Jump to content
Dogomania

jadwiga

Members
  • Posts

    632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jadwiga

  1. no i nikt cię nawet nie odwiedzi:-(:-(:-(
  2. mam uszklodzony komputer i przez jakiś czas mnie nie będzie,może ktoś jednak będzie mógl podnosić twój wątrek,BaryLeczko...
  3. może ktoś mógłby zrobić mu jakieś ogłoszenia? przepraszam,że ja nie umiem.:oops::oops::oops:
  4. biedny psiak,nikt tu nawet nie zajrzy...:shake::shake::shake:
  5. kibicowałam Jacusiowi,będę wdzięczna za info, nie zwasze udaje mi się teraz wejść na ten wątek,nie wiem dlaczego :loveu::lol::loveu::lol:życzę powodzenia
  6. podskocz jak najwyżej!:loveu::loveu::lol::lol:
  7. i uparcie pod górkę!:loveu::loveu::loveu:
  8. podskocz jak najwyżej:loveu::loveu::loveu:
  9. a może już w drodze?:loveu::loveu::loveu:
  10. zawsze wchodziłam na Wasz wątek,pełna podziwu za to ,co robicie dla siebie nawzajem i dla Waszych czworonogów, szczerze Was podziwiam i życzę wszystkiego najlepszego! Ciekawym innego spojrzenia na życie w Szwecji polecam zbiór reportaży Macieja Zaremby "Polski hydraulik",jest świetna a przeszła bez echa,autor to polski a właściwie szwedzki dziennikarz,od lat mieszkający w Szwecji. No cóż,wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma,wiele spraw z bliska nie jest tak radosne,jak wydawało się nam tutaj życzę zdrowia i wytrwałości!:lol::lol::lol:
  11. jesteś śliczny,dlaczego jeszcze nie w domu...:shake::shake::shake:
  12. może już wie!:loveu::loveu::loveu:
  13. dziś wysłałam 50,napiszcie jaki koszt transportu łącznie:lol::lol::lol::loveu:
  14. tak tu wciąż cicho...:shake::shake::shake:
  15. jutro wyślę 5o zł, po pierwszym następne:loveu::loveu::loveu:
  16. czoko,jesteś taki ładny,może wreszcie ktoś się w tobie zakocha...:loveu::loveu::loveu:
  17. kolejne problemy - każdy chce dobrze,ale....Zgadzam się,że to niekoniecznie jest rozwiązanie dla Jacusia,on powinien być blisko człowieka...co robić? potwierdzam,że opłaty transportowe na terenie kraju w razie konieczności biorę na siebie
  18. o ile wiem,to Harnasie są zawsze w górach...
×
×
  • Create New...