Jump to content
Dogomania

AgaiTheta

Members
  • Posts

    6316
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgaiTheta

  1. Tak ma swój wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103352[/URL]
  2. Także moj dom będzie pusty, jakby jakas grzeczna boksia sie pojawila, dajcie znać ;)
  3. Cześć gdyńskie cioteczki ;) Chcialam Wam powiedzieć, że Kama z Ciapkowa, ktora jest u mnie na DT, juz dzisiaj idzie do swojego nowego domu. Miala u mnie operacje wycinania guzów z listwy mlecznej, na szczęście histopatologia pozytywnie. Jest już po sterylce, dzisiaj zdjęcie szwów i jedzie do domu (do rodzicow mojej znajomej, ok 10 min drogi ode mnie) [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9990/080113019wp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/7769/hpim1000ao5.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4531/080111002js8.jpg[/IMG]
  4. To i ja biore sie za papierzyska wstretne. Papatki :*
  5. Menrzuś, Słońce Ty moje, jak Ty sie trzymasz, nie zasypało Was jeszcze? U nas tragos: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8198/map1205918322726mboxattgq4.jpg[/IMG]
  6. Se tu zagladam do Was, bo milusio :loveu:
  7. [quote name='Iza i Avanti']My mamy zaślepki we wszystkich gniazdkach, bo małą interesuje, kto "świnkę zamurował" :roll:[/quote] hihihi dobre :)
  8. Program Rewelacja!!!!!!!!! Aga i Teo BRAWO!!!! Ja mam C+ wiec odbieram warszawską tv regionalną. Gdybym wiedziala wcześniej, bym nagrała, a tak po obiadku se pstrykam a tu dogomaniacki psiak :) Brawo!!! Idea DT niech idzie w Polske :)
  9. Chcialam osobiście sie z Wami pożegnac. Trzymajcie sie cieplutko :loveu: Ja sie wynosze z dogo na dobre! Jakby co to wiecie gdzie mnie mozna znaleźć. Buziaki Pa pa
  10. Coś tu chyba jest nie tak!!! Ola ma mój nr telefonu, jeżeli ma jakieś pretensje to prosze o telefon. Jej jakie to szczęście, że my ludzie nigdy nie chorujemy, że jestesmy na necie 24 h/dobe, że mamy na wszystko czas! Ostatni moj wpis na tym forum! Życze wszystkim powodzenia! Ola dzisiaj zadzwonie, mam nadzieje, że tym razem odbierzesz.
  11. Kama juz jest w nowym domu. to wszystko z mojej strony :placz:
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]aaaaaaaa a Menrzuś tu cichaczem urodzinki obchodzi......no no no ....[/B][/FONT][/COLOR] [CENTER][SIZE=6][COLOR=red][FONT=Arial][B]100 lat życzymy i jeszcze więcej [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.wojcieh.9x.pl/1a/cutenews/data/upimages/tort.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Ala ja zawsze w Ciebie wierzyłam, jestes :loveu:
  13. [quote name='evaxon']nie za wczesnie??:razz:[/quote] ZDECYDOWANIE!!!!!!!!!!
  14. Cześć Izunia :* Szczerze powiem Ci, jestem lekko wyłączona, mam za duzo klopotów w tej chwili, nie daje rady juz. Pominełam chyba, zerkne w archiwum. Wiem, że wyjeżdzasz. Bedziemy w kontakcie.
  15. Asiu są 4 rozaje kartek. Moge Ci kobietko spakowac ze smyczą? Pasi?
  16. Ja dysponuje tylko dziwnymi okazami, a im bardziej kogos toffam tym dziwniejszy stwor jest jego. Chyba ze zamieniasz na pieczare? [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7576/thetaoglniejestgitpomntn1.jpg[/IMG] Tylko czy ja oddam, hmmmm..... NIE!!!
  17. Dzięki Kasiu :buzi: U nas siusianie bez zmian. Jedyna zmiana to to, że Theta wczoraj zaczepiała Kamę do zabawy :loveu: Uczą sie dziewczynki poki co, na co mogą sobie pozwolic.
  18. Zbyszku, Zbyszku :buzi: Tylko dla Ciebie: [IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_makro_zdjecia/prezent_59.jpg[/IMG] Za to, że jesteś, za to Jaki jesteś!!!!! [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3118/18teurodzinydcabf1fb9.jpg[/IMG] [SIZE=6][COLOR=red]A wszystko z okazji Twoich Dzisiejszych Urodzin!!!!![/COLOR][/SIZE] Sto lat Menrzuś :new-bday::tort::BIG:
  19. Berek znowu sie przeprowadził. Mieszka teraz u Dharmy: asystent z lewej.. [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/2-17.jpg[/IMG] i z prawej [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/1-20.jpg[/IMG]
  20. Ola poprosze o zdjecia Agi. Pora ja zaczac oglaszac.
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/4a31b99b48c1cd67.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/164/f5e35260b1b21627.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/156/c164c352d02b13aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/4f728aea6fc25cb1.jpg[/IMG][/URL]
  22. Berek czeka na dom u Kajetana :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/162/ea9bbb560ff7d328.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/aeb7cba7e45b95ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/161/27cb29341e500552.jpg[/IMG][/URL]
  23. Domino, piękny Domino :) [quote='z BwP'] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8477/szewczykidomino25luty20ul0.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/716/szewczykidomino25luty20pv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4356/szewczykidomino25luty20yk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1763/szewczykidomino25luty20zb5.jpg[/IMG] Domino jest strasznie zmeczony, duzo spi, po spacerze ulozyl sie na koluderce przygotowanej przez NanaPrada i po minucie juz spal.. dla mnie jest piekny, i kolejny boksiu w ktorym jestem zakochana.. jak spal wygladal zupelnie jak Prezes i ten wierzcholek gory na glowie i opadajace powieki, i caly czas sie przytula.. po prostu przekochany. i jeszcze zdjecia od NanaPrada z weekendu: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2025/dsc08239sq9.jpg[/IMG] dla busterkow [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3064/dsc08242mb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1060/dsc08249gb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2811/dsc08246vw2.jpg[/IMG] [/quote]
×
×
  • Create New...