to co,robisz dla Kraksy,to mistrzostwo świata,nie przejmuj się głupimi opiniami,dla psów i w ogóle zwierząt (ludzi też) ważne jest serce a nie metraż! życzę zdrowia!
zobowiązałam się do wpłat na rzecz szczeniaków,chciałam się upewnić,czy - skoro mają już domy - mogę przesunąć wpłatę na rzecz ich mamy,na Azę?
serdecznie pozdrawiam i gratuluję udanej akcji zdobywania domków dla szczeniorów
pozdrowienia! proszę o nr konta na pw,spróbuję choć jednorazowo,a potem,jeśli szczeniak (dzieci Azy)i już nie będę potrzebowały (skoro mają domy),to może i stałe...
nie otrzymałam odpowiedzi w sprawie aktualnego konta,więc poszło na to które miałam (szczeniaki z Nowego Miasta) - podzielcie wg Waszego uznania i potrzeb,opłata za maj i czerwiec
wybaczcie,ale jestem trochę zdezorientowana - zgłaszałóam stałe deklaracje,i chciałam zapytać,wobec rozwoju sytuacji,jak mam postąpić z w płatami za maj i czerwiec,na jakie konto wpłacać - to poprzednie czy jakieś inne?
przykro mi...właśnie wczoraj dowiedziałam się,że mojego psa czeka operacja...na razie muszę wywiązać się z już podjętych zobowiąśzań...zapiszę sobie...