Jump to content
Dogomania

Agushka

Members
  • Posts

    511
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agushka

  1. Marzenko, tak kwitnie pigwa :) Czekaj, mam gdzies cały krzaczek, na pewno skojarzysz bo to dość popularny krzew [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/bd16b1dc3b1f7101.jpg[/IMG][/URL]
  2. Basiu jak widzę, ze u Ciebie fotki to od razu wiem, że będę piała z zachwytu. Nigdy się nie zawiodłam. Psy są piękne... no normalnie sama już nie wiem, co napisać bo taki owczarkowy wypasik zrobiłaś że ho ho :) [IMG]http://images20.fotosik.pl/255/811d3eae528eef0bmed.jpg[/IMG] ta fotka jest prześliczna :loveu::loveu::loveu:
  3. Dzień dobry Usia :) jak tam dziś humorek??
  4. hihi dokładnie to samo miałam napisać :evil_lol::evil_lol: Dobry wieczór Martuś :)
  5. [IMG]http://images21.fotosik.pl/204/2c706c6aadc15d08.jpg[/IMG] a to ci wakacje :) jak już obie łaziłyście po drzewach to na pewno było fajnie
  6. To ja na dobranoc kwiatuszkami sypnę [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/30e7e3e2d6f670a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/203/7e6a71c6d4211def.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/f70208557876c46b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/8aca1780c13368c9.jpg[/IMG][/URL]
  7. oo jaa flatyyyy:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Ale fajne, mokre, czarne, kofane dziewczynki...
  8. ohohohoooo kawał chłopa faktycznie :) i to jaki kawał :) jak ja sobie lubię zobaczyć Kreosia zaraz po wejściu na dogo :loveu:
  9. Hej :) Kawka mówisz Wiqś? Z dziką rozkoszą :) Ania, czemu Ty mnie głośniej nie budziłaś? Wstałam jak człowiek, wyszłam z Tiną i poszłam spać dalej. Kilka fotek może? To najpierw ziewamy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/f71981b945bafce6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/07b08fdf37bfb8e6.jpg[/IMG][/URL] potem sprawdzamy, czy wszystko u nas w porządku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/203/17f4446651ed7e2f.jpg[/IMG][/URL] a teraz, zaraz, już prawie.. biegiem? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/3bb4c3961194a2b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/ae5df48dd597d7fc.jpg[/IMG][/URL] a co się będę spieszyła, skoro tak mi fajnie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/203/9b097127f3be2fa6.jpg[/IMG][/URL]
  10. Cześć Beatko. Oj widzę, że macie dylemat.. Ja już swój pozornie rozwiązałam i sterylka będzie w czwartek. Niby wszystko umówione ale... bardzo się boję i co spojrzę na Tinę to mnie ogarniają wątpliwości. ehhhh
  11. Hej Alesja. Ależ ja dawno nie oglądałam Jaszki. Teraz sobie w końcu nadrobiłam zaległości, wprawdzie jeszcze bez filmików (na razie widziałam ten na którym Jaszka przynosi zegarek). [IMG]http://i151.photobucket.com/albums/s158/miroszki/Jaszkalezit.jpg[/IMG] wygrzewamy sobie nosek na słoneczku? :loveu::loveu:
  12. Hej Usia :) Tę fotkę to ja będę pokazywała każdemu, kto nie wie, jak wygląda uśmiechnięty pies a zapewniam, że niektórzy nie wiedzą :) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d9b3b4627dcf4039.html"][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=orange][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/252/d9b3b4627dcf4039med.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER]
  13. Cześć Basiu. Piękne zdjęcia, piękne psy. Nie mogę zacytować żadnej fotki bo po prostu wszystkie są tego warte :)
  14. Cześc Ania :) Aż mi się dziób śmieje jak widzę taaakie zdjęcie [IMG]http://images20.fotosik.pl/254/0710cef077a1d641.jpg[/IMG] mogłabym tak sobie patrzyć i patrzyć i nie miałabym dość.
  15. Cześć Edysia :) Ty wiesz, że ja dziś też latałam z aparatem i niezapominajki uwieczniałam? [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/q59.jpg[/IMG] sliczne :) A Ty znów masz jakiegoś dołka paskudnego? Wyłaź stamtąd Edysia, zobacz, jak pięknie na świecie :) A Tinka na działce wyraxnie doskonale się czuje. [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/q61.jpg[/IMG] kto by się tak nie czuł w takiej żonkilowej scenerii :)
  16. Cześć Wiqś :) Ja jak zwykle jestem pod wrażeniem, fotki są świetne. Bystra ma w tym swój niezaprzeczalny udział. :evil_lol:
  17. Jestem Słonka, jestem. Piątki, soboty i niedziele to ja jak zwykle spędzam na wsi i te nie były wyjątkiem. Właśnie wróciłam i mimo hulającego, paskudnego wiatru udało mi się nawet zrobić kilka zdjęć :) Głównie roślinkom, bo suki się uparły latać jak oszalałe i zrobienie im fotki graniczyło z cudem. Powstawiam je później i wrzucę.(zdjęcia nie suki :) )Na razie poję się herbatą z cytryną bo po spacerze jakoś mi tak paskudnie zimnooo.
  18. Ja pęsetką. Taką do wyrywania różnych zbędnych włosków :) można to dziadostwo dobrze złapać i szybko wykręcić...
  19. Cześć Martuś :) Ja tu widzę kleszczowe rozmowy. to jestem w temacie. Dziś Tina przyniosła z lasu dorodny okaz, wkręcił się w ucho i mimo ogromnego wstrętu do tych żyjątek wyciągnęłam to paskudztwo. Poleciałam po kropelki i mam nadzieję, że coś pomogą...
  20. Karolinka nic nie wiedziałam o Azusi :( bardzo dawno nie byłam na dogo... Tak bardzo, bardzo mi przykro :(
  21. Karolinka nic nie wiedziałam :( Tak strasznie mi przykro, nawet nie wiem, co mogłabym powiedzieć.... I Futra biedna:( Azja byłaś cudowna...
  22. Jeśli Ty odbierasz słowa otuchy jako atak, słowa płynące z serca jako zadawanie Ci ciosów, jeśli tak to jak my się mamy czuć? Uważam, że mimo Twojej sytuacji czasem strasznie przesadzasz z osądami i nie liczysz się z nikim bo tak ma być i koniec. Ja ze swojej strony nigdy więcej nie zamierzam się podkładać. Życzę Cerberkowi dużo zdrowia i wierzę, ze wszystko będzie w porządku bo wbrew Twoim słowom, nie mam tego w nosie.
  23. Łomatko Ania to Wy macie teraz swoją stronę? Zasuwam oglądać :)
  24. Hej Ania :) Hej Marzenko :) Aniu ona ma takie paskudne kaszaki. Wyłazi z tego taka śmierdząca substancja i robi się taki jakby pazur, posklejana na amen sierść z tym czymś zrogowaciałym. Twarde to okropnie i czasem udaje mi się to oderwać i zdezynfekować ale wtedy to ją boli. Czekałyśmy z wetką na tę sterylkę, żeby przy okazji powycinać i wyczyścić te paskudztwa. Mam nadzieję, że żadnych nieprzewidzianych historii do czasu tej sterylki Tina sobie nie wymyśli. No poza tym katarem...
  25. Cześć Luiza. Ja bym Ci radziła nie wpadać w panikę, zanim wet nie stwierdzi co to jest. Bardzo możliwe, ze to samo, co ma Tina. Ma 4 kaszaki które trzeba wyciąć, wyczyścić i po bolu. Mam nadzieję, ze to to samo albo jakaś inna łagodna zmiana skórna. Nie powinnaś już od razu myśleć o najgorszym. Idź do weta, niech to obejrzy. Za oglądanie chyba nie weźmie kasy..
×
×
  • Create New...