo.
  3. [quote name='samoglow']:eviltong: Bo kazda jest dobra.... Np. Kinga nie odpowiedziala gdzie ma kropke - kielonek, Z Brucia robia swetry - drugi kielonek, psa wysylaja na studia - kolejny kielonek :diabloti: No i oczywiscie: hop, hopsa, hopaj na pierwsza ! NO I KIEDY BEDA NOWE FOTKI !!!???[/QUOTE] I Ty tak w ... robocie??? Kielonek za kielonkiem???? Ta polska Nauka (przez duże N)!!!!
  4. Moja skrzynka na gazeta.pl od tygodnia NIE DZIAŁA!!!! MODERNIZUJĄ!!!! Więc zdjeć nie ma.
  5. [quote name='samoglow']Chyba wypije z rozpaczy :-(:drinka:[/QUOTE] Już PRZESADZASZ!!! Każda okazja dobra. A jak nieletni czytają??? I ciągle o tym piciu i piciu????
  6. A.... To nie wiedziałam. No to hop hop hop
  7. Odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony. Zakochany i zakochana Asia w nim. Wisi na Allegro. Ot, sielanka.
  8. [quote name='kinga']hop hop hop ...i jeszcze raz hop ( bo nie wiadomo, które: hop zadziała w końcu)[/QUOTE] To "hopy" przestają działać???? Niby kiedy? Hop, hop, hop.
  9. Nowych , żadnych. Doopka lepsza. Co dzień, po spacerach sobie biega luzem - jako REZYDENT - ma ten przywilej ;). Jest uchachany, wszystkich zaczepia nochalem i podskakuje. No ... sama słodycz.
  10. No widzę, że same wady biedna Sabonka ma. W hotelu szczekała DONOŚNIE, aż NADTO. Więc, chyba lepsza wersja, że za mało szczeka niż, że za dużo szczeka. I pozostaje żyć nadzieją, że się rozszczeka...
  11. [quote name='kinga']słuchajcie, a ja sie bardzo zdenerwowałam tym trójkątem. Kliknęłam kontrolnie w trójkąt mar.gajko - a tam wyskoczył mi ROZKAZ: [B]- ZRAPORTUJ ZŁY TEMAT !!![/B] Rany Boskie, przecież mar.gajko to moja dobra koleżanka jest - czemu chcą nas skłócić? :niewiem: [/QUOTE] Bo ludziska podłe są. Ot co! Tak sobie chcą [B]najlepsze dogoleżanki[/B] skłócić.
  12. [quote name='swan'] a te fajne trójkąciki to macie po to, żebym mogła na nie klinknąć i Was zbanować :razz::diabloti: [/QUOTE] Swan, NIE RÓB tego. Brutus bez nas przepadnie, umarnie, zadzieją go i zaginą. Przerobią na kołdry, swetry i inną zdrową odzież. I to TY będziesz winna!!!!!!!! Hop maleńki.
  13. Maupo, a CZYJE uszy ty jej dolepiłaś?????? Bo to niemożliwe, żeby tak słodka istotka miala, hmmmm, TAKIE uszka.
  14. I jeszcze masz tę kropkę, trójkąt i wredne słoneczko za chmurką (sic!); że niby zachmurzona jesteś? Lalunia i bez ognika śliczna jest.
  15. [quote name='kinga']złajdaczył nam się wątek - ot, i co :shake:[/QUOTE] Nie cąły watek od razu, trochę Katcherine nam sie złajdaczyła , ot co. Biegaj na pierwszą stronę Brutusku.
  16. [quote name='samoglow']Kinga, congratulations z powodu ogienka! No to toast za sukces Kingi! :chlup: [/QUOTE] No, dohopała sie na biednym Brutusku. Ogniska? Płomyka?
  17. Katcherine, Ty to masz jeszcze jakieś czerwone słoneczko, wrednie uśmiechnięte. To to już wogóle horror, bałabym się...
  18. Większa ilość, większa ilość. I ta mnie deprymuje, zwłaszcz obok tego trójkąta ostrzegawczego. Hopaj biedny, przerabiany na swetry, Brutusku.
  19. [quote name='Katcherine']:crazyeye: jakie kropeczki??????????????[/QUOTE] No Jesssu, normalne kropeczki. Te co Ty masz też zielonkawą.
  20. NO ale, co to z tymi kropeczkami jest?? Od czego one są? Bo jak są, to pewnie od czegoś. HOP, HOP.
  21. A wiecie mnie intrygują te kropeczki. Ja mam zielonkawą, Samoglow też, a Kinga ma niebieskawo-fioletowawą. Hmmmmm
  22. Samoglow nie chlej tak, dopiero czwartek jest. DO góry!!!! Na pierwszą.
  23. [quote name='samoglow']A czy rzucila sie Wam w oczy zmiana tytulu?! Niestety, zadna z moich propozycji nie znalazla uznania u autorki watku :shake::-([/QUOTE] PILNIE szuka DS. Pewnie, że pilnie bo inaczej... Ale dzięki bogu Murka korzyść znalazła i swetry robi.
  24. Humor, humor, czarny humor... czarne chmury i janosik i hans kloss. brrrrr Hop z gracją.
×
×
  • Create New...