-
Posts
4268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaerjot
-
Specjalnie dla Neris:) Dowody na to, że Yoda jada :) [IMG]http://images30.fotosik.pl/231/1dbbb7e6f6b7dabbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/288/2ee2aec72f50422fmed.jpg[/IMG]
-
Wiewiór jest pięknyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. Jadę do Olsztyna szukać takiego. A Beluch jest wredna i tyle, ona chyba uwielbia jak Akucha sie martwi, dupsko sprać i od razu ozdrowieje.
-
Yoda modląca się do wiewiórki [IMG]http://images29.fotosik.pl/231/645ac4d0af0e0567.jpg[/IMG]
-
Gizmo w przeróżnych odsłonach. Pod krzesłem [IMG]http://images34.fotosik.pl/289/b2f94656fcd72a35med.jpg[/IMG] Na kostce [IMG]http://images28.fotosik.pl/231/8b91bc46a3baf829med.jpg[/IMG] Na stole [IMG]http://images31.fotosik.pl/289/f7cc63349e140b4amed.jpg[/IMG] Na trawie [IMG]http://images30.fotosik.pl/231/b0c6bd504e8b1c41med.jpg[/IMG] Na stosie drewna [IMG]http://images25.fotosik.pl/230/c0147aba8c98b6d9med.jpg[/IMG] Na gruszy [IMG]http://images33.fotosik.pl/289/b352fab4103d2d88med.jpg[/IMG] I na koniec przyłapany na kradzierzy [IMG]http://images32.fotosik.pl/288/eb4e598817258a68med.jpg[/IMG]
-
Cacko z Sopotu,długowlosa miniaturka do pokochania.W DOMU.
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Fajny ten siuśmajtek -
Bodzio z sierscia jak baranek szuka ludzi z sercem.ZAADOPTOWANY :)
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
On tak troszkę wygląda jakby był Pankracym -
MOZNA SIE ZAKOCHAC.Sagusia jak marzenie ma DOM!
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ale fajoska niunia :) -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
kaerjot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu, jesteś moim absolutnym ogrodniczym guru. Dziękuję :) -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
kaerjot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu, wiesz może co to jest? Mam takie w skalniaku, dostałam kiedyś i ludzie pytają co to, a ja nie wiem. Sama bym dokupiła w innych kolorach, jezeli jest, bo ładne. [IMG]http://images30.fotosik.pl/220/de1446e342ae93b5med.jpg[/IMG] -
[IMG]http://images29.fotosik.pl/219/288e69c447c809cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/220/d79f885874f25789med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/266/09d141cd6e0364f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/266/c2ad271cd30c3a09med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/265/e5025d8505b59662med.jpg[/IMG]
-
A u nas, wiosna!!! Yoda całe dnie spędza w ogrodzie, wołanie do domu traktuje jak zamach na wolność osobistą i niedługo napisze chyba skargę na pańcię, która bezczelnie popołudniami polewa jej osobistą, prywatną przestrzeń wodą, a później jeszcze marudzi, że pies się ubrudził. [IMG]http://images23.fotosik.pl/219/f4698ba616ca5e9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/265/8315116f106cdademed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/265/536b7a0ea445ca4amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/265/29b9600bd7f2a499med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/220/5186261f841848d7med.jpg[/IMG]
-
Szukasz beagla? pokochaj Biglusia z Sopotu.W DOMU:)
kaerjot replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']"niby kundelek"??? to to Biglus prawdziwy,a nie kundelek niby.[/quote] taaaaaaaaaa, może jego babka koło jakiegoś beagla siedziala w parku, ale nic więcej:p -
Help! Moja suka jada gotowe karmy, różne: RC, Hills, Pro Plan, ostatnio kupiłam Eukanubę. Bardzo jej smakuje, koopy są ok, tylko suka drapie się koszmarnie. Nie ma łupieżu, skóra nie wygląda na podrażnioną, a ona uparcie drapie się i drapie. Czy to może być spowodowane karmą? Nigdy się u niej nie spotkałam z taką reakcją. Mam zmienić karmę?
-
Bokserka, bardzo chora .Schronisko Gdańsk . ma dom
kaerjot replied to olenka_f's topic in Już w nowym domu
Biedna Agunia. Niech wszystko będzie dobrze, proszę.