przepraszam,że się wtrącam,ale trochę zabolały mnie opinie, druzgoczące poprzednich właścicieli, rozumiem Wasze dylematy i ostrożność w wydawaniu po raz kolejny psa do tego samego domku,domku,który się nie spisał - może ci ludzie również potrzebują jakiejś pomocy? już ktoś tu tak wspomniał w wątku, może mają problem z czasowym przechowaniem psa, gdy właściciel jest w szpitalu, może jakiś hotelik doraźnie?
nie skreślajcie tych ludzi,tylko spróbujcie im pomóc...:oops::oops::oops: