[quote] Jest typowym dominantem i trudno współżyje z innymi psami.[/quote]
Już napisałam, ciężko u niego z współżyciem z innymi psami. Jest raczej dominantem. Psów raczej nie akceptuje. Tzn na spacerkach owszem, ale obawiam się, że lepiej, aby w domu był jedynym psem.