-
Posts
4268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaerjot
-
Mister B. z Gdańska pomoc otrzymał i dom też ma.
kaerjot posted a topic in Kotki już w nowych domach
Mister B. nie ma imienia, jego opiekunki nazywają go Białasem tylko po to żeby odróżnić go od reszty osiedlowych biedaków. Niestety od stada odróżnia go najbardziej choroba, cierpi na [I]entropium[/I], a po ludzku to powieka się zawija i rzęsy podrażniają oko co prowadzi do zapalenia spojówek. Można to skorygować operacyjnie, co niestety przekracza możliwości finansowe jego dobrodziejek. Trzeba by też wykastrować pana B. Oczywiście najlepiej gdyby udało się znaleźć mu dom. Dawno nie zakładałam wątków, dlaczego teraz? Dlaczego on? Z powodu jego dobrych wróżek, może pamiętacie nieszczęsnego Maj-Gucia, później Barnabę, któremu pewien osobnik, "zwrócił wolność". Te Panie to jego sąsiadki, to one sprawdzały każdy trop i po każdym telefonie z ogłoszenia biegły szukać Barniego, to wreszcie one go odnalazły. Zawsze będę im za to wdzięczna i zawsze będę próbowała się im odwdzięczyć. A oto Mister B. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1311/79b941d6169d192emed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1311/182b87e4d73b37f8med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1367/054ad92951b842afmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1319/ab849fbed0a655admed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1365/c0a0d2a4357e872e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Zapomniałam dodać wątem na miau : [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=139007&p=8567458#p8567458"]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=139007&p=8567458#p8567458[/URL] -
Całkiem ładna ta panienka Brazowa, ja ogłoszeń nie umiem robić, ale chętnie wykupię jej pakiecik na bazarku. Daj znać, jak będziesz miała gotowe ogłoszenie.
-
Ma swój artykuł w gazecie. Sunia porzucona w lesie.MA DOM :)
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sława jej nie pomogła? -
UKOCHANA BANDA Jakierek, Szyszunia i Harfeczka za TM
kaerjot replied to olenka_f's topic in Foto Blogi
Oleńko, nawet nie wiem co możne powiedzieć. Myślę o Tobie Maro (*) (*) (*) -
...pani go weźmie,trza go uśpic ,bo smierdzi...Gacek za TM
kaerjot replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedne małe -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo żal Fidelku (*) (*) (*) -
ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
York i jego niania :) :) :) -
Pocieszna , miła, mała pokraka.Wyadoptowana.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No dobra, raz się mogę zgodzić z Brązową, ładna to ta sunia nie jest. -
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1'] jak ktos napisze,że jest ładna,to dostaje dzisiaj ja w prezencie,więc ostrożnie [/QUOTE] Do mnie nie dowieziesz, nie boję się. Słodki maluch, na filmiku ma minkę jakby mówiła "spatki mi się chce, nie świeć po oczkach". Co z nią będzie? Mogę coś zrobić? -
Chyba nie lubię ornitologów, jak każdej głupoty zresztą.
-
A Saga nie pomogła w poszukiwaniach trupa? [COLOR="silver"]Ja bardzo nie lubię trupów, a Zuza z Gizmem ostatnio przynoszą mi ich po kilka dziennie. Bleeee[/COLOR]
-
Szkoda, ze moja panna, jest zdania, że odkąd ona jest na świecie, to reszta suk stała się zbędna.
-
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że sytuacja sterylkowa pod kontrolą. -
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']z psami dogada sie wszystko,ale dziewczyny ,hahahhaha,jak w schronie (w kocim kosmosie) sprawdzić,czy kot jest łowny?wpuścić myszkę? (smieje sie,bo sobie to wyobraziłam ;) Przeciez ta mysz dostałaby zawału na sam widok tylu kotów.[/QUOTE] Może nakręcaną mysz? A swoją drogą, czy te rasopodobne są wysterylizowane? -
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wątpię, żeby ktoś był w stanie dać Ci jedyną dobrą i pewną radę. Koty są jakie są, jak coś im nie pasi, to i wołami nie przekonasz. Z Gizmem były bitwy, a ostatnio przynieśliśmy dorosłą kotkę i skończyło się na kilku spięciach i obrażeniu się na nas, nie powiem, że się przyjaźnią ale pokojowe współistnienie przyszło im dość łatwo. -
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='martasekret']Cały czas jednak myślę, że lepiej, aby to był mały kociak.[/QUOTE] Taka mała dygresja: Gdy znaleźliśmy Gizma, Klarę trafił totalny szlag. Nie dość, że przeprowadziliśmy się do nowego domu, to jeszcze gnojka przytachaliśmy. On łaził za nią i miauczał, a ona co jakiś czas tłukła go niemiłosiernie, nie gryzła i nie drapała, ale jak mu przywaliła łapą to mały leciał przez pół pokoju, kilka razy zleciał ze schodów. Młody był twardy, otrząsał się i dalej lazł do Klary, dopiero gdzieś po roku zakumał, że bezpieczniej jest nie pchać się do Czarnej Księżniczki, ale co w łeb dostał to jego, może dlatego jest słodki i kochany, lecz nie zbyt mądry ;) -
A w kociarni goście z Rosji,z Norwegii i z księżyca.W DOMACH.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Spoko,daj cos o popularnym umaszczeniu. Gizmo ma takie,wtopi sie w setke tych biało-czarnych,które już tam są,sama bys potem nie poznała,który to :( [/QUOTE] Sama masz popularne umaszczenie, a moje Książątko poznam nawet w całym stadzie pingwinów.:obrazic::obrazic::obrazic: