zwątpiłam w sens takiego jałowego podnoszenia,skoro nikt z osób będących blisko psa nie pojawia się na wątku.Jak można pisać ogłoszenia,skoro niewiele wiadomo o psie - jak się zachowuje w stosunku do ludzi,do innych psów.jaki jest na spacerach - może jakieś nowe zdjęcia?:shake::shake::shake: