-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
Tak ma swój wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103352[/URL]
-
Także moj dom będzie pusty, jakby jakas grzeczna boksia sie pojawila, dajcie znać ;)
-
Cześć gdyńskie cioteczki ;) Chcialam Wam powiedzieć, że Kama z Ciapkowa, ktora jest u mnie na DT, juz dzisiaj idzie do swojego nowego domu. Miala u mnie operacje wycinania guzów z listwy mlecznej, na szczęście histopatologia pozytywnie. Jest już po sterylce, dzisiaj zdjęcie szwów i jedzie do domu (do rodzicow mojej znajomej, ok 10 min drogi ode mnie) [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9990/080113019wp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/7769/hpim1000ao5.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4531/080111002js8.jpg[/IMG]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
To i ja biore sie za papierzyska wstretne. Papatki :* -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzuś, Słońce Ty moje, jak Ty sie trzymasz, nie zasypało Was jeszcze? U nas tragos: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8198/map1205918322726mboxattgq4.jpg[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Se tu zagladam do Was, bo milusio :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']My mamy zaślepki we wszystkich gniazdkach, bo małą interesuje, kto "świnkę zamurował" :roll:[/quote] hihihi dobre :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Chcialam osobiście sie z Wami pożegnac. Trzymajcie sie cieplutko :loveu: Ja sie wynosze z dogo na dobre! Jakby co to wiecie gdzie mnie mozna znaleźć. Buziaki Pa pa -
Bokserka, bardzo chora .Schronisko Gdańsk . ma dom
AgaiTheta replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
Coś tu chyba jest nie tak!!! Ola ma mój nr telefonu, jeżeli ma jakieś pretensje to prosze o telefon. Jej jakie to szczęście, że my ludzie nigdy nie chorujemy, że jestesmy na necie 24 h/dobe, że mamy na wszystko czas! Ostatni moj wpis na tym forum! Życze wszystkim powodzenia! Ola dzisiaj zadzwonie, mam nadzieje, że tym razem odbierzesz. -
[Elbląg-BwP] pręgowana bokserka KAMA - MA DOM!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Kama juz jest w nowym domu. to wszystko z mojej strony :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]aaaaaaaa a Menrzuś tu cichaczem urodzinki obchodzi......no no no ....[/B][/FONT][/COLOR] [CENTER][SIZE=6][COLOR=red][FONT=Arial][B]100 lat życzymy i jeszcze więcej [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.wojcieh.9x.pl/1a/cutenews/data/upimages/tort.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Ala ja zawsze w Ciebie wierzyłam, jestes :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']nie za wczesnie??:razz:[/quote] ZDECYDOWANIE!!!!!!!!!! -
Cześć Izunia :* Szczerze powiem Ci, jestem lekko wyłączona, mam za duzo klopotów w tej chwili, nie daje rady juz. Pominełam chyba, zerkne w archiwum. Wiem, że wyjeżdzasz. Bedziemy w kontakcie.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja dysponuje tylko dziwnymi okazami, a im bardziej kogos toffam tym dziwniejszy stwor jest jego. Chyba ze zamieniasz na pieczare? [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7576/thetaoglniejestgitpomntn1.jpg[/IMG] Tylko czy ja oddam, hmmmm..... NIE!!! -
Dzięki Kasiu :buzi: U nas siusianie bez zmian. Jedyna zmiana to to, że Theta wczoraj zaczepiała Kamę do zabawy :loveu: Uczą sie dziewczynki poki co, na co mogą sobie pozwolic.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Zbyszku, Zbyszku :buzi: Tylko dla Ciebie: [IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_makro_zdjecia/prezent_59.jpg[/IMG] Za to, że jesteś, za to Jaki jesteś!!!!! [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3118/18teurodzinydcabf1fb9.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=red]A wszystko z okazji Twoich Dzisiejszych Urodzin!!!!![/COLOR][/SIZE] Sto lat Menrzuś :new-bday::tort::BIG: -
Bokserka, bardzo chora .Schronisko Gdańsk . ma dom
AgaiTheta replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
Ola poprosze o zdjecia Agi. Pora ja zaczac oglaszac. -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/4a31b99b48c1cd67.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/164/f5e35260b1b21627.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/156/c164c352d02b13aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/4f728aea6fc25cb1.jpg[/IMG][/URL]
-
Berek czeka na dom u Kajetana :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/162/ea9bbb560ff7d328.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/aeb7cba7e45b95ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/161/27cb29341e500552.jpg[/IMG][/URL]
-
Domino, piękny Domino :) [quote='z BwP'] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8477/szewczykidomino25luty20ul0.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/716/szewczykidomino25luty20pv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4356/szewczykidomino25luty20yk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1763/szewczykidomino25luty20zb5.jpg[/IMG] Domino jest strasznie zmeczony, duzo spi, po spacerze ulozyl sie na koluderce przygotowanej przez NanaPrada i po minucie juz spal.. dla mnie jest piekny, i kolejny boksiu w ktorym jestem zakochana.. jak spal wygladal zupelnie jak Prezes i ten wierzcholek gory na glowie i opadajace powieki, i caly czas sie przytula.. po prostu przekochany. i jeszcze zdjecia od NanaPrada z weekendu: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2025/dsc08239sq9.jpg[/IMG] dla busterkow [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3064/dsc08242mb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1060/dsc08249gb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2811/dsc08246vw2.jpg[/IMG] [/quote]