Dzięki dziewczyny za odpowiedzi! :)
Pomyliłam się, faktycznie było Hot Zone. :lol:
A w komentarze nie wsłuchiwałam się i widzę, że nic nie straciłam. :diabloti:
Strasznie mi się ten konkurs podobał i szkoda, że nie ma takiego w Polsce. Tam bez znaczenia jest, na jakiej wysokości zostanie złapany dysk, ważne, aby psiak go chwycił w odpowiednim polu, zanim ten upadnie na ziemię.
My troszkę próbujemy freesbować sobie, narazie z niezłym skutkiem. Oczywiście jest to frisbee kompletnie nadziemne. :eviltong: