-
Posts
511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agushka
-
Marzenko, tak kwitnie pigwa :) Czekaj, mam gdzies cały krzaczek, na pewno skojarzysz bo to dość popularny krzew [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/bd16b1dc3b1f7101.jpg[/IMG][/URL]
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Agushka replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Basiu jak widzę, ze u Ciebie fotki to od razu wiem, że będę piała z zachwytu. Nigdy się nie zawiodłam. Psy są piękne... no normalnie sama już nie wiem, co napisać bo taki owczarkowy wypasik zrobiłaś że ho ho :) [IMG]http://images20.fotosik.pl/255/811d3eae528eef0bmed.jpg[/IMG] ta fotka jest prześliczna :loveu::loveu::loveu: -
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Agushka replied to Usia's topic in Foto Blogi
Dzień dobry Usia :) jak tam dziś humorek?? -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Agushka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
hihi dokładnie to samo miałam napisać :evil_lol::evil_lol: Dobry wieczór Martuś :) -
[IMG]http://images21.fotosik.pl/204/2c706c6aadc15d08.jpg[/IMG] a to ci wakacje :) jak już obie łaziłyście po drzewach to na pewno było fajnie
-
To ja na dobranoc kwiatuszkami sypnę [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/30e7e3e2d6f670a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/203/7e6a71c6d4211def.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/f70208557876c46b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/8aca1780c13368c9.jpg[/IMG][/URL]
-
oo jaa flatyyyy:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Ale fajne, mokre, czarne, kofane dziewczynki...
-
ohohohoooo kawał chłopa faktycznie :) i to jaki kawał :) jak ja sobie lubię zobaczyć Kreosia zaraz po wejściu na dogo :loveu:
-
Hej :) Kawka mówisz Wiqś? Z dziką rozkoszą :) Ania, czemu Ty mnie głośniej nie budziłaś? Wstałam jak człowiek, wyszłam z Tiną i poszłam spać dalej. Kilka fotek może? To najpierw ziewamy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/f71981b945bafce6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/07b08fdf37bfb8e6.jpg[/IMG][/URL] potem sprawdzamy, czy wszystko u nas w porządku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/203/17f4446651ed7e2f.jpg[/IMG][/URL] a teraz, zaraz, już prawie.. biegiem? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/3bb4c3961194a2b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/258/ae5df48dd597d7fc.jpg[/IMG][/URL] a co się będę spieszyła, skoro tak mi fajnie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/203/9b097127f3be2fa6.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześć Beatko. Oj widzę, że macie dylemat.. Ja już swój pozornie rozwiązałam i sterylka będzie w czwartek. Niby wszystko umówione ale... bardzo się boję i co spojrzę na Tinę to mnie ogarniają wątpliwości. ehhhh
-
Hej Alesja. Ależ ja dawno nie oglądałam Jaszki. Teraz sobie w końcu nadrobiłam zaległości, wprawdzie jeszcze bez filmików (na razie widziałam ten na którym Jaszka przynosi zegarek). [IMG]http://i151.photobucket.com/albums/s158/miroszki/Jaszkalezit.jpg[/IMG] wygrzewamy sobie nosek na słoneczku? :loveu::loveu:
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Agushka replied to Usia's topic in Foto Blogi
Hej Usia :) Tę fotkę to ja będę pokazywała każdemu, kto nie wie, jak wygląda uśmiechnięty pies a zapewniam, że niektórzy nie wiedzą :) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d9b3b4627dcf4039.html"][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=orange][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/252/d9b3b4627dcf4039med.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER] -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Agushka replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Cześć Basiu. Piękne zdjęcia, piękne psy. Nie mogę zacytować żadnej fotki bo po prostu wszystkie są tego warte :) -
Cześc Ania :) Aż mi się dziób śmieje jak widzę taaakie zdjęcie [IMG]http://images20.fotosik.pl/254/0710cef077a1d641.jpg[/IMG] mogłabym tak sobie patrzyć i patrzyć i nie miałabym dość.
-
Cześć Edysia :) Ty wiesz, że ja dziś też latałam z aparatem i niezapominajki uwieczniałam? [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/q59.jpg[/IMG] sliczne :) A Ty znów masz jakiegoś dołka paskudnego? Wyłaź stamtąd Edysia, zobacz, jak pięknie na świecie :) A Tinka na działce wyraxnie doskonale się czuje. [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/q61.jpg[/IMG] kto by się tak nie czuł w takiej żonkilowej scenerii :)
-
Cześć Wiqś :) Ja jak zwykle jestem pod wrażeniem, fotki są świetne. Bystra ma w tym swój niezaprzeczalny udział. :evil_lol:
-
Jestem Słonka, jestem. Piątki, soboty i niedziele to ja jak zwykle spędzam na wsi i te nie były wyjątkiem. Właśnie wróciłam i mimo hulającego, paskudnego wiatru udało mi się nawet zrobić kilka zdjęć :) Głównie roślinkom, bo suki się uparły latać jak oszalałe i zrobienie im fotki graniczyło z cudem. Powstawiam je później i wrzucę.(zdjęcia nie suki :) )Na razie poję się herbatą z cytryną bo po spacerze jakoś mi tak paskudnie zimnooo.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Agushka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ja pęsetką. Taką do wyrywania różnych zbędnych włosków :) można to dziadostwo dobrze złapać i szybko wykręcić... -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Agushka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Cześć Martuś :) Ja tu widzę kleszczowe rozmowy. to jestem w temacie. Dziś Tina przyniosła z lasu dorodny okaz, wkręcił się w ucho i mimo ogromnego wstrętu do tych żyjątek wyciągnęłam to paskudztwo. Poleciałam po kropelki i mam nadzieję, że coś pomogą... -
Karolinka nic nie wiedziałam o Azusi :( bardzo dawno nie byłam na dogo... Tak bardzo, bardzo mi przykro :(
-
Azja za Tęczowym Mostem. Nigdy Cię nie zapomnę!
Agushka replied to Guffi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Karolinka nic nie wiedziałam :( Tak strasznie mi przykro, nawet nie wiem, co mogłabym powiedzieć.... I Futra biedna:( Azja byłaś cudowna... -
Jeśli Ty odbierasz słowa otuchy jako atak, słowa płynące z serca jako zadawanie Ci ciosów, jeśli tak to jak my się mamy czuć? Uważam, że mimo Twojej sytuacji czasem strasznie przesadzasz z osądami i nie liczysz się z nikim bo tak ma być i koniec. Ja ze swojej strony nigdy więcej nie zamierzam się podkładać. Życzę Cerberkowi dużo zdrowia i wierzę, ze wszystko będzie w porządku bo wbrew Twoim słowom, nie mam tego w nosie.
-
Łomatko Ania to Wy macie teraz swoją stronę? Zasuwam oglądać :)
-
Hej Ania :) Hej Marzenko :) Aniu ona ma takie paskudne kaszaki. Wyłazi z tego taka śmierdząca substancja i robi się taki jakby pazur, posklejana na amen sierść z tym czymś zrogowaciałym. Twarde to okropnie i czasem udaje mi się to oderwać i zdezynfekować ale wtedy to ją boli. Czekałyśmy z wetką na tę sterylkę, żeby przy okazji powycinać i wyczyścić te paskudztwa. Mam nadzieję, że żadnych nieprzewidzianych historii do czasu tej sterylki Tina sobie nie wymyśli. No poza tym katarem...
-
Cześć Luiza. Ja bym Ci radziła nie wpadać w panikę, zanim wet nie stwierdzi co to jest. Bardzo możliwe, ze to samo, co ma Tina. Ma 4 kaszaki które trzeba wyciąć, wyczyścić i po bolu. Mam nadzieję, ze to to samo albo jakaś inna łagodna zmiana skórna. Nie powinnaś już od razu myśleć o najgorszym. Idź do weta, niech to obejrzy. Za oglądanie chyba nie weźmie kasy..